Vojna gimnazija u Beogradu...

Što,ako dečko ne zna,i ako se interesuje,neka čita unazad,i neka poseti sajt.Inače,nemaš još mnogo vremena,ako hoćeš da upisuješ,predaj papire i moli se Bogu da te prime :)

Ako je 94 moze da konkurise i sledece godine a ako je 95 moze jos 2 puta ako ne racunamo ovaj put. Pogledaj sajt, pa procitaj ceo forum, smara, nisam ni ja citao, ali ti bi trebao, ja nisam mnogo propustio, kad sve to saznas e onda ako te nesto zanima pitaj ali ti je moj savet da sad ne srljas, kasno si se setio, mozda dogodine.
 
pozz

Kad sam bio u internatu VOGI-ja, da posetim ove učenike 1. godine, i da vidim kako to izgleda rekli su mi da su ukinuli ovo skakanje iz aviona, i jos nesto-msm da je vezano za vazduhoplovni smer...

teofilos-veroučitelj u VOGI-ju je najbolji veroučitelj koga sam ikad upoznao. Ume da se šali i odgovorio bi ti na svako tvoje pitanje, bilo to na forumu, bilo to uživo, bilo to preko telefona...

učenici 36. klase VOGI-ja su stvarno super, i njih sam takođe mogao da pitam šta god sam hteo i na svako moje pitanje su mi odgovorili. 98% njih mi je reklo da se neću pokajati u VOGI-ju, a 2% njih su mi rekli da oću... msm da su tih 2% oni koji ništa ne uče, pa imaju loše ocene i ništa im ne odgovara...

iz NOVOG SADA (i okoline u koju spada jos 7 mesta) će se najverovatnije prijaviti njih 20-30... msm da neće (kao što je neko na forumu spomenuo) konkurisati njih 2000, nego manje od 1000 (oko 600-800)..

moj facebook je: Nikola Modić ali baš sa "ć". necete me naći ako ukucate Nikola Modic!

toliko od mene, i pozdrav za sve forumase-buduće VOGI-jevce!!!! :bye::bye::bye:
:):D:lol::cool:;):per::p:ok::super::bye:
 
Momci, mnogo ste zategnuti, opusteno. Nix u pravu si, sve sto ti kazu drugi je njihova perspektiva svega i ne mora da znaci da je tacna, ali sto ti je reklo tih 2% i oni bi otisli da im se ne svidja. Nemojte gledati jedni druge kao konkurenciju, nije bitno koliko se ljudi prijavilo, drzite se svi zajedno.
 
Помоз Бог јунаци!

Ево и мене после дивног путовања у Студеницу са матурантима Војне гимназије. Ако желите о томе можете прочитати на http://www.spc.rs/sr/poklonicko_putovanje_pitomaca_vojne_gimnazije . Ако неко жели може и мене да нађе на фејсу под ђакон Јова. Велики поздрав!!!
 
pozz

Kad sam bio u internatu VOGI-ja, da posetim ove učenike 1. godine, i da vidim kako to izgleda rekli su mi da su ukinuli ovo skakanje iz aviona, i jos nesto-msm da je vezano za vazduhoplovni smer...

teofilos-veroučitelj u VOGI-ju je najbolji veroučitelj koga sam ikad upoznao. Ume da se šali i odgovorio bi ti na svako tvoje pitanje, bilo to na forumu, bilo to uživo, bilo to preko telefona...

učenici 36. klase VOGI-ja su stvarno super, i njih sam takođe mogao da pitam šta god sam hteo i na svako moje pitanje su mi odgovorili. 98% njih mi je reklo da se neću pokajati u VOGI-ju, a 2% njih su mi rekli da oću... msm da su tih 2% oni koji ništa ne uče, pa imaju loše ocene i ništa im ne odgovara...

iz NOVOG SADA (i okoline u koju spada jos 7 mesta) će se najverovatnije prijaviti njih 20-30... msm da neće (kao što je neko na forumu spomenuo) konkurisati njih 2000, nego manje od 1000 (oko 600-800)..

moj facebook je: Nikola Modić ali baš sa "ć". necete me naći ako ukucate Nikola Modic!

toliko od mene, i pozdrav za sve forumase-buduće VOGI-jevce!!!! :bye::bye::bye:
:):D:lol::cool:;):per::p:ok::super::bye:

Модићу ја сам коментарисао. И мени је већина реклада је јако тешко и због тога сам ја више од недељу дана размишљао да не упишем али сам ипак преломио у корист БГ-а. Школа је страшна, на неки начин али ако се од првог дана крене радно буде кијавица. Треба радити
 

Back
Top