Sta je ovo???

FilipDevic

Početnik
Poruka
16
Ljudi slusajte ne postoje savremeni muskarci, svi smo mi razliciti na svoj nacin!!!
Samo odredjeni se mogu podvrgnuti raznim novim standradima!!!TRBO FOLK JE ZAKON,NARODNJACI SU ZAKON,TRENERKE I ZLATNI LANCI SU ZAKON ...
 
zaboravio si da dodas i glava iskrivljena u stranu zbog pridrzavanja mobilnog ramenom, i gornji deo trenerke uvucen u donji, a ovaj podignut do vrata, pa malo pogrbljen stav, majmunoliki, sa obavezno opustenim rukama da slobodno landaraju pored tela..obavezan shto krvolocniji pas na lancu bez korpe da izujeda komsijsku decu u parku.i brteeeeeeeeeeeeeeeeee znas ovo ono, kamiJoni, aviJoni, ulica ima dva kraja, sudija sto me osudi....
 
Zasto je majmun, sta jedes gowna sad :mad:
Majmun si ti , zato sto vredjas coveka koji ima svoje misljenje i svoj izbor :!:
Sta sad svi treba da vole ono sto i ti volis da bi bili na dobrom glasu :?

Kako ne kapiras da nekome uopste nije bitno na kakvom je glasu?
 
loop:
Zasto je majmun, sta jedes gowna sad :mad:
Majmun si ti , zato sto vredjas coveka koji ima svoje misljenje i svoj izbor :!:
Sta sad svi treba da vole ono sto i ti volis da bi bili na dobrom glasu :?

Kako ne kapiras da nekome uopste nije bitno na kakvom je glasu?
To shto on ima "svoje mishljenje i svoj izbor" ne znachi da nije majmun. Uostalom, ako njemu nije bitno na kakvom je glasu, shta ga ti, koji moj, zastupash?
 
Ja ga ne zastupam nego me nerviraju izjava vredjanja samo zato sto covek ima neko svoj stav prema muzici i modi.
I naravno da nije majmun zato sto voli turbo folk, turbo folk i zlatne lance :!:
ako ces tako da gledas onda si i ti za njega majmun, jer to isto ne volis.
I ako cemo tako da se delimo na majmune gde ce nam kraj biti...
Ja mislim da ima mnogo vaznijih stvari od mode i muzike gde treba da sudimo kakav je ko covek :idea:
 
Struja:
zaboravio si da dodas i glava iskrivljena u stranu zbog pridrzavanja mobilnog ramenom, i gornji deo trenerke uvucen u donji, a ovaj podignut do vrata, pa malo pogrbljen stav, majmunoliki, sa obavezno opustenim rukama da slobodno landaraju pored tela..obavezan shto krvolocniji pas na lancu bez korpe da izujeda komsijsku decu u parku.i brteeeeeeeeeeeeeeeeee znas ovo ono, kamiJoni, aviJoni, ulica ima dva kraja, sudija sto me osudi....
isti ja
 
loop:
Ja ga ne zastupam nego me nerviraju izjava vredjanja samo zato sto covek ima neko svoj stav prema muzici i modi.
I naravno da nije majmun zato sto voli turbo folk, turbo folk i zlatne lance :!:
ako ces tako da gledas onda si i ti za njega majmun, jer to isto ne volis.
I ako cemo tako da se delimo na majmune gde ce nam kraj biti...
Ja mislim da ima mnogo vaznijih stvari od mode i muzike gde treba da sudimo kakav je ko covek :idea:
Nije majmun ZATO shto voli turbo folk, lance, itd... Te stvari su samo simptomi nekultivisanosti. Tachka.
 
loop:
Zasto je majmun, sta jedes gowna sad :mad:
Majmun si ti , zato sto vredjas coveka koji ima svoje misljenje i svoj izbor :!:
Sta sad svi treba da vole ono sto i ti volis da bi bili na dobrom glasu :?

Kako ne kapiras da nekome uopste nije bitno na kakvom je glasu?
Jedes govna ti ako ne mislis da su dizelasi s kajlama majmuni.zaboravio je da doda i ziveo Arkan je je gro tog seljackog turbo-folk miljea podrazumevalo lezanje u padinskoj skeli.Nekvalitet je nekvalitet,ili ti narodski:MRZIM NARODNJAKE!
 
Hvala bogu sto je to izaslo iz mode. Mada se i danas nadju primerci. Jeste, svi imaju pravo na izbor, al taj izbor je stvarno ocajan.

E,da, zlato se ponovo vraca u modu...
 
e vidish moj lupe...nije shto neko slusha narodnjake...nem ja nishta protiv nekog ko se lozhi na ta sranja...al dotji na net...i pisati kako su narodnjaci zakon???...pa mislim shta mozhesh biti do shupljoglavi nesretjnik koji ima mozga kolko i pauk testisa...a evo ti je i potvrda...

kakvim trendovima ovco?...tebi je recimo ekv trend?...a izvini shta kao cecu su slushali na komishanjima pre 70god?...voli ono shto jesi jer nisi nishta a od tebe se i ne mozhe ochekivati da poznajesh znachenje "voleti"...dakle i nisi za bolje...to shto ti dishesh i jedesh i zhivish ja dozhivljavam kao chist gubitak svih nas...

Zasto ja moram da se povinujem modernim trendovima kad volim onako kako se oblacim,ponasam>>>? ---- dupeglavi shvati da kako god da se oblachish to je yebeni trend...dakle ne da si glup nego si mega glup...

ispod kog kamena zhive ovakvi ljudi?...

e kad sam vetj ovde...ovakvi ljudi su vetjina u nas...mozhemo da kenjamo kolko otjemo al istina je da je to vetjina...ok mozhda nije tamo gde vi zhivite al u mom okruzhenju definitivno jeste...e sad kazhe mi neko poginuo neko...ooogromna je verovatnotja da je poginuo neko nalik ovom qkcu...i sad ja treba da osetjam neshto?...lipshite svi i dont give a fu/ck...
 
Ne znam ja ali i kad crkne neka qkela na ulici, meni ni onda nije svejedno a kamoli da rikne covek koji nije voleo istu muziku i modu kao ja.

I zasto da ne kaze da su narodnjaci zakon, kad ima koliko hoces likova koji pricaju kako je Rock zakon i to bash na netu.
Svako ima pravo na svoj izbor, pa bila to politika ili moda ili muzika.
Sta sad se ja ne slazem sa radikalima i sve treba da ih pobijem da bi lakse ziveo.
Alu ljudi probudite se nije ova planeta rezervisana za Vas, i taj narodnjak je zivo bice i ima pravo da slusa i propagira ono sto se njemu svidja.

A bukvalisti sad nemoj da mi izlaze sa argumentima "ako je tako onda i sektasi mogu da propagiraju sta im se svidja" jer naravno da mogu ako je to nesto normalno.
A narodnjaci, turbo folk i upasane trenerke sa lancima je nesto sasvim normalno.

I za kraj, svi ste Vi prolazni i rokeri i narodnjaci, jedino sto traje i sto ce trajati jeste KLASIKA :!:
 
Lup, šta je "normalno"? :roll:
Ja ne kapirati što se vi primati... Primati... Super...
Filipe, hajde nemoj da ih ložiš više, Antun je fin dečko, malo ima problem sa halucinacijama, inače je duša od čoveka.
Antune, pogledaj mu u profil i sve će ti biti jasno.
Ma vi sa dugom kosom se raspalite kad vas neko dirne u muziku :lol: :wink:
Čudo jedno...
Nemoj se Fićo igrati sa time...
Hajd, matu u šake pa na kontrolni. Tutanj!
 
o svete dobri pa to je dete u dobu od 13-15 godina!da li tvoji roditelji znaju da se konektujes na net i koje posledice to moze da ima na tvoj mentalno-fizicki razvoj? sine idi pikaj loptu i namiguj devojcicama.
 

Back
Top