ŠTA BISTE ZAMENILI?

yana

Zainteresovan član
Poruka
173
Koje karakteristike suprotnog pola vam se dopadaju, u smislu da biste se rado menjali? (Ne mislim menjali pol, nego tu osobinu).

Npr. ja im zavidim na potpunom odsustvu sklonosti ka komplikovanju. Većina muškaraca se ne zamara beskrajnim "A šta ako...?", analiziranjima, nerviranjima zbog sitnica i sl. To mora da je olakšanje.

Naravno, nisu sve žene niti svi muškarci isti, ali ipak neke osobine su karakteristične za većinu.
 
?:
je l mozes da navedes spisak njihovih specificnih osobina da izaberem ja ne mogu inace da se snadjem

Hmm, spisak...Pa nije baš spisak, ali evo nekoliko osobina, ne znam da li ćeš se složiti: neiskompleksiranost (ili bar manje kpmpleksa nego kod žena), "male bonding" , sujeta....setiću se još, ti dotle prokomentariši ovo.
 
yana:
Koje karakteristike suprotnog pola vam se dopadaju, u smislu da biste se rado menjali? (Ne mislim menjali pol, nego tu osobinu).

Npr. ja im zavidim na potpunom odsustvu sklonosti ka komplikovanju. Većina muškaraca se ne zamara beskrajnim "A šta ako...?", analiziranjima, nerviranjima zbog sitnica i sl. To mora da je olakšanje.

Naravno, nisu sve žene niti svi muškarci isti, ali ipak neke osobine su karakteristične za većinu.

I ja bih isto ovo navela. I dodala bih to sto muskarci kada pogrese, retko kad to priznaju drugima i i dalje tvrde da su u pravu bez obzira na to sto su svesni da su pogresili.
 
recimo da bih im omogucila da radjaju decu, bez da mi ne.i da bih rado gledala kako to nose i onda da li mogu da izdrze porodjani bol.omogucila bih im da pored toga rade, odrzavaju kucu, budu nasmejani i pozeljni,uvek spremni i odmorni.
ne bih se menjala sa muskarcima ni za sta.to sto manje komplikuju samo pokazuje da su povrsni, to sto nemaju mecu da su uskraceni za donosenje zivota,i ne mislim da su manje iskompleksirani, naprotiv, mi samo vise pricamo o tome.njihovi kompleksi izlaze na povrsinu i u najbesmislenijim situacijama.
 
Ja bi zenama omogucio da konacno budu ravnopravne sa muskarcima...Da idu u sumu i da izvlace stabla zajedno sa konjima, da rade u rudniku i pilanama, da prenose i razmjestaju namjestaj po kuci, da se brinu o egzistenciji u porodici te da budu glavni oslonac iliti spiritus movens...Zatim, da idu u vojsku ali ne samo sluzenje vojnog roka nego bi ih slao na razna krizna zarista po svijetu..Zivjela ravnopravnost!!! :D :D :D
 
Ako te ikad sretnem u zivotu, dobijesh od mene jedne moderne gumene cizme i radni kombinezon...Gledash puno filmova..Mislim, preko dana celichana a preko noci striptizeta...A sve to da se prehrani jadnica...xexe
 
ne gledam filomove zeznuo si se, osim crtanih i bajki.gumene cizme i kombinezon mi ne bi smetali ako bi trebalo da obavim neki prljav posao. nisam toliko celicna,pre bih rekla da sam fradzilna, a ni striptizeta, suvise sam konzervativna. izraz jadnica ne postoji u mom recniku, tako da ti na njega ne mogu dati odgovor.
 
chika_doktor:
Ja bi zenama omogucio da konacno budu ravnopravne sa muskarcima...Da idu u sumu i da izvlace stabla zajedno sa konjima, da rade u rudniku i pilanama, da prenose i razmjestaju namjestaj po kuci, da se brinu o egzistenciji u porodici te da budu glavni oslonac iliti spiritus movens...Zatim, da idu u vojsku ali ne samo sluzenje vojnog roka nego bi ih slao na razna krizna zarista po svijetu..Zivjela ravnopravnost!!! :D :D :D

Ako si ovim hteo da kažeš da žene ne obavljaju fizičke poslove-nisi u pravu. Nameštaj prenosimo samo tako, e sad ovo sa izvlačenjem stabala sa konjima-to baš i ne radimo, ali ja ne poznajem ni jednog muškarca koji to radi. Da se brinu o egzistenciji u porodici i da budu glavni oslonac? Pa nego šta radimo?

Ali nije to bila tema, nisam htala uzajamna prepucavanja, nego pohvale.Dakle-šta ti se od osobina suprotnog pola DOPADA.
 
Lijepo si mi objasnila sve ove pojmove...Jos malo poradi na toj jadnici i dobices cistu(chistu) peticu..Ovako za trud dobijes 4-... :D :D

PS.cmok cmok...
PPS.Kako stojish sa pitom? Ako ti i pukne tijesto prilikom razvijanja nije problem...xexe
 

Back
Top