Vodolija i Rak...

...jos jedan rak je s vama...sta to znaci,da nam je stalo do ljubavi? a to sto nema vodolija,bas nam je zao,ionako su previse dobre za nas :)...........zezam se malo,sto se tice njih znam da nas gotive isto koliko i mi njih,ali nedovoljno za duge staze.smrc,sta se moze......
 
Evo ja sam lav,rak u podznaku, a ceo zivot me salecu vodolije i samo vodolije.(po koji jarac)
Da nije to mozda zbog moje konjukcije Mesec-Uran....Saturn pravi 120 sa Suncem-Jupiterom.(konjukcija)
Znaci bitno je da vladari tih znakova budu u kakvoj vezi.


Verovatno da nemam taj spoj, nijedna se vodojila ili jarac ne bih zainteresovala za mene.
 
jedem_skorpije_za_dorucak:
Evo ja sam lav,rak u podznaku, a ceo zivot me salecu vodolije i samo vodolije.(po koji jarac)
Da nije to mozda zbog moje konjukcije Mesec-Uran....Saturn pravi 120 sa Suncem-Jupiterom.(konjukcija)
Znaci bitno je da vladari tih znakova budu u kakvoj vezi.


Verovatno da nemam taj spoj, nijedna se vodojila ili jarac ne bih zainteresovala za mene.

ma sta mi napricha ... :lol:
 
kod mene je ovako, ako nije vodolija u znaku, onda je u podznaku obavezno:)
obicno nemam pojma sta su u horoskopu ali nekako "slucajno" nalecem na njih...
i to se uvek ne zavrsi dobro:)
tako traje neko vreme i obavezno pukne;)
i veze blage nemam sta je to sa mnom i vodolijama, a ocigledno je da ne valja nista;)
 
Evo i jedne vodolije koja vrlo cesto nalijece na rakove, sto je narocito bilo izrazeno u periodu prosle godine....
A da se slazemo-bas i ne, nekad se osjecam kao da smo sa razlicitih planeta :roll:
To je neki generalni zakljucak, ali, naravno, ima nijansi...
 
goocha:
Ja sam vodolija... :)

Znaci ljudi,definitivno nemamo sanse??? :(

Ajmo bar jedan pozitivan slucaj ... :)
Nemoj da odustajes, ako je to vec nesto u zaletu... ;)
Ja sam, eto, izdrzala sa jednim rakom u nekoj vrsti veze oko godinu dana. Zanemaricemo to sto me je na kraju razocarao i sto mi je bas veceras pokvario vece(nije on kriv, vec moja glupa senzibilnost), ali u sustini, bilo mi je lijepo s nijm, imali smo i mi svojih momenata za pamcenje...
 
LUDICA:
Nemoj da odustajes, ako je to vec nesto u zaletu... ;)
Ja sam, eto, izdrzala sa jednim rakom u nekoj vrsti veze oko godinu dana. Zanemaricemo to sto me je na kraju razocarao i sto mi je bas veceras pokvario vece(nije on kriv, vec moja glupa senzibilnost), ali u sustini, bilo mi je lijepo s nijm, imali smo i mi svojih momenata za pamcenje...


Hvala!Podigla si mi samopouzdanje! :D
 
Veruj mi vrlo je znacajno , jer sam i ja rak..
a nijedna vodolija sigurno nece da dodje :)))
vec vidjeno:)
Evo ti vodolije,3 godine sam sa rakom i mogu reci da se slazemo ...imali smo jedan kritican period gde smo oboje krenuli da dizemo ruke ali smo i to resili nekako i sad nam je bolje nego ikad ... Ali to dosta zavisi od podznaka i drugih planeta... Ona je rak/skorpija sa mesecom u blizancu a ja vodolija/strelac sa mesecom u skorpiji ... Mislim da se zbog meseca najvise ovako slazemo jer ja na sebi nevidim ni strelca ni vodoliju dosta vremena...
 
Ako Vodolija ima vise licnih planeta u susjednom Jarcu i pogotovo Ribama( sto je cest slucaj) onda sa RAkom moze da bude dobra kombinacija, ili ako RAk ima neke planete ( Merkur, Venera, MArs) u susjednnim Blizancima ili LAvu.

Moze da bude dobra poslovna veza, imajuci u vidu da RAk upada u 6 ( poslovno) Vodolijino polje, ili jaka sexualna, posto Vodolija pada u 8 rakovsko polje :D

Generalno, previse je So u Vodoliji " liberalno" , te osim partnera ili partnerke, uvijek mora da ima vremena i za mnogobrojne prijatelje ( sukladno cinjenici da je Uran iznad Saturna i da vlada " vanvremenskim", Vodolijama su su svi ljudi isti, mjerenje bilo cega, " vrijednost" im nista ne predstavlja) pa emotivni RAkovi u vezama sa Vodolijama mogu da se osjete usamljeno ili zapostavljeno, tj tesko mogu da ih " prate".Ali naravno da treba pogledati cjelokupnu sinastriju, i licno znam dosta takvih parova.

Vodolijama je najjaca erogena zona " mozak", pa da bi ih neko " vezao za sebe", mora da ih zadovolji na planu intelekta, tj da im pruzi priliku da ga Vodolije uvijek " izucavaju"( one citav zivot Uče), tj da im ne bude dosadno.
 

Back
Top