Vojna gimnazija u Beogradu...

E da...sta bi sa devojcicama?Necu da postanem gey u vojnojz:lol:

Па то ћемо сви сазнати када ускоро изађе конкурс. Ни у самом вогију немамо појма да ле ће тако бити. Али, и ако не буде, ништа се ви не брините. Па, ви сте у двомилионском граду, препуном средњих школа и моћићете да се дружите до миле воље. А, пазите ви сте најпопуларнија школа у земљи, тако да за то нема зиме. А овај твој коментар, знам да је шала, али извини много је глупо тако нешто рећи за школу војног карактера. Немам ништа против девојака у војсци,јер имаи жена рођених за војску, али војкса је ипак пре свега простор мушке части и достојанства!
 
Vi izgleda ne kontate da su devojke u toj gimnaziji kao i na akademiji samo velika glavobolja kako za staresine tako i za vas. Ima da vas gone i da strazare nad vama 24 sata samo da ne bi doslo do incidenta. Inace je opste poznato sta se desava kada zene udju u vojsku. Privlace paznju, svaki inajmanji incident dovodi do medija i arlaukanja kako vojska ne valja, i ako te tuzi ti si nagrabusio nece te niko pitati da li si kriv. Drzite se vi momci BG-a punog devojaka verujte da vam i nisu neophodne u vojnoj skoli.
 
Izvini, nemoj pogresno da me shvatis. Moja namera nije bila da dam nikome losu sliku o tome, ali zaista sta to zena moze sto muskarac ne moze, a ima mnogo stvari koje zena ne moze a muskarac moze jer je tako priroda uredila. Nije samo srce ono sto se trazi u vojsci, treba i sposobnosti. Uvodjenjem zena sve su vojske morale uvesti mnogo zescu disciplinu, mnogo vise administracije, i zakona koji ce zenama pomoci i "zastiti ih" kako od muskaraca tako i od same vojske, rata i svega sto on nosi. Svi su morali da bace mnogo vise para, ima vise glavobolja i morali su obuku da menjaju da bi ih prilagodili. Sve je to greska jer se rat i vojska ne prilagodjavaju nikome vec su cvrsti i traze da se svaki pojedinac prilagodi njima.
 
Izvini, nemoj pogresno da me shvatis. Moja namera nije bila da dam nikome losu sliku o tome, ali zaista sta to zena moze sto muskarac ne moze, a ima mnogo stvari koje zena ne moze a muskarac moze jer je tako priroda uredila. Nije samo srce ono sto se trazi u vojsci, treba i sposobnosti. Uvodjenjem zena sve su vojske morale uvesti mnogo zescu disciplinu, mnogo vise administracije, i zakona koji ce zenama pomoci i "zastiti ih" kako od muskaraca tako i od same vojske, rata i svega sto on nosi. Svi su morali da bace mnogo vise para, ima vise glavobolja i morali su obuku da menjaju da bi ih prilagodili. Sve je to greska jer se rat i vojska ne prilagodjavaju nikome vec su cvrsti i traze da se svaki pojedinac prilagodi njima.

Па погледај мало примере јузне кореје и неких арапских дрзава па и тамо зене марсирају па само прсти а сто се тице рата ста ту има да се стити наравно треба да их буде мање у војсци да небуде после ко амазонке али мени ује ок зене у војсци па ко косовка девојка превија ти ране хехе
 
Па погледај мало примере јузне кореје и неких арапских дрзава па и тамо зене марсирају па само прсти а сто се тице рата ста ту има да се стити наравно треба да их буде мање у војсци да небуде после ко амазонке али мени ује ок зене у војсци па ко косовка девојка превија ти ране хехе

Pa dobro,ja ne kazem da nema zena sposobne za vojsku,i nemam ja nisto toliko protiv njih,ali zar nije dovojna onolika disciplina?Jos nam fali dodatna zbog njih!A i lepo kazete...u Beogradu ih ima sasvim dovoljno...
 
Pa dobro,ja ne kazem da nema zena sposobne za vojsku,i nemam ja nisto toliko protiv njih,ali zar nije dovojna onolika disciplina?Jos nam fali dodatna zbog njih!A i lepo kazete...u Beogradu ih ima sasvim dovoljno...

a ти немозес да проћес мирно поред девојке ево ја се јављам добровољно да те опомињем РУКЕ УЗ ТЕЛО!!!!!!!!
 
Nikola covece zivim sa njima u uniformi. Sve se svodi da nijedna nije dorasla cak ni onom najslabijem medju nama. Plasljive su i slabe i svuda moras da ih vuces za sobom, a stalno se prave pametne i govore kako mogu same i kako su one sposobne. Radim sklekove i moram da legnem ispod nje da bi i ona mogla da ih radi, ako ne deru se na mene sto ne radim timski. One su u vojsci kamen oko vrata. T sto se tice te koreje i arapa njih ne pominji jer su to ekstremi kod kojih se ne zna ko je musko ko je zensko, a ipak se nisu uopste vojnicki proslavili
 
незнам ако ти тако казес ок.ја се лицно неслазе са њима ни у школи ал ми је некако пусто кад нису оне ту .НЕМОЗЕ ЧОВЕК СА ЊИМА АЛИ НИ БЕЗ ЊИХ
а сто се тиче тимског рада бар имам на кога да се љутим и да казем е због њих нисам могао то да урадим а ова ђу кривити себе незнам ти имас искуство а ја само претпостављам да је боље да их буде мало а сто се тиче кореје и арапа па погледај мало и амазонке су биле одувале мускарце.z:)ето мог доприноса девојкама да није после да сам ја као Радослав из survivora надам се да ће ово прочитати нека моја сколскаz:p
 
Ja sam iz Subotice, a planiram da idem u Vojnu Gimnaziju u Beogradu...
Medjutim ne znam nikakve informacije o njoj...pa moram vas da pitam.Gde se nalazi?U centru???Da li je teshka?Shta je podrebno da bi je uspeo upisati?Koji predmete imash?Shta josh osim chasova radish tokom dana?Itd.,itd,...

ehh...moja ne ispunjena zelja...tj. dobro je sto je neispunjena...
 
Ја се потпуно слажем са Skylarkom. Могу у војску али ако ће да шљакају као мушкарци(похвала јеврејима и јеврејкама). Пошто смо ми далеко од Израела ово је велико губљење новца, живаца, времена и енергије. И вовако не могу да издржим девојку
(другарицу такође) дуже време тако да ћу их се лако решити
 
Ја се потпуно слажем са Skylarkom. Могу у војску али ако ће да шљакају као мушкарци(похвала јеврејима и јеврејкама). Пошто смо ми далеко од Израела ово је велико губљење новца, живаца, времена и енергије. И вовако не могу да издржим девојку
(другарицу такође) дуже време тако да ћу их се лако решити

sta fali bratstvo jedinstvoz:pz:pz:pz:p
 
U pravu je max, te se stvari ne vezbaju ali ti mogu reci sta te ceka. Imas test u kome zaokruzujes osobinu koja te najbolje opisuje, drugi test dopunjavanje zapocetih recenica i nekoliko testova inteligencije u kojima provaljujes slicne predmete ili dopunjavas niz. Nista specijalno ali je ili jesi ili nisi.
 
U pravu je max, te se stvari ne vezbaju ali ti mogu reci sta te ceka. Imas test u kome zaokruzujes osobinu koja te najbolje opisuje, drugi test dopunjavanje zapocetih recenica i nekoliko testova inteligencije u kojima provaljujes slicne predmete ili dopunjavas niz. Nista specijalno ali je ili jesi ili nisi.

Pa to sam i mislio,da mi kazete o cemu se tu radi...hvala
 
па ако има тест интелигенције онда немојте да се бринете ниједна девојчица га неће полозити :D:D:D
:rtfm:ма ја сам мислио да је то оно као колико дуго пијес 3 лека ако ти је доктор преписао да их пијес на пола сата као фора:rtfm::rtfm:
 

Back
Top