Aseksualnost

Ko je najvise asexualan

  • ? (iliti jagodica)

  • Snezna_kraljica

  • Vragolasta Amfibija

  • Petar_Pan

  • Tuzni_patak

  • Kad_LupimLupim


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Снежна...јел су се беше о твојој невиности испредале стране и стране?

Чекај, чекај да се навучеш мало...нећеш тако причати...
 
Ljuba82:
Снежна...јел су се беше о твојој невиности испредале стране и стране?

Чекај, чекај да се навучеш мало...нећеш тако причати...
Никад нисам рекла да мислим да то не ваља. И није то повезаноса невиношћу. Више сам мислила на то - чији вам одговори делују највише.... спуштајуће :) Кога не бисте могли да замислите у тој ситуацији.
 
Па сви смо ми људи, а то је основна људска потреба (а и здраво је). Неспојиво ми је баш да је неко асексуалан...
 
raindog:
e snezhna malo si se zahebala, pored patka kao konkurencije gubish 100% :mrgreen:

nis ti bre asexualna, ti bi da ti udje al onaj gore da ne vidi al nemosh to tako
simpaticna formulacija :D nije nimalo daleko od istine...... :lol:

A znam da je patak opasna konkurencija...... Zato sam ga i stavila, ipak bi bilo strasno da neka od zena bude najvise prozvana :)
Mada, Patak je prilicno simpatican lik.......
 
mada vidi snezhna da ti ja kazhem u poverenju, mislim da mozhesh slobodno, taj tamo ne obraca pazhnju ni na bitnije stvari, a kamoli na neke tu penetracije...tako da dzaba se suzdrzhavash....
 
Aleksej_BASO:
c008.gif
 
Ne'm pojma... Pera, valjda... Svi ostali nečim zrače :mrgreen:
Pera se nekako distancira... Nego, što ste svi navalili na Peru, sad? Imao je on svoje momente, svakako, ali što sad :shock:
Uostalom, nije ni Pera... Valjda onaj Džejms Bond, on svima persira... Pre ga zamišljam kao moju učiteljicu, negoli kao neki sex objekat :)
 

Back
Top