POMOC!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MIMICA GIRL

Početnik
Poruka
48
Molim vas,pomozite mi.Naoravila sam jednu ogromnu gresku!Izdala sam moju najbolju drugaricu,jednoj ku*ki, jer prosto mi je izletelo,nisam razmisljala.Ona je to saznala i sada nece da mi oprosti.Sve je dzabe.A ja je jako dobro poznajem i znam da mi nece oprostiti.Znam,takva je.Molim vas bar mi nekako pomozite,samo da se pomirim sa njom!Molim vas!Hvala unapred...
 
MIMICA GIRL:
Molim vas,pomozite mi.Naoravila sam jednu ogromnu gresku!Izdala sam moju najbolju drugaricu,jednoj ku*ki, jer prosto mi je izletelo,nisam razmisljala.Ona je to saznala i sada nece da mi oprosti.Sve je dzabe.A ja je jako dobro poznajem i znam da mi nece oprostiti.Znam,takva je.Molim vas bar mi nekako pomozite,samo da se pomirim sa njom!Molim vas!Hvala unapred...
za sta si je izdala?
 
MIMICA GIRL:
Molim vas,pomozite mi.Naoravila sam jednu ogromnu gresku!Izdala sam moju najbolju drugaricu,jednoj ku*ki, jer prosto mi je izletelo,nisam razmisljala.Ona je to saznala i sada nece da mi oprosti.Sve je dzabe.A ja je jako dobro poznajem i znam da mi nece oprostiti.Znam,takva je.Molim vas bar mi nekako pomozite,samo da se pomirim sa njom!Molim vas!Hvala unapred...


nedostatak informacija
dopuni molim te - za sta si je izdala? zbog cega? ako ne, onda daj da mala_nish zove :D
 
Ti se mala javljas samo kad neki problem imas...Go Call ******* sos phone........

a sto se drugarice tice, lepo joj se izvini pa vidi sta ces dalje. Neces je pridobiti nazad preko notji.
 
owo je iskren odgowor...nemoj da se ljutish....
mene su 3 ortakinje tako sluchajno zajebale...
i ma shta one uradile...to je gotowo...nashe druzenje wishe nikada nece postojati....
tako da ...ne znam shta si tachno uradila...al ako je neshto ozbiljno(a jeste chim nece da pricha sa tobom) .....ja ti ne bih oprostila...
owo je moje WEOMA subjektiwno mishljenje....pozz....
 
moram da se slozim, ne samo zato sto mi je sizz tako draga :) vec jer su i mene 4 najbolje drugarice taaaako opako zajebale, a bile smo nerazdvojne, sve smo radile zajedno... nikad ih ne bih pogledala ponovo... mada, pretpostavljam da si mladja, pa mozda i nije big deal...
 
@mala
ja nemam srece sa drugaricama nikako:cry:
uwek me zajebu....

@naancy
ja sam bila takwa...
i swe su me gazile(bukwalno)
a onda sam shwatila neke stwari...
 
naancy90:
ja sam idiot koji svima sve oprasta...... :sad:
sizz i ja cemo te preobratiti u ogorceno malo stvorenje koje ima spolja neprimetnu ogradjenost ka potencijalnim prijateljima...
@sizz
pravo da ti kazem, sada sam odustala, ljudi (pogotovo devojke) su stoka... imam decka, 1 najbolju drugaricu i nekoliko drugova.. ostali....poznanici i toliko :roll:
 
mala_nish:
sizz i ja cemo te preobratiti u ogorceno malo stvorenje koje ima spolja neprimetnu ogradjenost ka potencijalnim prijateljima...
@sizz
pravo da ti kazem, sada sam odustala, ljudi (pogotovo devojke) su stoka... imam decka, 1 najbolju drugaricu i nekoliko drugova.. ostali....poznanici i toliko :roll:
slazem se sa tobom!!!!!!!!!!!!!!!!!ja wishe ne znam shta da radim ali stwarno...
shto sam ja bolja one su gore....to mi nikada nece biti jasno....samo gledaju da izwuku korist iz mene.....
jadno majke mi....
zato sam pochela da pazim shta i kome pricham...jer uwek postoji mogucnost da me zajebe...i chim mi neka drugarica postane prewishe bliska(tako da moze da me powredi) ja krecem da se udaljawam.....
 
Znam preziveo sam slicne stvari. I shvatio sam da sa neprijateljem uvek znas na cemu si, ali sa prijateljem nikad. I noz u ledja uvek zabadaju oni kojima najvise verujes. Iako se ponekad vade da je slucajno, u vecini slucajeva ipak nije.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top