muskarci su cudo!

mala_nish

Domaćin
Poruka
3.950
sigurno ste imale iskustva sa ovim:
kada sedite negde sa deckom/drugom/bratom/muskarcem uopste i prolaze tako ljudi i sad: nama curama je normalno da prokomentarisemo neku curu "u, bas dobro izgleda" ili "ima lepo ovo ili ono" ili "svidja mi se kako se obukla", a kada prokomentarisemo momka nekog i pitamo i doticnog do nas za misljenje, on je sav u fazonu "ma daj, sta me to pitas, kako ja mogu da kazem da l' je lep ili ne, nisam ja *****, dza, bu..." kao da sam ga pitala Bog zna sta...
po meni, veca je opasnost da ce ovaj koji se tako buni sav i brani ostaviti sumnjiv utisak (ironija, posto je toliko protiv pedera) nego, recimo, neki momci (kao sto su neki moji drugovi) koji ce da prevale preko usta "pa, lep je decko, sta" ili "dobro mu ovo sto je obuk'o"...

sta mislite, ja licno ne volim taj preterano balkanski sindrom "gledaj i prokomentarisi zensko i samo zensko"

p.s. hvala Clicu sto me je inspirisao sa postom u kom kaze da mu je Bred Pit skroz cool i simbol muske lepote.Prica se u postu kasnije, naravno, okrenula ka Andjelini, ali svejedno hvala, stavljam te u testament :lol:
 
Nadam se da je to $to mi ostavlja$ u testamentu na nekom tropskom ostrvu :)
Inache nekoliko puta se desilo da mi se izmaknu pola koraka i naprave facu kada za nekog mu$karca kazhem da je lep i zgodan, a kada primetim da je nebo plavo i da je trava zelena onda to nikoga ne tangira
 
cLick - OR - Die:
Nadam se da je to $to mi ostavlja$ u testamentu na nekom tropskom ostrvu :)
Inache nekoliko puta se desilo da mi se izmaknu pola koraka i naprave facu kada za nekog mu$karca kazhem da je lep i zgodan, a kada primetim da je nebo plavo i da je trava zelena onda to nikoga ne tangira
ej stvarno si cudo!!! opet si me nasmejao. hmm.. pa, majq mu, objasnite te vase teorije.... .......zenama je to potrebno da cuju.....
 
jeste tako skroz...
ja imam jednog druga (ali on je gej) i njemu nije je li nikakav problem da prokomentarise nekog tipa: bas lep decko, ili sto ima dobre kozne pantalone, ili *ebo bi ga da ga boli ahm-sala mala!
mislim da od ostalih drugova nisam cula da komentarisu druge tipove-meni se cini da su svi homofobicni.
Sto neko rece: ''It's such a wasted emotion.''
 
Mislim da to nema neke veze sa blokadom homoseksualnosti vec zato sto, za razliku od vecine zena, muskarci ne odmeravaju svoj izgled u odnosu na prolaznike u tom seksualnom kontekstu. Nismo toliko upuceni na sebe i svoje telo za razliku od zena.
Vise dozivljavamo muskarca koji nam ide u susret ili sedi za susednim stolom, kao neprijatelja, ratnika prema kom zauzimamo gard.
To je jednostavno predacko nasledje, dok je svojstveno zenskoj prirodi milionima godina unazad pa stoga i danas, da se poredi sa drugim zenama na nacin krcat seksaulnim konotacijama.
Nas muski predak prvo, nije imao vremena da razvije tu osobinu. Uporedjivanjem da li neki tamo ima cvrsce dupe od njegovog ozbiljno bi reskirao da usled protracenog delica sekunde kasno primeti let protivnikovog oruzja.
Drugo i jos bitnije, muska seksualnost je drugacije prirode al da ne duzim o tome sad.

A kada zensko zatrazi misljenje svog decka o izgledu nekog drugog muskaraca ona ga u stvari PROVOCIRA.
Ako su musko-zenske igrarije jedan veciti ring, ona ga tad bocka u perifernu zonu vizuelnog polja, gde on ne vidi jasno. Zato je ljubomora kad se javi kod muskarca daleko patogenija nego zenska, jer muskarac prosto nije bioloski spreman vec tek s iskustvom postaje svestan zenskih caka, i shvata da tim i slicnim pitanjima devojka uvijeno pecka svog muskarca kako bi mu ukazala da ona pikira i druge, cime se nada da ce izdejstvovati veci odliv njegove energije ka sebi.

Ukratko, kada devojka postavi to cudno pitanje svom decku, prevedeno sa zenskog jezika ono glasi -
Da li si ti alfa?
Time ga podseca i trazi od njega borbu za primat.
Dok kada muskarac razmatra izgled drugih riba, on uopste nema potrebu niti zeli da se o tome konsultuje sa svojom devojkom.
 
on se ne konsultuje al zato dobije oklagijom po nosu. :)

ili one :)

zanimljivo bial sam u horu i tu je bio dirigent i onda je on otishao...kako je otisao cini mi se da su drugi mushkarci nekako izmileli odjednom su postali uochljiviji...krenuli da prichaju viceve. kad je on bio tu kao da ih nije bilo mada i tada su ljudi razgovarali.
to je onda alfa muzhjak je l a onisu bete game delte i tako.
 
Da vam kazem, vas dvoje; klik i svejeveczauzeto: mislim, volim i ja da vidim lepe kozne pantalone na muskarcu... i usku majicu... i kozni kacket. Al' kad bi mi klik rekao da pogledam nekog decka jer je mnogo lep - ja bih mu rekao... Ne znam sta bih mu rekao.
 
random_cloud_form:
Mislim da to nema neke veze sa blokadom homoseksualnosti vec zato sto, za razliku od vecine zena, muskarci ne odmeravaju svoj izgled u odnosu na prolaznike u tom seksualnom kontekstu. Nismo toliko upuceni na sebe i svoje telo za razliku od zena.
Vise dozivljavamo muskarca koji nam ide u susret ili sedi za susednim stolom, kao neprijatelja, ratnika prema kom zauzimamo gard.
To je jednostavno predacko nasledje, dok je svojstveno zenskoj prirodi milionima godina unazad pa stoga i danas, da se poredi sa drugim zenama na nacin krcat seksaulnim konotacijama.
Nas muski predak prvo, nije imao vremena da razvije tu osobinu. Uporedjivanjem da li neki tamo ima cvrsce dupe od njegovog ozbiljno bi reskirao da usled protracenog delica sekunde kasno primeti let protivnikovog oruzja.
Drugo i jos bitnije, muska seksualnost je drugacije prirode al da ne duzim o tome sad.

A kada zensko zatrazi misljenje svog decka o izgledu nekog drugog muskaraca ona ga u stvari PROVOCIRA.
Ako su musko-zenske igrarije jedan veciti ring, ona ga tad bocka u perifernu zonu vizuelnog polja, gde on ne vidi jasno. Zato je ljubomora kad se javi kod muskarca daleko patogenija nego zenska, jer muskarac prosto nije bioloski spreman vec tek s iskustvom postaje svestan zenskih caka, i shvata da tim i slicnim pitanjima devojka uvijeno pecka svog muskarca kako bi mu ukazala da ona pikira i druge, cime se nada da ce izdejstvovati veci odliv njegove energije ka sebi.

Ukratko, kada devojka postavi to cudno pitanje svom decku, prevedeno sa zenskog jezika ono glasi -
Da li si ti alfa?
Time ga podseca i trazi od njega borbu za primat.
Dok kada muskarac razmatra izgled drugih riba, on uopste nema potrebu niti zeli da se o tome konsultuje sa svojom devojkom.
oprosti, ali vi, o veliki ratnici, i zene su se u tom dobu treskale batinom sa drugim zenana i vukle za kosu, tako da NEMA opravdanja sto kao ne gledate kako koji izgleda.
i zena mozda provocira (takve smo jbg) ali u postu je navedeno da sa njom sedi any muskarac, a ne obavezno njen partner. ali, hvala na opsirnosti i detaljisanju...........................ratnice svetlosti :lol:
 
zovi me...teresa.

hehe citala sam ***** temu :)

jao meni je nekad problem da li da nekim ljudima persiram ili ne. kao moda bi trebalo stariji su ali neki instikt se nekad pita a opet...i onda il cutim ili krenem da trazim neke neutralne konstrukcije : )))
hahah kad sam imala nekih 6 godina..ja tad bila u shkoli muzickoj...i vode me da me pokazu moja prof kod neek druge.. a ja imala 2 imena jedno pravo i jedno kako me zovu...

i sad pita mene ta druga prof kako se zovem a ja se sve vreme mislim sta da kazem od ta dva?! i cutim... oni kao..pa reci...j acutim : ))))) na kraju odustali ili ne znam kako su to resili
moja prof mi posle rekla kao...si ti normalna : )))
valjda su me zvali cutolog

...jao pohvalila sam se kako sam ishla u muzicku shkolu...blabla
to je ideja
mrzim zato onu ribu to je jasno...ili nije jasno
:cry:
ne mrzim kako da budem na dva mesta istovremeno.
 
e taj alfa iz hora...on je merkao sve zhene ali nekako diskretno poseban je lik nije se direktno nabacivao al dok je dirigovao merkao je : )) u stvari potpuno bez veze bitno je shto je i mene merkao jedno vreme pa je prestao. :( :) pobedio je isus.
jao kako je glupo ono sto sam napisala, a bas je bio glup dozivljaj
 
Julian_Duranona:
Da vam kazem, vas dvoje; klik i svejeveczauzeto: mislim, volim i ja da vidim lepe kozne pantalone na muskarcu... i usku majicu... i kozni kacket. Al' kad bi mi klik rekao da pogledam nekog decka jer je mnogo lep - ja bih mu rekao... Ne znam sta bih mu rekao.
ahahahaha :) malo smexa u kasne saxate.

Da ne pomisli neupucena forumska gospoda sva$ta. Ne komentari$em mu$karce osim ako me neko o njima izrichito ne pita, niti ih zagledam. Ali eto, nikada nisam rekao Julijanu da je neko gay samo zato $to je lep$i i ulickaniji od mene. Nisam homofobichan niti p0rnofobichan. Gledam svoja posla tj. zgodne tzitza-mice :wink:
 
?:
ma shta ima da mu govorish juliane shtipnesh ga za koleno.....zasto je neki tamo lepshi od tebe
ti si looda, zivota mi moga!!!!!!!!! podsecas me na mene-verovatno mnogo pricas u svom zivotu...hehee.. bas sam posmatrala-jos ti se nije desilo da stavis samo 1 post....

................a dobar bio dirigent, a? heee cicoo
 
cLick - OR - Die:
ahahahaha :) malo smexa u kasne saxate.

Da ne pomisli neupucena forumska gospoda sva$ta. Ne komentari$em mu$karce osim ako me neko o njima izrichito ne pita, niti ih zagledam. Ali eto, nikada nisam rekao Julijanu da je neko gay samo zato $to je lep$i i ulickaniji od mene. Nisam homofobichan niti p0rnofobichan. Gledam svoja posla tj. zgodne tzitza-mice :wink:
"tzitza-mice" heh :lol:
 
Mala, pa i druga mozes tako cimati... Nego, jel ti na avataru onaj prst pred usnom dupljom aluzija na oralni seks?
Kako si bas taj avatar izabrala? Zasto ti se bas on svideo?
Da li je krajnji, vishi cilj tvog prichanja na forumu da na kraju smestis neciju kitu u usta? Ne mislim bukvalno naravno, vec da ispunis sebe muskim principom svetlosti, racia itd
 
Moj decko s kojim sam 6 godina u vezi uvek prokomentarise izgled tipa, ali uglavnom u negativnom kontekstu.Tipa ume da kaze:"Gle kakav je ovaj, ima krive noge,pivski stomak,kako mu je smesna frizura..." A kad neko ok izgleda on samo kaze :"Lep decko." ili tako nesto ali uglavnom jako sturo.
Moj najbolji drug koji je malkice feminiziran i homofobican nikad nece prokomentarisati muskarca, makar ga ja pitala da li mu se svidjaju necije patike, nikad nece nista reci.U fazonu:"Nemam pojma, ne gledam muskarce." Mada ume nekad da prokomentarise da neki tip izgleda kao gay.
 
nije tacno da zene gledaju druge zene samo da bi se medjusobno uporedjivale i zbog nekog rivaliteta.tipa: ja sam bolja, vidi kakva je, ja sam grozna.... volim da vidim zgodno zensko celjade i da mu se divim.mogu da kazem eh, da su mi takve noge nosila bih minic samo da mi pokrije cega, ali jbg nisu. ili nesto slicno. volim da vidim i zgodno musko celjade i da pomislim wow kako mu je koza lepa i zategnuta.sav je cvrst. :lol: ne mislim da su muskarci koji prokomentarisu drugog latentni ******. pre su mi ti dlakavi, alfa muzjaci nenormalni i skloni problemu da se suoce sa sobom.u mojoj okolini ima nekoliko njih kojima nije problem da kazu " kako je zgodan decko".lepota je dar i treba joj se diviti.
limete taj tvoj najbolji drug je na dobrom putu da ceo zivot ostane zarobljen u svom homoseksualnom bicu.ocito da ga je strah od sopstvene seksualnosti .ovi heteroseksualni muskarci pre ce iz sujete tesko prokomentarisati da neko dobro izgleda.time gube na sigurnosti u svoje kvalitete.tako nekako.
 

Back
Top