Vojna gimnazija u Beogradu...

E Aco cuo sam da je naj zeznutiji taj iz inteligencije sto ti postavlja neka pitanja?????
Jel istina?????

pa svi testovi inteligincije su zeznuti na svoj nacin sad neki manje neki vise.... i da jos sam zaboravio da napisem da na kraju prvog dana posle tih testova inteligencije imas razgovor sa psihologom... i na testovima inteligencije isto dobijas ocene od 1-5 ja sam kolko se secam imao 3 petice i jednu cetvorku... i treci dan takodje imas razgovor sa psihologom i to veoma zeznutim psihologom koji ce vas tamo najvise maltretirati (tako je bar slucaj bio kod mene)ali samo nemojte da se uplasite i on ce vam reci kolko ste poena osvojili na prijemnom
 
evo vam slike tog poligona pa povezite sa tekstom koji sam napisao


i samo sam zaboravio da napisem leteci kolut....on je drugi po redu a greda je treca...
 

Prilozi

  • n1661584874_30180891_3948821.jpg
    n1661584874_30180891_3948821.jpg
    33,1 KB · Pregleda: 24
jel se polaze prijemni tamo ili normalno u sk?posto ako ne daj boze ne upisem da imam u planu.:)kako je tebi je ima dosta fizickih aktivnosti?:)

normalno se polaze prijemni(kao za sve srednje skole) pa meni je super nisam odlican vec sam za sada jako vrlo dobar,a fizicke aktivnosti pa onako imas samo 2 casa fizickog nedeljno,ali za ta dva casa svasta se uradi npr mi smo prvo polugodiste trcali po Kalemegdanu 2 km....a isto ti tako zavisi i od smera ja sam tehnicar vazdusnog saobracaja,a imas jedan smer tehnicar vazdusnog saobracaja za bezbednost,e oni imaju dosta fizickog,i to na tim casovima uce borilacke vestine.....a pored skole ima internat tako da ima bas dosta dece iz cele Srbije
 

Back
Top