Poslednji prvi poljubac !!!!

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Svi se sećaju svog prvog poljupca.

Svi se sećaju svog prvog poljupca nekoj drugoj osobi.....

Pišite na temu poslednji prvi poljubac....
Da li još za vas postoji onaj osećaj koji je nekad pružao vaš prvi poljubac nekome?
Iako niste bili svesni , ispalo je da je neki davni prvi poljubac bio vaš poslednji prvi poljubac...

Da li znate da li ste ga doživeli (mislim na poslednji prvi poljubac)?
Ili ga još uvek čekate.
Šta će te osećati kad shvatite da ste ga dočekali......

Nebo je granica , o čemu sve možete osećati dok mislite na vašu kolekciju prvih poljubaca...
Podelite je sa nama.....

(Tema je za Savremenog muškarca i savremenu ženu/devojku , bez pesama molim)
 
:D a sta ti imas protiv pesama?

patak..uvek naopako postavljas stvari...

kad ljubis onako kako ljubis kad zaista ljubis, to je uvek prvi, i kao da je poslednji...kao da zivot zavisi od tog trena, od tog poljupca...i sve sto je bilo pre ne postoji, kao sto ne postoji sutra..vec samo tad, i tu...

samo oni koji izgube dusu, gnjecaju i secaju se prvog ovog, prvog onog...zivot traje dok se ne zavrsi, ako imas hrabrosti da ga zivis
 
prvi je usledio posle jeeeedno 4 meseca intenzivnog druzhenja...tolko mi je trebalo (:
drugi prvi je bio onako izokola...sve kao ajde al kao glave nisu u odgovarajutjem polozhaju (:
tetrji je bio na kvarnjakao onako odjedared naglo i sve
ostali su manje vishe blah...
 
jao patak je slushao FILM i juru stublica

ja to kao vi nikad nisam imala to strastveno a prvi je bio vrlo stresan maltene silovanje !!!! posle sam imala traume i beyala sam od kuce. pa vi vidite

e posle je bilo nesto to je bilo ok. blud. blud !!!
 
Ja ga poljubila i pobegla:lol:
Bilo je mnogo slatko; nisam navikla da prva ljubim muškarce, ali on mi je tako rekao - kad poželiš, poljubi ti mene... hehehe, da ne bi krenuo pa ga ja ispalila:razz:
I ja ga dovezla kući, on me nagovorio da sačekam da izvede psa da mi pokaže kako je sladak, i tako svašta još izmišljao da me zadrži.
Onda sam ga ja cmoknula, zatvorila vrata od kola i dala gas:lol:

Sad i ja živim u toj kući, i sa tim psićem:smile:
 
Treca tema o poljupcima. :D

Da se ne ponavljam, samo da dodam da sam prva poljubila svog dragog i onog mog pre njega.
Mada nisam imala nameru, al' koga ja poljubim taj zaglavi sa mnom minimum pola decenije. :lol:

A moj prvi prvi poljubac je bio u petom razredu, na moru me poljubio neki Hrvat, bio je mnogo sladak, mada ja nisam bila spremna na tako nesto, pa sam posle bezala od njega ko djavo od krsta. :lol:
 
Pa opet je ta fraza apsolutno nepravilna kao da je rekao mala beba, ne znam kako se to gramiticko zove ali to je to isto.

A sto se poljubca tice ja se stvarno ne secam tog prvog poljubca pojma nemam kad je to tacno bilo.
Secam se da je bilo u vrticu, ali da li sa Andjelom, ili sa Milicom, ili Visnjom, stvarno ne bih znao da kazem :roll:
 
loop:
Nekako ne kapiram frazu

poslednji prvi poljubac :?

ej bre loop...:)

svaka nova veza ima svoj PRVI POLJUBAC...neki su beznacajni, kao i same veze..neke pamtis ceo zivot...i na kraju imas kolekciju prvih poljubaca...:wink:

ono cime se pravi prvi poljubac odvaja od drugih je nemir..lagano podrhtavanje, iscekivanje...leptirici..leprsaaaajuuuuu:lol: :lol: :lol:
i to..jel sad kapiras?:D
 
poslednji-prvi
bio je na nekoj stanici...ja sam cekala,on je dosao...to je bila dobrodoslica i mnogo vise od toga..jedan lep pocetak.a poljubac samo krajem usana milijardu puta u isto mesto.tako smo stajali 5 minuta zagrljeni u prijateljskom-ljubavnom-zagrljaju-prvom-poljupcu
 
SINDI:
ej bre loop...:)

svaka nova veza ima svoj PRVI POLJUBAC...neki su beznacajni, kao i same veze..neke pamtis ceo zivot...i na kraju imas kolekciju prvih poljubaca...:wink:

ono cime se pravi prvi poljubac odvaja od drugih je nemir..lagano podrhtavanje, iscekivanje...leptirici..leprsaaaajuuuuu:lol: :lol: :lol:
i to..jel sad kapiras?:D


Aha sad tek kapiram, ali ne znam nesto ih i nepamtim bash najoblje, valjda zato sto su mi ti poljubci bili jako napeti, pa nisam uopste uzivao u njima, ali svaki sledece je bio sve bolji i bolji...
Inace volim da se ljubim ali ne volim da se zvalavim (oni predugacki poljupci) nekako mi tada gube smisao.
 
SINDI:
ej bre loop...



svaka nova veza ima svoj PRVI POLJUBAC...neki su beznacajni, kao i same veze..neke pamtis ceo zivot...i na kraju imas kolekciju prvih poljubaca...



ono cime se pravi prvi poljubac odvaja od drugih je nemir..lagano podrhtavanje, iscekivanje...leptirici..leprsaaaajuuuuu

i to..jel sad kapiras?

Poslednji "prvi poljubac" menja život......On označava kraj jednog doba i početak drugog, iako tog trenutka niste svesni da se to dešava.....
Osoba od 70 godina je svoj poslednji "prvi poljubac" , naravno ako je verna svojim osećanjima podarila 40 godina ranije.....ili 50......

Nekome bude žao propuštenih mogućih sledećih "prvih poljubaca".Možda.
Možda svi od početka teže tom poslednjem "prvom poljupcu", ali ih alavost i stereotip nagone na sledeći dok ne osete da novi prvi poljubac nije sladak kao onaj prethodni .....

Pričajte mi o tome šta osećate dok mislite na poslednji "prvi poljubac" čak i kada sada znate ili se nadate da će postojati još jedan "prvi poljubac" , možda baš ovaj bude poslednji "prvi poljubac"...
 

Back
Top