Vojna gimnazija u Beogradu...

***.Ja sam isao prve dve godine u Vojnu gimnaziju a danas vozim BMW-a!!!Salu na stranu,ne treba pljuvati po toj skoli zato sto je extra,sad ako je neko iz maminog krila otisao tamo i smeta mu malo drila neka se vrati kuci.......Meni su 2 osobe ostale u secanju iz vojne gimnazije,Kriger(nacelnik klase) koji nas je sve je..o i latinka Dragana Samardzija na koju smo svi drk..i!!!Posle recite da nema sexa u VOGI-ju he he
 
decko mozda tamo odakle dolazis cevtaju ruze i tece mleko na sve strane ali to sa gimnazijom nije slucaj. Odaberi sta ti je bolje. A o tvom kukanju na profesore ne treba trositi reci (slozices se despote sigurno). Na profesore kao sto su Kulon, Dobric, Dana Zelenovic, Radojica, Nikolic svi smo kukali ali kad sve to prodje pa se zavrsi i VA shvatimo da su nam bas oni dali najvise znanja.

Moj savet LJESHKO: idi odakle si i dosao i ne zauzimaj mesto nekome ko voli taj poziv.
 
ahmmm.........svesno nenamerno...........Vecina mojih snova u VOGI-ju bili su sa njom,i za neverovati,posle ovoliko godina ne secam se lika mojih cimera ali se secam nje,jednom recju(ustvari nije jedna no dve) FEMME FATALE.......ispravite me ako gresim......
 
Pozdrav svima koji Vojnu gimnaziju nose u srcu !
Drugaru maturantu zeleo bih da kazem da nije umesno svakoga generalizovati. Razumem te i slazem se da takvih kako si ih opisao ima u VG,to i ja vidim ali nepravedan si kada svakog profu optuzis. To je odraz nedovoljne zrelosti. Ima profana kojima vi niste samo broj u stroju nego bas licnosti za koje se treba boriti i truditi.
Prva godina je sada 35. klasa i decaci su genijalci. Toliko su puni duha da i ako neces ti jednostavno moras da se boris za njih.
Ceca Katic predaje srpski i dalje.
A sto se tice latinke,meni je pre nje predavala jedna kong size plava kod koje smo svi imali petice i zato mi je bilo iznenadjenje kada sam video da su danas u vogiju jako lose ocene iz latinskog.
Secate li se cara Tomovica? U penziji je. A jos vise sam se iznenadio na prvom tromesecju kada sam video 10 jedinica iz ruskog???!!! Neke stvari su se momci ovde ipak promenile.
Veliki pozdrav svima a narocito mojoj 23. klasi!!!!
ps. izvinjavam se svima u mojoj klasi koji su mi sve po spisku kada su polazili na dezurstva!
 
Поздрав свима који Војну гимназију носе у срцу. Разочарани синак , потпуно разумем твоје разочарење и стање. Но, крајње је некоректно да свакога стављаш у исти кош. Да, има и таквих како си их описао, али нису сви профани исти. Има итекако оних којима ви нисте само број у строју већ младе личности за које се треба борити и радити. Незрело је тако оцењивати људе. Подигни се из пепела и крени за својим жељама!
 
Латинке што се тиче,да,сећам је се. Момци страшни сте! А била је и она страшна...Мени је предавала једна много фина али огромна плава код које смо сви имали петице. Зато сам доживео шок када сам видео да данас момци муке муче са латинским. Лоше су оцене, има и јединица.
 
Сећате ли се цара Томовића? У пензији је,ради у Црној Гори. И са руским сам доживео шок. На тромесечју 12 јединица из руског!!!???? Из руског???? Неке су се ствари помериле у Вогију. Иначе и Нада географичарка је у пензији. Од старих је ту Танасијевић, Стојић, Милијана, Мира Гак, Чеда, Тмушићка, Горица,Биља Дубовина,Драгељевић и да ту је и Цеца Катић.
 
Прва година је 35. класа. дечаци су заиста генијалци. Пуни су ведрог духа и жеље. Просто те терају да се потрудиш око њих. Велико ми је задовољство радити са њима. Синак , матурант рецимо потпуно другачије доживљава Воги од тих најмлађих нада. мање-више одушевљени су Вогијем.
Поздрав мојој 23. класи!
пс. извињавам се свима који су ми све по списку када су полазили на дежурства...лепо нам је било 1.децембра!
 
Узгред, 35. класо,направићемо један одељак на којем ћчемо сви ми који радимо , учимо и живимо у нашој класи комуницирати и размењивати идеје. Поздрав прваци-јунаци!
 

Back
Top