Kuda ide ovaj svet?

Limette

Zainteresovan član
Poruka
237
Ne znam da li temu treba ovde da postavim ali cini mi se da najvise odgovara.
Na doceku 2005. god, tacnije pre godinu dana sam bila sa nekim starim drustvom sa kojim sam odrasla u mestu odakle sam se odselila pre 6 godina. Na doceku sretnem druga iz zgrade koji me zaljubljeno upozna sa devojkom koju je drzao za ruku. Ja ga pitam sta ima novo, i on mi kaze da se zeni tacnije pravi veridbu krajem januara. Zvao me na kafu da se ispricamo, ja nisam stigla, morala da se vratim u Bgd zbog ispita. Bas sam bila srecna zbog njega, i cesto mislila o njemu ,jer je on jedan od prvih koji se ozenio od mojih drugova. Pre par dana srecem njegovog najboljeg druga i pitam ga za Marka, i pitam kako mu je zena. Covek se prvo zaprepastio jer je mislio da ga zezam,a onda kad je shvatio da nista ne znam ispricao mi je da Marko ne da se nije ozenio nego se nije ni verio, jer mu je devojka par dana pred veridbu rekla da je trudna ali ne sa njim nego sa njegovim bratom. Epilog price je da je njegova tadasnja devojka sada udata za njegovog brata, imaju bebu i ZIVE SVI ZAJEDNO U KUCI SA RODITELJIMA.
Ja sam se pridrzala da ne padnem kada sam cula. Ne mogu da verujem da se desavaju takve stvari. Ako joj se vec svidjao njegov brat zasto je od ovog pravila budalu? I jos da zive zajedno, ja bih se na mestu mog druga odselila od kuce pa mekar nemala sta da jedem. Zao mi je roditelja sta ih je snaslo jer su bas fini ljudi...
Nemojte misliti da sam neki zesci moralista, ja sam uvek za ljubav, ali je ovo moglo da se resi na mnogo normalniji nacin...Tipa da se to reshi ranije ili da ostavi decka i bude sa njegovim bratom ako se toliko vole. Opet ne bi bilo dobro ali bi bilo mnogo normalnije, a ne ovako kad su ljudi obavestili svu robinu i prijatelje i pozvali goste. A jos ona trudna...
 
U Ž A S!!!
Ne mogu da verujem da se dešava tako nešto, ali znaš čim svi žive zajedno još uvek mislim da niko od njih nije baš normalan. :roll: Mislila sam da se ovakve priče mogu čuti samo u onim američkim "reality" emisijama za debile (ne mogu ovog momenta da se setim kako se yove poynata emisija i vrlo gledana) :-(
 
Pa nije njima dobro nego su ljudi bili u fazonu "sta je, tu je" i morali da se prilagode novonastaloj situaciji. Ja sam napomenula da sam uvek za ljubav i da nemam nista protiv da budu zajdeno ako se vole,jer bolje sto se desilo tada nego za 10 god. kad budu imali troje dece. Ali sam ja bila iznenadjena jer mislim da je postojao normalniji nacin da se stanje sredi.
 
ulaze u gsp zhena i dete...dete ima oko 4-5god...i neeevaljalo samo tako...trchi po busu vrishti ma haos...a zhena sve nemoj jao nemoj jao smiri se...i sad znate one velike slike il reklame po prevozu...dete prilazi jednoj slici(ne znam shta se reklamiralo al je bio neki chovek na slici) i pochinje da ljubi onu sliq...ja kao wtf??...prilazi zhena i kao "nemoooj nismo u crkvi to nisu svetci"...pa ti vidi qda vodi ovaj svet
 
AntunTun:
ulaze u gsp zhena i dete...dete ima oko 4-5god...i neeevaljalo samo tako...trchi po busu vrishti ma haos...a zhena sve nemoj jao nemoj jao smiri se...i sad znate one velike slike il reklame po prevozu...dete prilazi jednoj slici(ne znam shta se reklamiralo al je bio neki chovek na slici) i pochinje da ljubi onu sliq...ja kao wtf??...prilazi zhena i kao "nemoooj nismo u crkvi to nisu svetci"...pa ti vidi qda vodi ovaj svet
Deca prolaze kroz razne faze, i nekad ako nešto PAR PUTA vide, a učini im se čudno ili zanimljivo, posle stalno oponašaju dok ih jednog dana jednostavno ne prodje.
Moj sin je sa 15 meseci kad smo krstili kumče bio u crkvi, nakon toga bio pop svetio vodicu za slavu, dete opet videlo kako se krsti, onda je mesecima pokušavao da se prekrsti kad kod je video ikonu, u gostima, u izlozima,....Sad ga je već prošlo.
 

Back
Top