Vojna gimnazija u Beogradu...

А цена студија је једно а цена комплетног живљења у Вогију је друго. На факсу се плаћа наставни процес, а овде све,стан,храна,обуке и сл. Мада из мог примера, није ни то смак света. Ја сам пет година отплаћивао школовање, па ето жив сам и здрав. На крају крајева, па мени је држава 4 године све дала, па нормално је да ја то вратим. И ето мене опет у мом драгом вогију. Верујте ова школа ти уђе у душу, и ма шта постао у животу, ње тешко можеш да се решиш,да тако кажем. Ову школу носићу у себи док сам жив, и Богу драгом захваљујем што сам опет део ње. Не плашите се. Па ви сте бре наше момчине. Имате снаге и воље и веће ствари да урадите него неки тамо тест и сл. А ако неко не успе, главу горе, младићи, наћићете већ ви ваш пут!

Живи ми и здрави били!
 
ево и од мене мало доприноса за очување србске историје и ћирилице па теофилос стварно је лепси осећајz:p

Радујем се Ниџо. Мислим да деца Св. Саве заиста треба да чувају своју ћирилицу. Са друге стране, треба да знамо и што више страних језика које ћемо писати латинским писмом. Поздрав!
 
SKYLARK,ja sam pitao za kutijuz:)!Ma ja sam u skoli probao dosta stvari,preskocio sam pola metra i kolut.Znaci to mogu.Kosarku sam trenirao 3 i po godine tako da za to nece biti problema,rukomet treniram...i 2 zgiba mogu da uradim sad,kamoli za 1 god.Pa dobro...mislim da ima sanse da prodjem...
 
Деца Св. Саве и Стефана Немање своме духовном оцу и зачетнику наше војске!
Вогијевци светосавци!
 

Prilozi

  • n1637471858_113958_7549.jpg
    n1637471858_113958_7549.jpg
    58,2 KB · Pregleda: 19
  • n1637471858_113974_2198.jpg
    n1637471858_113974_2198.jpg
    52,5 KB · Pregleda: 19
  • svsava2009III.jpg
    svsava2009III.jpg
    23,9 KB · Pregleda: 19
SKYLARK,ja sam pitao za kutijuz:)!Ma ja sam u skoli probao dosta stvari,preskocio sam pola metra i kolut.Znaci to mogu.Kosarku sam trenirao 3 i po godine tako da za to nece biti problema,rukomet treniram...i 2 zgiba mogu da uradim sad,kamoli za 1 god.Pa dobro...mislim da ima sanse da prodjem...

па лепоје сто си почео још од сад да се распитујеш али ја сам од 7 раѕреда хтео да будем археолог па политицар и ево тек сад војно лице.
 
Znam Nikola da ima jos dosta vremena do prijemnog,ali neznam...cvrsto sam odlucio da upisem vojnu,nekako,mislim da je to pravi muski posao,uvek sam bio ono...SRBIJA!!!Pricao sam sa drugom o vojnoj skoli,pricali smo o prednostima i manama.Od tada sam jos vise napaljen na vojnu.Vec sam trazio od nastavnika matematike da mi nabavi zadatke za vojnu skolu.Ne verujem da cu da se predomislim...
 
па лепоје сто си почео још од сад да се распитујеш али ја сам од 7 раѕреда хтео да будем археолог па политицар и ево тек сад војно лице.

Ја сам се годину дана двоумио, војна или обична гимназија, за ово последње бадње вече сам одлучио, војна. Сад сам баш напаљен само да се у року од 4 године,док сам тамо, не предомислим. Ако ме због нечега не приме на ВА ја плаћам и могу на неки други факултет. Мени одаговара што се гледају првенствено оцене. Када се полажу пријемни (март, април, мај или јун). Имам ли проблем ако ми ћале неда да идем а кева и цела остала породица подржавају, хоћу ли ја моћи да упишем? ПУНО СРЕЋЕ НА ТЕСТОВИМА!!!!
 
Ма и моја је одлука коначна али мој ћале је чудан тип, али ако кева одобри ја могу без ћалета?
Не знам за девојчице, ништа не пише на сајту, немој бити тако остар, Никола, то је била шала, мада може се претпоставити да неће тамо бити неких добрих риба
 
Moram da priznam da sam ljubomoran na mnoge od vas!!!Vi cete iskoro na prijemni(zelim vam svu srecu),a ja ima da cekam jos godinu dana...z:([/QUOT

Седмак ђак, уживај у свему што сада имаш и не секирај се година ће брзо,брзо проћи. Лепо је што те већ сад занима, време је за то,али немој одбацивати тек тако време које имаш. Веруј ми 7. и 8. разреди су најлепши у основној школи. Била би штета то прескочити зар не? Зато уживај, учи, бави се спортом и ето тебе у вогију догодине!
 

Back
Top