KARMA

Naravno..Verujem da svako od nas ima svoju sudbinsku osobu povezanu karmom...Nekom je odredjeno
da ranije spozna...U principu moglo bi se retji da se KARMA igra sa nama...
 
DA. verujem s celim srcem i celom dusom, da moja sudbinska osoba postoji. Nadam se da sam je vec pronasla, reci cu vam dal sam bila u pravu :wink:
 
LUDICE sta je ovo, ja ti pozeleh sve najbolje za rodjendan a ti sad sa ovakvim avatarom.

PA noramlno da ima tako nesto, samo ga treba nanjusiti.
 
Every day is like survival,

You're my lover, not my rival... :-D

(izvini Bliss nisam mogla da odolim)

I da, naravno da verujem da je neka osoba rođena :wink: baš za mene...Ponekad čak mislim da ih ima više...:roll:
 
@ ZELENOOKA

Bajke su mogutje...Karma je sudbinska veza dvoje ljudi ali u 5 posto neshto krene naopako pa se
utvrdi da astrolozi ne pogode pravu stvar u gledanju u natalne karte..
 
Ne verujem:?
Mislim da sami svesno biramo sebi partnera; gradimo vezu strpljenjem, ljubavlju, upoznavanjem, prilagođavanjem.... I tako... Nema leba bez motike:razz:
 
Bliss:
...povezivanje 2 osobe sa karmom?
...da li verujete da je neka osoba sudbinski odredjena da bude sa vama?
Mislim da nesto svakako postoji,al i da je mnogo komplikovanije od te karmicke veze....
Ne znam kako da definisem....desavalo mi se da iznova nalecem sasvim slucajno na iste ljude....ne znam jel bas to tema....ako se misli na sudbinsku vezu dvoje-muskarca i zene,da,postoji al nisam siguran za sve i nisam siguran trebaju li svi za koje postoji da znaju da postoji.....kolko god otrcano zvucalo,ponekad neke stvari bolje je ne znati.
 
I onda bacim pasulj... pa ako mi se ne svidi, a ja ponovo... :lol:

Sprdnja ta sujeverja i praznoverja... koji ovo bese vek?cccc....

Ma verujte da cete se jednom o njega/nju.... spotaci... :lol:
 
Bliss:
...povezivanje 2 osobe sa karmom?
...da li verujete da je neka osoba sudbinski odredjena da bude sa vama?


Paa ne bih to tako nazvao...

Mozda mozes naci nekoga jako slicnog ali ne mislim da ima samo jedna osoba takva, ....
 

Back
Top