Vojna gimnazija u Beogradu...

whitenicky:
Evo ti vic : regrutacija za vojsku idu zec , lisica i medved . Da ne sluze vojsku zec odsece usi i kazu ne sposoban si i ne ides u vojsku , on covece sav sretan , dodje lisica na red odsece rep isto kazu i njoj nesposobna si za armiju , sta ce medo misli - male mi usi , jos manji rep , odsece on K I T U ... i na pregledima ga oslobode , pita medo a recite mi zbog cega sam oslobodjen kazu medo imas RAVNA STOPALA !!!! :lol:

@ ninpo - brate mislis na ovo :) :) :) :) !!!! :loln
 
janis_joplin:
Aha..ok!
Ja sam Dusica, znaci zensko!
'92 sam godiste, tj zavrsavam osmi razred!
Moj sam iz detinjstva je da upisem vojnu skolu, pa me zanima da li primaju zene, sta je potrebno za upis, i sl...?
PLS neka mi neko pomogne!
Moj e-mail je
dusicastrahinja@yahoo.com
HVALA

ne postoji kod nas josh uvek vojna skola za zene ....pricalo se da ce biti prijem zenskih kandidata na vojnu akademiju ...ali nista od toga ....za sada :wink:
 
ponebo:
Zavrsio sam Vonu gimnaziju Brastvo i jedinstvo u Beogradu.Bio sam ucenik I klase.Sada sam penzioner.Da mogu da ponovo biram izabrao bih isto.Tesko i lepo.
Srecno

hmmm 1 klasa ... davno bese ... ali tad su nastavu drzali civilni profesori i bili ste spojeni sa 9 beogradskom gimnazijom ako se ne varam .... postojao je samo OPSTI smer ...bilo je tad oko 7 odeljenja ..... uslovi daleko bolji sigurno nego kad sam ja ishao ..... ali jedina zamerka toj skoli je zato sto nemas kao ucenik uniformu , sto se ne susreces odmah sa oruzjem za razliku od SREDNJE VOJNE SKOLE gde te kao dete obuku u uniformu i prolazis odmah kroz razne fazne vojne obuke :wink:
 

Back
Top