Vojna gimnazija u Beogradu...

U vogiju imas sekciju gde mozes da se bavis programiranjem, ali nazalost moju klasu nisu vodili nigde na takmicenje, bilo je organizovano samo skolsko. U akademiji imas vezu i to ima veze sa kompjuterima. Nekad je veza bila na zarkovu i postojao je informaticki smer ali ne znam da li taj smer sada postoji.
 
Pazi nasa vojska nije na tom nivou da se bavi cyberspace ratovanjem ali da mozes da se bavis tim stvarima mozes. Posto akademija daje i civilne diplome mislim da sa diplomom iz smera veze dobijas telekomunikacije i te fore, ne hvataj me za rec jer nisam tamo da bi znao.
 
Skylark,naravno,ne mislim ja na syberspace ratovanje,nego da posle vojne akademije mogu i privatno da radim,da popravljam kompjutere,i tako to...na to mislim,da ne zavisim samo od vojske!U svakom slucaju hvala,i nadam se da dozvoljavaju da se ide na utakmice partizana dok si tamo...
 
Steta aco, bas bih voleo da si fiuma pa da ne sme zbog tebe ni patike da skine u internatu :D
@alcatraz
Pa sve vece vojske imaju vrhunske informaticke inzenjere koje se bave zastitom konekcija i komunikacija unutar svoje vojske i napadima na sisteme drugih drzava, ali kod nas sam poprilicno siguran da mozes dobiti to sto si trazio.
 
kakva skola, osnovne skole nemaju veze sa tim. to se predaje u vojni odsek i trebalo bi vec da ste dali dokumenta koliko ja znam, mada nije jos kasno.

ста причас бре сад сам питао наставницу и рекла ми је да ће ме обавестити и да ће истаћи плакат о упису на војну гимназију и војну академију кад треба да се јавимо у одсек и ста нам треба.и то ће трајати месец дана.
 
aco jesi li ti predao u vojni odsek ???pa nigde nista nepise ni na forumu vogi-a nigde samo pise da bi trebalo da raspisu konkurs pocetkom februara.е ****** ја час писем латиницом час ћирилицом:P

Е ако питаш мене још нисам ништа предао само сам извадио држављанство,моја кева је јуче била у суду да вади потврду да нисам осуђиван,па тако се припремам полако,а пре неки дан је била у вогију и рекли су јој да се српски и математика на крају полажу,прво иду лекарски прегледи......итд....поздрав свима
 
Прво: да ли ти alkatraz95 знаш шта све спада у компијутере, (нпр, јеси ли програмирао у pascal-u ili u c++). имаш милион смерова. Знаш ли отприлике шта хоћеш?

Када се отвара конкурс, мени је један потпуковник рекао да ако сам здрав треба да прођем 99%. Сада само да ми ништа не нађу, никада нисам имао проблема са здрављем.

Да ли знате када почиље конкурс и где се ваде папири. За држављанство код матичара ваљда, адвокат моје кеве је рекао њој да сада први пут чује за онај папир да ли смо кажњавани, као особе млађе од 14г се не могу судски гонити (или до 18г). Који још папири требају?

Поново ме ухватила трема сада мислим да ли ћу скупити папире на време!
 
Ne zavisi ni od zdravlja nego od odziva, cist zakon ponude i potraznje. Kada je moja klasa upisivala odziv je bio skoro 1-1 i bilo je ljudi koji i nisu bili 100% zdravi. Prosle godine je odziv bio 5-1 sa malim brojem mesta i primali su samo najbolje, tj trazili dlaku u jajetu
 
маx,потврда да ниси осуђиван ти се вади у мупу,држављанство у општини,конкурс би требао да се отвори ових ове или следеће недеље,а остатак имаш на њихобом сајта,мислим да сам помогао,а прво иду лекарски прегледи па све остало...ПООООЗЗЗЗЗЗЗ
 

Back
Top