Vojna gimnazija u Beogradu...

Izvinite ljudi ali prosao sam sve strane ali nisam nasao kako se prijavljuje za VOGI i dokle je rok ove godine za prijavu.imali neko ko ce samo da mi kaze datum i kome da se obratim.A onoliko poruka sam poslao jer mi je za svaku pisalo da nije stigla pa sam pokusavao opet i opet.jer test opsteg znanja uvei sa srpskom istorijom ili sta vec.Mozeli neko na brzinu da mi odgovori jer i neznam koliko jis imam vremena a i neznam kako da se prijavim.HVALA
 
Poslednja izmena:
Izvinite ljudi ali prosao sam sve strane ali nisam nasao kako se prijavljuje za VOGI i dokle je rok ove godine za prijavu.imali neko ko ce samo da mi kaze datum i kome da se obratim.A onoliko poruka sam poslao jer mi je za svaku pisalo da nije stigla pa sam pokusavao opet i opet.jer test opsteg znanja uvei sa srpskom istorijom ili sta vec.Mozeli neko na brzinu da mi odgovori jer i neznam koliko jis imam vremena a i neznam kako da se prijavim.HVALA

to nije tacno...vise puta je detaljno objasnjavano sve...fizicki test nije tezak,za ocenu A je potrebno 4,a i da 1 uradis,dovoljno je..Polako,kad se konkurise,kad se konkurise?Nece VOGI nigde da ti pobegne,polako...sve ce da bude objavljeno...idi malo dalje,nemoj da citas nekoliko strana u nazad,vec preskoci dosta...
 
eh sad...to nije bitno,jer nema potrebe da razmisljas o tome koliko ljudi pada godinu...tvoje je da polozis,i da ucis...a da upises,naravno,ono sto volis...sta te briga sta drugi vole

Ха,ха,ха Како један квалитетан сусрет умири буру у младом човеку...Ха,ха,ха
БРАВО, ЈУНАЧЕ! ТО ЦЕНИМ! САМО ОПУШТЕНО И БЕЗ ПРЕРАНОГ УЗБУЂИВАЊА! Јунаци, уживајте у последњим месецима основне школе. Максимално искористите то време, јер се неће више никада поновити!

Велики поздрав!
 
Ха,ха,ха Како један квалитетан сусрет умири буру у младом човеку...Ха,ха,ха
БРАВО, ЈУНАЧЕ! ТО ЦЕНИМ! САМО ОПУШТЕНО И БЕЗ ПРЕРАНОГ УЗБУЂИВАЊА! Јунаци, уживајте у последњим месецима основне школе. Максимално искористите то време, јер се неће више никада поновити!

Велики поздрав!


hehehe...jedan susret mnogo znaci...z:lol:z:lol:z:lol:
 
Ха,ха,ха Како један квалитетан сусрет умири буру у младом човеку...Ха,ха,ха
БРАВО, ЈУНАЧЕ! ТО ЦЕНИМ! САМО ОПУШТЕНО И БЕЗ ПРЕРАНОГ УЗБУЂИВАЊА! Јунаци, уживајте у последњим месецима основне школе. Максимално искористите то време, јер се неће више никада поновити!

Велики поздрав!

Ne znam za druge, ali ja jedva cekam da odem iz osnovne zato sto mi je odeljenje uzasno i mislim da necu mnogo tugovati za njima....
 
kada smo vec kod toga...meni ce biti zao najbolje drugarice...moje odeljenje je 0!!!!!!!!Zamislite,na poslednju ekskurziju je otislo 12-13 iz mog ogeljenja...nije mi zao,ni malo

прави је војник онај који има довољно мудрости да себе прилагоди свакоме и свему...бојимсе да ако овако олако блатите своја одељења, тешко ћете се навићи да воги, где вам је спој свих могућих и немогућих менталитета, нагласака, навика и сл...лако је другога оптужити, како је тешко стати пред огледало и себе укорити, зар не?
 
Ne znam za druge, ali ja jedva cekam da odem iz osnovne zato sto mi je odeljenje uzasno i mislim da necu mnogo tugovati za njima....

нисам мислио на одељење када сам ово рекао, већ на то да само сада имате 14 година и само сада сте мали матуранти и више се то никада неће повратити...зато уживајте у сваком тренутку које вам је Бог дао и користите га на најбољи начин...И ДОСТА КУКАЊА ГОСПОДО БУДУЋИ ОФИЦИРИ...ТО ЈЕ СРАМОТА!!!
 
прави је војник онај који има довољно мудрости да себе прилагоди свакоме и свему...бојимсе да ако овако олако блатите своја одељења, тешко ћете се навићи да воги, где вам је спој свих могућих и немогућих менталитета, нагласака, навика и сл...лако је другога оптужити, како је тешко стати пред огледало и себе укорити, зар не?

Ma ko se zali?taman posla,samo kazem,da mi nece biti mnogo zao sto odlazim od nekih ljudi.Hocu da kazem da mogu sa njima,ali ne moram.Vi nemate pojma kakve izjave daju neki iz mog odeljenja(kada nas uporedim sa drugim odeljenjima,mi smo veoma neslozni,to je i razredna rekla)...inace,sa njima bih mogao celo skolovanje,ne bi mi bio problem...
 
Ma ko se zali?taman posla,samo kazem,da mi nece biti mnogo zao sto odlazim od nekih ljudi.Hocu da kazem da mogu sa njima,ali ne moram.Vi nemate pojma kakve izjave daju neki iz mog odeljenja(kada nas uporedim sa drugim odeljenjima,mi smo veoma neslozni,to je i razredna rekla)...inace,sa njima bih mogao celo skolovanje,ne bi mi bio problem...
Kod mene je slicna situacija... Na primer kad sam im rekao da planiram da upisem VOGI oni su rekli kao "Hahaha nema sanse da ti upadnes.." ili nesto tako, mislim mene ne zanima tudje misljenje, ali to je jedan od razloga sto ne volim svoje odeljenje. Medjutim u drugim odeljenjima imam par dobrih drugova i drugarica i jedino ce mi biti zao sto se od njih rastajem...
 
nisam u vogiju,malo sam osvojio poena na prijemnom,zato vam i kazem da se dobro spremite za prijemni,jer pored velike zelje morate prijemni dobro da uradite,to vam govorim iz licnog iskustva ja sam prvi ovde na forumu od 94 generacije i imao sam preveliku zelju da upisem vogi a onda je dosao prijemni i nisam se dobro spremio i eto sad nisam u vogiju,veliki je to bio udarac za mene jer nesto sto zelis dve godine i svaki dan pricas o tome odjedanput padne u vodu tolko od mene

cao ja sam nenad i zelim da upisem gimnaziju,koliko si ukupno imao pojena sa prijemnog i iz skole?
 
Ne znam kako ti ide matematika,ali vezbaj srpski...I to dobro.Posebno pravopis, jer ce biti iz toga zadatak,dva.

еј,металац из баната...пусти ту децу и не плаши их тим баба рога форама...боље би ти било да узмеш ти катихизис у руке јер може неко да те мало провоза кроз 1. полугодиште...ха ха ха
 
Evo prvi put se javljam ovde..ja sam 95 i planiram da konkurisem....vec se spremam, ali imacu 60 iz osnovne,a proshle godine sam na takmicenju iz srpskog bio prvi na opstini i drugi na okruznom. Jedino je ''problem'' matish 7. razred, al i to vec polako ponavljam i prolazim. sto se tice fizickih stvari: oko 183cm, 70kg, odlicna forma, mogu 11 onakvih zgibova, samo sam cuo da ima i sprint, nije problem, brz sam, al nabaciću josh kondicije... E sad: PITANJE KOJE ME MUČI: nosim naocare.malo slabije vidim na daljinu,ali dioptrija je jako mala, jedno oko 0.75, drugo 0.50. Moze se reci bezznacajno i cuo sam da mi to nece zameriti jer nije velika dioptrija. mozr li mi neko ko ima iskustva sa tim pregledima ODGovoriti? molim vas. ako Bog da, vidimo se za manje od devet meseci u VOGI-ju....
 
Evo prvi put se javljam ovde..ja sam 95 i planiram da konkurisem....vec se spremam, ali imacu 60 iz osnovne,a proshle godine sam na takmicenju iz srpskog bio prvi na opstini i drugi na okruznom. Jedino je ''problem'' matish 7. razred, al i to vec polako ponavljam i prolazim. sto se tice fizickih stvari: oko 183cm, 70kg, odlicna forma, mogu 11 onakvih zgibova, samo sam cuo da ima i sprint, nije problem, brz sam, al nabaciću josh kondicije... E sad: PITANJE KOJE ME MUČI: nosim naocare.malo slabije vidim na daljinu,ali dioptrija je jako mala, jedno oko 0.75, drugo 0.50. Moze se reci bezznacajno i cuo sam da mi to nece zameriti jer nije velika dioptrija. mozr li mi neko ko ima iskustva sa tim pregledima ODGovoriti? molim vas. ako Bog da, vidimo se za manje od devet meseci u VOGI-ju....

Sa tim nema problema...Poznajem par likova koji u Vojnoj gimnaziji nose naocare...Nije frka s tim.
 

Back
Top