Vojna gimnazija u Beogradu...

pozdrav junaci.

Danas sam bio i konacno sve sredio za konkurs,pricao sam sa pukovnikom vojnog odseka u SU,i jos se vise zainteresovao... juce sam sreo decka koji je odustao pre 3 nedelje iz VOGI-ja,duzan je drzavi 70 000 dinara... a da vas pitam,ako neko odustane u 1.polugodistu,koliko placa ???
 
nije tako. mi tamo dolazimo 23. avgusta i imamo 7 dana privikavanja, pa ko tada odustane nista ne placa a posle se valjda izracuna koiko si tamo proveo i odredi se koliko si duzan, ali kao sto neki imaju srece drzava ne ispuni neki deo ugovora pa ni oni sami nisu duzni (to sam procitao na forumu nisam siguran). Sto je odustao?
 
Ja bi hteo da upadnem u vojnu skolu ali prb je u tome sto sam imao 3 iz matisa u 5 razredu ovako sam odlican svake god i hvala bogu zdrav :D....Dali su se menjali neki uslovi za upis ove god??Cuo sam negde da sad ne gledaju uspex!!!!Pozzzzzz svima

Nije se nista menjalo,bar nista bitno,ali problem ti je to sto si imao 3 iz matisa...a to da ne gledaju uspeh...vecu glupost nisi mogao da cujes!!!!!!Da li kasnis,neznam...pokusaj
 
e poz narode. Bio sam u Somboru,pa nisam mogao da dodjem na forum...

e pitao je neko zasto je onaj decko odustao... pa zato sto se nije uklopio...jednostavno nije mogao da izdrazi i pukao je psihicki...ja sam cuo i price zasto ga nisu prihvatili ostali,mali je bio onako "decko sa sela",pa je jednom prilikom u vozu izuo noge i stavio pored devojaka koje je muvao njegov drug i tako...a i skola mu je teska bila...ali kaze on sam zato sto je voleo izlaske i to...

a ovi ostali odustaju u onom periodu prilagodjavanja (od 14 dana) zato sto su vezani za roditelje,jer im nedostaje sloboda... i takve stvari...
 
e poz narode. Bio sam u Somboru,pa nisam mogao da dodjem na forum...

e pitao je neko zasto je onaj decko odustao... pa zato sto se nije uklopio...jednostavno nije mogao da izdrazi i pukao je psihicki...ja sam cuo i price zasto ga nisu prihvatili ostali,mali je bio onako "decko sa sela",pa je jednom prilikom u vozu izuo noge i stavio pored devojaka koje je muvao njegov drug i tako...a i skola mu je teska bila...ali kaze on sam zato sto je voleo izlaske i to...

a ovi ostali odustaju u onom periodu prilagodjavanja (od 14 dana) zato sto su vezani za roditelje,jer im nedostaje sloboda... i takve stvari...

rofl:rotf:
 
Ljudi,ja sam sad opet bio na njihovom sajtu i pise da su za Vojvodjane lekarski i specijalisticki pregledi od 20.4-30.4,pa valjda ce po vojnim odsecima da salju pozive,dok je za Nislije i oolinu do 8.maja valjda jer se njih najvise prijavi.A posle se u internatu u Humskoj polazu srpski i mata -skolska selekcija ako sam ja to dobro skapirao,a ako nisam nek' me neko ispravi.
 

Back
Top