FZ30, ali gde?

Siksy

Početnik
Poruka
20
Dakle, posle mnogo godina provedenih uz Oly C-2100UZ(UZI), definitivno sam odlucio
da nabavim Panasonic FZ-30...
Molio bih samo da mi neko kaze gde jos ima da se kupi i posto, osim u axelfoto(575e)?
Prvenstveno mislim na NS i BG...
Hvala unapred
 
Svaki aparat ima svoje nedostatke...Nijedan nije idealan, barem dok se ne udje u sferu SLR-a a i tamo treba podosta da se pljune love za to "idealno".
Znam koji je senzor i da je suvise mali za tih 8Mpix ali kad se sve sabere i oduzme - pao je izbor na fz30.Shum o kojem neko prica, a neko ne - nije toliko izrazen u odnosu na moje potrebe, tacnije vidi se ako bas razvlacis sliku na 100% i pri ISO 200 i 400.
Aparat je odlican, probao sam ga...
Konacno, dobio je i prestiznu nagradu DIWA Platinum za 2005 (http://www.e-fotografija.com/cro/publish/article_266.shtml)
itd itd
 
Siksy:
Svaki aparat ima svoje nedostatke...Nijedan nije idealan, barem dok se ne udje u sferu SLR-a a i tamo treba podosta da se pljune love za to "idealno".
Znam koji je senzor i da je suvise mali za tih 8Mpix ali kad se sve sabere i oduzme - pao je izbor na fz30.Shum o kojem neko prica, a neko ne - nije toliko izrazen u odnosu na moje potrebe, tacnije vidi se ako bas razvlacis sliku na 100% i pri ISO 200 i 400.
Aparat je odlican, probao sam ga...
Konacno, dobio je i prestiznu nagradu DIWA Platinum za 2005 (http://www.e-fotografija.com/cro/publish/article_266.shtml)
itd itd
Da li si gledao mozda Canon IS Cx (ili tako nesto) canonov aparat sa uber hiper mega ultra turbo diesel zum objektivom?
 
Ako mislis Canon S2 Iso - odgovor je da jesam....
Inace, sad u Martu izlazi novi Canon S3 Iso, 6Mpix...
A panasonica fz30 sam danas kupio u axel foto - i samo mogu reci da je zver!!!
 
Siksy:
Ako mislis Canon S2 Iso - odgovor je da jesam....
Inace, sad u Martu izlazi novi Canon S3 Iso, 6Mpix...
A panasonica fz30 sam danas kupio u axel foto - i samo mogu reci da je zver!!!
Daj da vidimo po koju sliku. Interesuje me kako se ponasa u realnom okruzenju.
 

Back
Top