Raspad Sistema

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
DaNa_Pa:
I sad se niko ne uklapa u inkvizitorov opis danashnje omladine?! Ma dajte, bre ljudi, ovde sigurno vecina i slusha Cecu i gleda reklame sa Pinka i oblachi se u terranovi ili gde vec i ide po splavovima i hoce da studira MENADZMENT (?!) i sve ostalo shto je nabrojao. Naravno, postoje izuzeci, ne kazem da ne postoje, ali danashnja omladina je itekako propala.
ja volim terranovu, opet kazem. i mazem labello. ako sam zbog toga za na lomacu, palite me!!! ne upisujem menadzment.
 
DaNa_Pa:
I sad se niko ne uklapa u inkvizitorov opis danashnje omladine?! Ma dajte, bre ljudi, ovde sigurno vecina i slusha Cecu i gleda reklame sa Pinka i oblachi se u terranovi ili gde vec i ide po splavovima i hoce da studira MENADZMENT (?!) i sve ostalo shto je nabrojao. Naravno, postoje izuzeci, ne kazem da ne postoje, ali danashnja omladina je itekako propala.
britney, ti si nasla da komentarises!!!!xexexexexexe....mene bi bilo sramota da stavim tu seljancuru u profil!
 
naancy90:
britney, ti si nasla da komentarises!!!!xexexexexexe....mene bi bilo sramota da stavim tu seljancuru u profil!

E, pa to je tvoja stvar, mene nije sramota. Ali inache, ja barem ne slusham tamo neku Minu, Tinu itd. Na to sam mislila kad sam rekla da je omladina propala. E sad shto ne slusham ono shto ti slushash i shto nemamo isti muzichki ukus, nema veze sa ovom temom.
 
DaNa_Pa:
E, pa to je tvoja stvar, mene nije sramota. Ali inache, ja barem ne slusham tamo neku Minu, Tinu itd. Na to sam mislila kad sam rekla da je omladina propala. E sad shto ne slusham ono shto ti slushash i shto nemamo isti muzichki ukus, nema veze sa ovom temom.
ma, sve je otislo u....... cim neko moze britney da voli! :lol:
 
Aj,kad svi otvaramo dusu jedni drugima,i ja volim da jedem taj labelo...:) :) :)
Nemoj Torkemada da me cuje,bacice anatemu na mene...:)
u cemu je fora doci na forum,pa onda otvoriti temu u kojoj pokusavas da isprozivas sve prisutne?
i,btw,cini mi se da se dosada niko nije nasao prozvan...
 
Dok sam citao post mislio sam: "koji je ovo lik ima 15-ak postova i dosao nama nesto da prica a nikog ne zna..." medjutim kad spomenu labela odmah sam video da covek ipak nesto zna :lol::lol::lol
E sad ozbiljno... mislim da je ova tema jedna glupa generalizacija i mislim da se doticni nalazi u takvom okruzenju pa mu je sad muka od svega toga ali ok to je njegova stvar...
Hocu jos da kazem nesto... ne znam koje kome tacno sta rekao a nije ni bitno... ovo u vezi muzike... po meni najgluplja stvar je kada neko nekog ocenjuje na osnovu muzike koju slusa... kad npr kaze: "pa taj ne moze da bude normalan vidi sta slusa...". Ne vidim zasto bi neko bio bolja osoba ko slusa neki metal ili rok od onoga ko slusa narodnjake ili zabavnjake... mislim da je to najgluplja i najjadnija generalizacija koja postoji... ;)
 
covek je donekle u pravu....ali bez obzira nema prava da tek tako napada,ali dobro.....
a ovo ponovno razdvajanje ljudi po tome sta ko slusa me tako izludjuje,da prosto nemam reci....no,necu dalje o tome.....
p.s. bliz,cudi me da nisi reagovala za vladu.... :P
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top