FLERT

Psihologue:
Da razjasnimo shta je to flert..
Da li ima razlike izmedju flerta i nabacivanja ?
Da li ste ljubomorni kad vam se to dogodi ?



...mislim da je flert potpuno normalna stvar...
...po meni razlike izmedju flerta i nabacivanja nema...zato sto dokle god covek drzi situaciju pod kontrolom i dokle god zna gde mu je granica...nije problem...samo sto mi se cini da jako mali broj ljudi ima hrabrosti da sebi prizna koje su granice...
...nekad jesam nekad nisam...ljubomorna sam ako vidim konkurenciju u devojci...a ukoliko ne vidim...opusteno...mada u oba slucaja trudim se da drzim jezik za zubima..
 
Meni flert NIJE ISTO sto i nabacivanje. Nabacivanje je ozbiljnije, a flert je... flert :D
Salim se........ Ne, ozbiljno. Flert je neka dvosmislena sala, izazivanje, ali kad ZNAS da tu nista nece biti.
A ako flertujes SA CILJEM - to je vec nabacivanje.
 
Flert je nesto divno...Pogled, dodir rec...nabacivanje je druga prica...Nisam ljubomorna...Ne bih volela da sam sa momkom koji ne zna da flertuje a i ja cu to raditi dok sam ziva...
 
Flert je daleko suptilniji od nabacivanja , i po meni to je ono sto stalno treba da postoji. Naravno, treba znati i granice da ne bi doslo do ljubomore.
Nabacivanje - da bude spontano!Kad nije takvo, ume da iritira!
A kao gradaciju, dodala bih " muvanje ", gde se vec ocekuju neki konkretni rezultati ! To je po meni sledeci stadijum.E, tu sad nastupa ona opaka,bolesna ljubomora, ako je muvanje usmereno tamo gde ne treba!
 
FLERT je poklanjanje odredjene paznje sagovorniku uz dvosmislene komentare..
U stvari bitno je kako to druga strana shvati..
Neki ljudi neznaju voditi uobichajenu komunikaciju nego vetj konstantno flertuju
sa celom okolinom a da toga nisu ni svesni...
Za razliku od nabacivanja koje se radi sa ciljem...
 
Psihologue:
FLERT je poklanjanje odredjene paznje sagovorniku uz dvosmislene komentare..
U stvari bitno je kako to druga strana shvati..
Neki ljudi neznaju voditi uobichajenu komunikaciju nego vetj konstantno flertuju
sa celom okolinom a da toga nisu ni svesni...
Za razliku od nabacivanja koje se radi sa ciljem...
Kao sto vec rekoh:
"Meni flert NIJE ISTO sto i nabacivanje. Nabacivanje je ozbiljnije, a flert je... flert :D
Salim se........ Ne, ozbiljno. Flert je neka dvosmislena sala, izazivanje, ali kad ZNAS da tu nista nece biti.
A ako flertujes SA CILJEM - to je vec nabacivanje."
Vidis kako isto razmisljamo :D
 
Ja flert kapiram (koliko god odbili da to sebi priznamo), kao našu potrebu za konfirmacijom sopstvenog erotskog potencijala. :-) I flert je koristan u tom smislu, jer nam podiže nivo samopouzdanja. Iz flerta se retko kad izrodi nešto konstruktivno, mada nije isključeno. Ne valja kad flert postane jedina akcija, jedini cilj.... tu onda nešto gadno ne štima.
 
Flert-ta lepa igra reci,pogleda,slucajnih dodira.Prija,zar ne?
Ali mislim da flert sa odredjenim ciljem ne mozemo nadazvati nabacivanje,jer flertovati znaci zavoditi i uzivati a nabacivanje priznajte kad-kad moze i da smara i nervira.
 
Bilo je nečeg tajanstvenog
u tom plamenu vaših pogleda
u toj neprestanoj borbi
cvijetova i nesigurnih riječi
taj mali rat ljubavi izmedju dvije tuge
vino izmješano u čašama ....
 

Back
Top