Hvatanje Mladica

whitenicky:

alo beli jel moze na private ovo oko ovaca mislim i mene one zanimaju:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
sheep.jpg
:oops:

hehehehe dobra fora
 
@ yugo - uzmes samo onaj moj link kopiras ga kod sebe na mail i na forward i promenis ime i prezime i mesto i posaljes kome hoces , imam jos nesto ali nije za sajt ........ dok ne uradim do kraja pa saljem !!!!! :)
 
whitenicky:
@Nokia - jesi li ti siguran da si iz RS ?????? Sta ce srpski narod da dobije ako ga izruci , ono sto i svih ovih godina , veliku K --U !!!

Ako sam iz Republike Srpske ne znaci da sam blesav. Srpski narod, i drugi narodi samo ispastaju zbog ovih bjegunaca. Ako su cisti neka odu na sud i neka kazu sta misle i gotovo. A ne da nas drkaju zbog njih.
 
nokia88:
Ako sam iz Republike Srpske ne znaci da sam blesav. Srpski narod, i drugi narodi samo ispastaju zbog ovih bjegunaca. Ako su cisti neka odu na sud i neka kazu sta misle i gotovo. A ne da nas drkaju zbog njih.

Juce sam gledao jednu emisiju preko satelita vezanu za hvatanje Mladica, i kad njega isporucimo , bice uslov dajte Karadzica pa onda mozete u Evropsku uniju , nakon toga cemo morati svim narodima da se izvinemo da smo mi krivi za ratna zbivanja na nasim prostorima i sta cemo opet dobiti NISTA !!!! Narod RS porucio je Mladicu da se ne preda , i ja isto tako da me neko trazi , ne bi se nikad predao FASISTIMA koji su nas bombardovali `99 i pobili koliko dece , civila i neduznih ljudi ....... sta je sa SIPTARSKIM vodjama koji su pusteni iz Haga, samo da mi nase generale izrucimo i naseg predsednika , mozda se i TADIC jednog dana nadje u Hagu posto je on predsednik i nije na vreme pronasao sve haske begunce :lol: !!! U Hagu Mladica terete za ratne zlocine u SREBRENICI , a sta je bilo sa VUKOVAROM i BOROVIM SELOM , sta je bilo sa narodom Republike Srpske Krajine .... kolonu koju su bombardovali i presreli HVO i 5.korpus ATIFA DUDAKOVICA , nista ..... sta je sa pobijenim i nestalim civilima sa KOSOVA ,....nista . Mi smo osudjeni pred celim svetom .... i mozemo da uradimo bilo sta , tebi decko nece biti bolje u dzepu nego sto ti je sada , bogatstvo zgrcu politicari koji su razjebali sve sto su stigli , sve firme su sjebali , sjebali policiju , sjebali vojsku ... a sada od nas traze nesto . Od vojske su uradili ono sto je trazio zapad REFORMU , a sta je to reforma : oni smanjili broj ljudi i nista vise , tehnika zastarela , nista novo ne uvode , samo rasturaju .... Ma ko god misli da je Mladic u SRBIJI taj je budala , pa to je cilj da nas zajebavaju kako hoce .... sta krije se u vojnim objektima , pa to su price za malu decu ...... !!!
 
Apsolutno se slazem sa ovim. Drago mi je da nisam jedini koji tako misli. Mi smo unapred osudjeni za odstrel, iz pitaj Boga kojih razloga, i kada. Drkace nas dok oni to budu hteli, a neki od nas ce da se zavaravaju da ce posle biti bolje. Pa to i kad napises na papir izgleda smesno.
P.S. Cak i oni zapadnjaci, sprdaju se otvoreno sa nama, sto vise godina uspesno koriste metodu "stapa sa shargarepom".
 
Inace mi je Ratko bio komadant kasarne ' 86/' 87 u Shtipu. Pamtim ga, kao principijelnog i odgovornog oficira JNA. Svi znamo koja je bila ''VOJNA DOKTRINA'' ondasnje JNA, a ima nas i koji znaju kako deluju ozlojedjeni pripadnici TO, u kriznim reonima ( ! ). Kome sad sta pripisati. Ovo su samo MOJI utisci, ali za polemicare -napravite paralelu USA vojna doktrina u Bagdadu i JNA...
Neka vam se ne cini preterano, samo da podstaknem raspravu.
 
@whitenicky

Богу хвала што још увек има људи који овако размишљају, док нас има таквих ова земља има чему да се нада!!!
 
Niko mi nije odgovorio sta to srpski narod ima od toga sto trenutno cuva Mladica i Karadzica?
Kazete zajebavace nas i kad ih predamo! A kako vi to mozete da garantujete da ce nas zajebavati? Zar ne mislite da ipak mozda, podvlacim MOZDA postoji neka sansa da sve to zajebavanje prestane? Ako mislite da je nemoguce navedite mi neke jake razloge za to koje se ne mogu pobiti!
 
crnigrujica:
Niko mi nije odgovorio sta to srpski narod ima od toga sto trenutno cuva Mladica i Karadzica?Kazete zajebavace nas i kad ih predamo! A kako vi to mozete da garantujete da ce nas zajebavati? Zar ne mislite da ipak mozda, podvlacim MOZDA postoji neka sansa da sve to zajebavanje prestane? Ako mislite da je nemoguce navedite mi neke jake razloge za to koje se ne mogu pobiti!


Pa niko ni nije rekao da srpski narod cuva Mladica i Karadzica , samo vecina ima zelju da se ne preda OKUPATORU i FASISTIMA ... Ako si srbin celog zivota ce te neko zajebavati kao sto su nas zajebavali svi nakon naseg dragog JOSIP BROZA TITE :lol: , kako se kome digne ona stvar tako i to ... Evo idemo na HAG , znaci ide se po komandnoj odgovornosti ....znaci PREDSEDNIK SLOBODAN MILOSEVIC je bio vrhovni komandant koji je komandovao VOJSKOM I POLICIJOM i odredjivao sta ce da se radi i kako ce da se radi i zato i jeste u HAGU , tamo su i nasi NACELNICI GENERALSTABA koji su rukovodili akcijama, tamo su nasi politicari ...... po tome svaki od nas ucesnika u ratu bi trebao da odgovara :lol: . Glavni i odgovorni je u HAGU i sta ima vise ko da ide .............. !!!! Ajde da mi sudimo ovde KLINTONU , BLERU , SIRAKU ....... sto su nas bombardovali i pobili decu i sve ostale , neka oni su bas dobri ubili Milicu malu devojcicu neka to treba da se zaboravi , greska ..... pogodili voz , a imaju najsavremeniju tehniku - greska ,gadjali kasarnu pogodili bolnicu - greska , bacili projektile na civilne objekte -greska , srusili nam mostove - greska ( vreme je bilo da napravimo nove :lol: ) !!!!

OVOM PRILIKOM SE IZVINJAVAM SVIM FASISTIMA NASE ZEMLJE KOJI SU NA STRANI OKUPATORA I USTASA JER ONI OVAJ GORE TEKST NECE RAZUMETI !!!!!
 

Back
Top