Najbolji kucni ljubimac

Od kucnih ljubimaca imala sam pse, golubove, hrke, papige, kornjace, ribice i macke. Od svih tih kucnih ljubimaca najvise volilm macku. Ribice su kao slika na zidu. Hrcci jako malo zive a zavole sa pa se pati za njima.Psi su dobri ali u stanu se osecaju, smrde , a macka je cista i nema znojnih zlezda pa se ne znoji a samim tim i ne smrdi. Sada u malom stanu drzim macku i papagaja tigricu. Verujte mi vise posla imam oko papagaja nego oko macke. Mada se papiga mazi nije to to dok mi u krilo ne sedne macak i pocne da prede. Kad provucem ruku kroz mekano krzno sva se rastopim. Jadnicak toliko ga gnjavim da je poceo i da bezi od mene.:heart:
 
joj uzasno zelim kucnog ljubimca ali sad mi je malo prob naci nesto odgovarajuce posto zivim u stanu...sama....dok sam bila kuci s roditeljima uvijek sam imala nesto jer sam imala prostor a i ako ja nisam tu uvijek se imao neko brinuti o njima
imala sam psa 4 god mjesanac terijera i pudlice nesto najsladje na svijetu oggy
ptice ribice.....
macka i pas sad ne dolaze u obzir jer sam alergicna na maciju dlaku a pas u malom stanu mislim da bi se vise patio....
zadnje sto sam imala bio je zec...ali samo mjesec dana...onda je pao s balkona(ne mojom krivicom) tako da nisam uspjela vidjeti kakvi su kao kucni ljubimci
sad imam zelju na kornjacu ali cula sam da se poprilicno tesko brinuti o njoj i da je hrana kao i sva oprema skupa
 
n773434903_5345.jpg
 
Volim sve zivotinje, ali mi je macka apsolutni pobednik. Ne samo zato sto su savrseno ciste, umiljate, hitre, graciozne...Obozavam to sto su neukrotive, tvrdoglave, nezavisne i ponasaju se, koliko god prihvatale neka osnovna pravila, onako kako njima odgovara. Divne su.
 

Back
Top