Vojna gimnazija u Beogradu...

женски интернат?!?! јел то у склопу војне или неке друге школе и ваља ли "роба" одатле

Zenski internat je u blizini ali nije u sklopu! I ja dok sam bio mogla se naci po neka dobra riba, mada ne treba od toga ocekivati nesto posebno!
Za skolovanje u inostranstvu, e to je vec mogucnost ali nije obavezno! Jos uvek imamo nasu akademiju!
 
prvo internat u Humskoj je internat medicinske skole u VOGI-ju smo ga popularno zvali kokosinjac,iza njega je nekada postojala prodavnica u kojoj se dzokalo beogradsko pivo pa kad ubijemo gajbu onda ajmo do kokosinjca,to je bila mladost ludost.Drugo,iako nisam zavrsio gimnaziju do kraja,bio sam 25.klasa(Krigerova),posle druge godine otisao sam na Batajnicu smer RV i PVO(tu sam zavrsio 3. i 4. godinu) IZUZETNO cenim VOGI!!!Ubedljivo najjaca skola(sto se tice stecenog znanja).Primer:Kod Ilinke Trandafilovic sam imao keca iz matematike!!!Neki moj drug(iz civilstva) se pripremao za kontrolni iz matisa a ja sam mu objasnjavao(logaritme itd.).Covek dobije cetvorku na kontrolnom a ja sam vuko keca jos mesec dana!!!A diskoteka ti je sranje bila jos u moje vreme(96.-97.god.) verujem da je sada jos gore!
 
A sto se tice zena u vojsci moje misljenje je da im tu nije mesto,brate zamisli ono kao krece se u akciju a ona u PMS-u,rasplace se ili pocne da histerise!!!Ili negde u dubini neprijateljske teritorije njoj nestanu ulosci!!!Da ne pricamo o kuknjavi kako nema uslove za odrzavanje higijene,pa svi moraju da se okrenu kada ona piski pa mora da se cuje sa mamom barem jednom dnevno pa.............uh vec sam se iznervirao!!!
 
A sto se tice zena u vojsci moje misljenje je da im tu nije mesto,brate zamisli ono kao krece se u akciju a ona u PMS-u,rasplace se ili pocne da histerise!!!Ili negde u dubini neprijateljske teritorije njoj nestanu ulosci!!!Da ne pricamo o kuknjavi kako nema uslove za odrzavanje higijene,pa svi moraju da se okrenu kada ona piski pa mora da se cuje sa mamom barem jednom dnevno pa.............uh vec sam se iznervirao!!!

Mislim da si nailazio i na slične muškarčine :)
 
Pozdravi ih puno od mene!
Sto se tice Laleta, radi u Kraljevu, tj u istoj smo jedinici! I trenutno me menja dok se ne vratim!

ako ..ako i treba da te menja ...PAZARAC te zeznuo za Rasku ... covek imao vezu pa odleteo u Kraljevo ...ali evo i tebe u rodnom mestu :lol::wink:

Cuo sam da vam je DEBELI DZO bio najbolju na KOV-u ???Pa taj nikad nije mogao ni 2 zgiba da uradi ...a kamoli nesto drugo :shock:
 
@ NINDZA - svaka cast ... nije TEX upucen u te stvari i zato pise tako ... objasnio sam mu neke stvari i mislim da ce shvatiti ,ako nije glup :lol: .... inace ja sam XIV klasa VOGI i 47.klasa SVS ...4 godisnje skolovanje od `94-`98 .... tako da je u toj klasi bilo samo nas 15 ... i to je poslednja generacija 4 godisnjih podoficira .... znaci mala je verovatnoca da si bio kod nekog od ovih 15 vodnika , jer 8 je iz RS ... a TEX je nesto opasno zajebao u vojsci cim su svi bili takvi prema njemu :lol: .. krivi su njegovi roditelji sto su ga rodili degenericnog -mozda je rodjen u CERNOBILU ,pa ga maltletiraju volovi kako on kaze i telad :) :) :) :) :) !!!!! :lol:

Kolega da nisi mozda smjer VEZA! Ja sam 46.klasa SVS veza.
 
Kolega da nisi mozda smjer VEZA! Ja sam 46.klasa SVS veza.

naravno ......47 klasa SVS .... ehhhhh jos se secam nekih likova iz te klase : Pavlica , Kokar , Tito , Shebul, Rega , braca Gacic , Vlada .... ma znam sve likove samo da vidim sliku ... Pavlica se skinuo , Kokar je na objektu , Shebul je u Nisu VOJNA POLICIJA , Vlada je radio isto na objektu .... ostale nisam video od zavrsetka skole ...jer vecina je otisla u REPUBLIKU SRPSKU ...kao i 90% moje klase od 15 ucenika :lol:


E da.... ppuk.Kopac B.je otisao u penziju ... kao i puk.Djordjevic Z.i gen.-maj.Uskokovic G.;)
Pozz od BELOG 8-)
 
Veliki pozdrav BELI ! Sjetio sam te se tek posto sam pogledao one slike iz VOGI-e! Zamolio bi te ako mozes da mi nabavis broj telefona od bilo koga iz moje klase! Vjerovatno nemozes da me prepoznas pa cu ti se predstaviti.UGARCINA NENAD

Imas velike pozdrave od svog klasica POPOVIC VELJKA! Trenutno smo zajedno u IRAKU!
 
Veliki pozdrav BELI ! Sjetio sam te se tek posto sam pogledao one slike iz VOGI-e! Zamolio bi te ako mozes da mi nabavis broj telefona od bilo koga iz moje klase! Vjerovatno nemozes da me prepoznas pa cu ti se predstaviti.UGARCINA NENAD

Imas velike pozdrave od svog klasica POPOVIC VELJKA! Trenutno smo zajedno u IRAKU!

naravno druze da te se secam ... evo veliki pozdrav za tebe i mog klasica POPa ... nabavicu ti bez problema od Tita , Kokara , Vlade , Shebula , Pavlice :wink:

Pope pozdravlja te ZMIJUGA LOMA .... Beli :lol:

Solac , Andran , Barsa i Djani su opasni biznismeni ...mada tu su Proka i Gari isto ...

 

Back
Top