Vojna gimnazija u Beogradu...

E ljudi hvala puno!!!!Ali sada neznam sta da mislim da li da upisem ili ne:think::think::think::think::think::think::think::think::think::think::think::think::think::think::think::think:

Upisi V beogradsku gimnaziju ako mozes...ako te interesuje tehnika idi u Teslu ili Drapsin. Kada to zavrsis, bices mnogo zreliji i lakse ces se odluciti za pravu stvar. Na visim skolama mozes da se drzis pravila: upisuj ono gde je najmanja navala (mislim na ozbiljne skole, naravno) jer ce ti kadrovi nedostajati kada zavrsis.
 
Pozdrav Novke! Vidimo se uskoro! Sutra se vracam u Srbiju, taman na vreme da budem za proslavu!

@NeMAnJaAa_
Moze da se prebaci i znam da nije neka kmplikovana procedura. Ali moras da prodjes preglede kao da sad upisujes 1. godinu vojne gimnazije. Najbolje je da se raspitas u vojnoj gimnaziji.

@Србенда100%
Zavisi kakav ti je uspeh! Ako ti je uspeh u srednjoj ok onda nije nikakav problem!
 
01.00 - do besvesti .... prodavnica GOGI ))))

Pozz[/QUOTE]

Zar taj znameniti ugostiteljski objekat u kome su generacije sadasnjih oficira a i civila bogami,gledali na svet najcesce kroz praznu pivsku flasu jos uvek radi.Cisto pitam,da odem da pokupim legitimaciju,ostade mi pre jedno 13 godina:super:
 

Back
Top