Zašto se neki muževi promene kada je žena trudna ???

vanjavictoria@sbb.co.yu

Zainteresovan član
Poruka
319
Kada muž sazna da mu je žena trudna on je presrećan.Kada žena počne fizički da se menja tj. počne velikom brzinom stomak da joj raste i kilogrami da se gomilaju oni počnu da se menjaju.Neki muževi su do nenormalnosti brižni ,dok neki počnu ženu da izbegavaju,vređaju i varaju.Zbog ovih drugih žena se vrlo često gleda u ogledalu i pita zašto je više ne voli i zašto joj kaže da je debela kao mečka ili svinja.Takvi muževi vrlo često nisu kod kuće nego skitaju sa društvom i traže zgodne cice ne bi li je prevarili ,a kada se vrate krenu opet sa uvredama i šikaniranjem.Drugi muževi trče noću da kupe ženi on što joj se u tom trenutku jede i gledaju da je što više razmaze.Žene , a i muževi šta vi mislite o ovoj temi i kakva su vaša iskustva ?
 
ufff... ja sam jednog poznatog novosadskog "frajera", mislim poznatog u siroj javnosti, necu da ga prozivam imenom i prezimenom, mada nam je svima dobro poznat
cula kako jako ruzno govori i to prilicno glasno, u teretani, o svojoj zeni koja je u drugom stanju

bilo je price o njenoj velicini i nekom sexu :?
meni je momentalno bilo muka od te price

posle sam ga videla kako se ugojio kao prase u roku od 10 dana i nisam mogla da sakrijem svoju srecu gledajuci njega kao pravo ugojeno prase... ahhh
to mu je bilo za one ruzne reci...

Nemam komentar za one zle muzeve osim da su to odvratni ljudi i treba ih izbegavati u svakom pogledu...
 
Bio je divan ... znači ona prva grupa - nenormalno brižni : )

E sad ... pošto drugo stanje traje, jel, poduže vreme, ta "nenormalna " ( bolje reći normalna, drugačije ni ne treba da bude) brižnost mu je ušla u naviku toliko da je i nakon porodjaja znao da krene da mi vezuje pertle, da mi ne dozvoljava da bilo šta teže od kašike podignem ... da bi se samo trgo i rekao : pa ti više nisi trudna, šta je meni? :lol:

A ovi o kojima pričaš, i ovaj lik kojeg etotako spominje... mislim da se oni nisu promenili već su ostali ono što su i bili - sirovničine, samo je ta njihova sirovost više došla do izražaja ženinom trudnoćom.
Ako dovolhjno poznaješ svog momka, muža, možeš i da proceniš kako će se ponašati...
 
moj muz nije ni iz jedne date grupe.on se nekako ponasao kao da nista nije,ok pricao mi kako sam lepa i te stvari,ali kad treba da se pesaci jbg nije imao milosti ",ajde bre tanja treba da stignemo" a meni stopala kipe kroz sandale(bilo leto)
izmisljao fore kako da spavam lepo i da mi se ne piski u toku noci ali nije razmisljao da li treba da mi kupi mandarine kad ide u prodavnicu,bas sam mu uzimala za zlo jer sam videla da svi okolo maze i paze svoje trudnice(cak je i glupa sneza bila pazljivija oko nekih stvari)
 
hanibaI77:
moj muz nije ni iz jedne date grupe.on se nekako ponasao kao da nista nije,ok pricao mi kako sam lepa i te stvari,ali kad treba da se pesaci jbg nije imao milosti ",ajde bre tanja treba da stignemo" a meni stopala kipe kroz sandale(bilo leto)
izmisljao fore kako da spavam lepo i da mi se ne piski u toku noci ali nije razmisljao da li treba da mi kupi mandarine kad ide u prodavnicu,bas sam mu uzimala za zlo jer sam videla da svi okolo maze i paze svoje trudnice(cak je i glupa sneza bila pazljivija oko nekih stvari)
:D
moja mama i posle 36 godina spominje kako tata nije hteo da se seta sa njom kada je prvi put bila trudna... mislim "spominje" vise ga optuzuje.
 
vanjavictoria@sbb.co.yu:
Kada muž sazna da mu je žena trudna on je presrećan.Kada žena počne fizički da se menja tj. počne velikom brzinom stomak da joj raste i kilogrami da se gomilaju oni počnu da se menjaju.Neki muževi su do nenormalnosti brižni ,dok neki počnu ženu da izbegavaju,vređaju i varaju.Zbog ovih drugih žena se vrlo često gleda u ogledalu i pita zašto je više ne voli i zašto joj kaže da je debela kao mečka ili svinja.Takvi muževi vrlo često nisu kod kuće nego skitaju sa društvom i traže zgodne cice ne bi li je prevarili ,a kada se vrate krenu opet sa uvredama i šikaniranjem.Drugi muževi trče noću da kupe ženi on što joj se u tom trenutku jede i gledaju da je što više razmaze.Žene , a i muževi šta vi mislite o ovoj temi i kakva su vaša iskustva ?
Mislim da je znala za kakvog se kretena udaje i nije po$teno da od njega ochekuje ne$to vi$e. Takvi mu$karci jesu dno, ali ne saosecam puno sa zhenama koje su mogle da krenu da radjaju decu sa njima.
 
Moj muž se nije mnogo promenio:?
Nekad mi zasmeta što me ne pazi nešto posebno; a nekad mi je i drago (mislim, kad su neki muževi počeli da dolaze u školice sa ženama i kad im nije vreme:roll:; da bi im obulicipele ili čizme. Mislim, tu smo sve iste; pa neke mogu same a nekima muž leti sa posla da ih OBUVA! )... A ima i stvarno užasnih, svašta sam čula.
Tako da on je tu negde na zlatnoj sredini, ako tražim nešto posebno, nije mu teško da mi donese; ali teško da bi se sam setio.

Mislim da to možda zavisi i koliko se žena promeni:? I ja sam ista kao ranije, ne prenemažem se i ne izmišljam kiselu vodu.
 
mackica ns:
Da, i što se tiče fizičkog izgleda nema šanse da bi mi rekao nešto ružno:shock: Ju, to je toliko odvratno i nisko da nemam reči.
I kad ja kukam kako sam debela, on me uvek teši kako mi je samo stomak porastao; da se nisam ugojila cela... To je samo Stefan, kaže on:-) Sa loptom:lol:
E, a ja u ovoj poslednjoj trudnoci, sa stomakom do zuba, i pogledam mog muza, onako zategnutog, pa pomislim:" Kako moze da me voli ovakvu? Pa, on da je ovakav, mislim da ga ne bih ni pogledala!" :lol:
 
Groucho Marx:
Zato što svaka javna ličnost zaradjuje od publike. Ako je npr. pevač, zaradjuje novac od toga što mi kupujemo njegove cd-ove i idemo na njegove koncerte. Ukoliko bih (opet npr.) znao da je neko takav, ne bih mu davao novac, niti bih ga poštovao.
Ma i da nije javna ličnost, treba ga kamenovati :) Dok ne nauči...
nije pevac, svi znaju da ga smrdljivac... ali on na tome i zaradjuje ogromne pare

ne mogu da verujem da vas zanima sada ime i prezime, samo zato sto je javna licnost
pa obican je smrad, koji je svoj smrad iskoristio na pametan nacin... jer ljudi vole smrad
(uglavnom)
 
Dinna:
E, a ja u ovoj poslednjoj trudnoci, sa stomakom do zuba, i pogledam mog muza, onako zategnutog, pa pomislim:" Kako moze da me voli ovakvu? Pa, on da je ovakav, mislim da ga ne bih ni pogledala!" :lol:
Moj muž svakako nije zategnut :mrgreen:
Dobro, činjenica je da trenutno mnogo bolje izgleda od mene; ali ma volela bih ga ja i da je duplo deblji:smile: Jao, jedno vreme smo stalno merili čiji stomak je veći:lol:
Dok ga nisam ubedljivo prešišala:razz:
 
етотако:
nije pevac, svi znaju da ga smrdljivac... ali on na tome i zaradjuje ogromne pare

ne mogu da verujem da vas zanima sada ime i prezime, samo zato sto je javna licnost
pa obican je smrad, koji je svoj smrad iskoristio na pametan nacin... jer ljudi vole smrad
(uglavnom)
Kaaaaaaazi nam! Ajde, reeeeeeeeci! Moooooooooooooolimo te! :cry: Vidi kako smo tuzni!
 

Back
Top