ZASTO SE MUSKARCI PLASE USPESNIH DEVOJAKA

rajkaca

Početnik
Poruka
21
UVEK ME JE ZANIMALO ZASTO SE MUSKARCI PLASE USPESNIH DEVOJAKA?
EVO NA PRIMER JA SAM JEDNA OD TAKVIH DEVOJAKA.
STUDIRAM I TO USPESNO,RADIM,IMAM VREMENA I ZA ZABAVU I IZLAZKE....
ALI NE MOGU DA NADJEM NEKOG S KIM BIH MOGLA DA OSTVARIM NORMALNU VEZU.
I ONO CUVENO,KOME SE TI SVIDJAS ON SE TEBI NE SVIDJA I OBRNUTO...
STA MOZE DA SE KAZE NA OVU TEMU?!

P.S.MISLIM DA NISAM JEDINA KOJA JE U OVOJ SITUACIJI!?
 
PA I JA SAM MISLILA ALI IZGLEDA DA NIJE. DECKO SA KOJIM SAM SKORO RASKINULA KAZE DA PROBLEM NIJE U MENI NEGO U NJEMU. A MI SMO SE MUVALI DUGO PRE NEGO SMO SE SMUVALI,PRAKTICNO ON ME JE JURIO...
STALNO JE DOLAZIO KOD MENE NEPRESTANO SLAO PORUKE,....
A SAD ODJEDNOM ON NECE MENE DA ME SPUTAVA SAMO NE ZNAM U CEMU.A U VEZI NAM JE BAS BILO SUPER,BEZ PRETERANOG CIMANJA I MALTRETIRANJA.

STA SAD KAZES?
 
frozen1982.:
Mozda samo hoce elegantno da te otkaci,sorry moram da budem iskren.
To je za mene najidiotskiji moguci nacin za otkachinjanje... kao izivni ti mene ne zasluzujes, zasluzujes mnogo vise, mnogo bolje, ja tebe nisam vredan/na... ma pali... neki misle da ce time ispasti nekakvi sveci, spasavaju druge... zrtvuju sebe... pa ni da je Shpanska serija!
Ne moze tebi niko da odredjuje sta tebi treba!
 
Kad_LupimLupim:
To je za mene najidiotskiji moguci nacin za otkachinjanje... kao izivni ti mene ne zasluzujes, zasluzujes mnogo vise, mnogo bolje, ja tebe nisam vredan/na... ma pali... neki misle da ce time ispasti nekakvi sveci, spasavaju druge... zrtvuju sebe... pa ni da je Shpanska serija!
Ne moze tebi niko da odredjuje sta tebi treba!
Pa nisam ja reko da je to dobro,mozda elegantno po njemu,i ja sam za to da se bude iskren.

@rajkaca-Mozda kad je dobio sta je zeleo vise mu nisi interesatna,pa ga grize savset.Nagadjam,pojma nemam ni o tebi ni o njemu.
 
pa dobro,sad kad te upoznao,mozda je shvatio da je ocekivao nesto drugacije,ili te jednostavno nije poznavao.
nista cudno,mislim koliko puta se razocaras u nekoga za koga si mislio da je super,a na kraju se ispostavi da i nije bas tako...i u prijateljstvu i ljubavi.
mislim da to nema veze sa uspesnom zenom,nego se on ili smorio ili ono drugo....
ma sve jedno,mani ga se,ako nema hrabrosti da ti kaze sta je problem nego kenya nesto,nisam ja za tebe,bla bla...:roll:
 

Back
Top