Ima li nekog ko veruje?

A znaci ti imas svoju verziju dogadjaja... Pa ne odgovori konkretno ni na jedno pitanje. Vidiš ovde se piše o tome šta se desilo u Srebrenici i okolini, prežvakano hiljadu puta. Stalno isto. Ja te pitah ljudski a ti nemas odgovor. Pokloni se onda ljudima koji su izginuli i prognani iz Hrvatske u najvećem genocidu posle drugog svetskog rata.
 
crow:
:) i opet na konkretno pitanje apstraktan odgovor
:) i opet neistina (naravno da sam ja telefonirao dachicu da bezi odatle, nije valjda g*vno alkoholicharsko Mihajlov)

kao shto rekoh, chemu od DSS-ovca da se nadash...

Ti znas da je Mihajlov telefonirao Dacicu, hehe
U redu je prisluskivacu telefonskih razgovora koji sve zna :-D

p.s. od vas Ds-ovca :D moze covek svasta da se nada, uglavnom nista dobro, po Srbiju
 
Ja pilgrim ne osećam ni odgovornost a bogme ni grižu savesti za ono što se dešavalo van granica moje države. Niti sam učestvovao niti podržavao. To je pod brojem 1. Pod brojem 2., kad pricas o necemu onda moraš da budeš konkretna. Znači filozofije tipa uvodnog posta gde su vam... sto niste.... isl....Kome se obracas? SPS-u, Vojsci RS, Radikalima, Demokratama... kakve mi imamo veze sa tim. Ako je neko od tvoje porodice vršio zlocine po Bosni... molim te osećaj se tako i to mogu da razumem. Ali da serviras epitete i da provociras ovde to ne ide. Možemo da analitički sagledamo razvoj dogadjaja... imaš linkove, ljudi su dali, nisu srbski izvori pa pogledaj. A ako dolazis sa stranackih pozicija i prodajes muda za bubrege... opet je ljudski reci. I odgovori na pitanja ako mozes.
 
marlon:
Ja pilgrim ne osećam ni odgovornost a bogme ni grižu savesti za ono što se dešavalo van granica moje države. Niti sam učestvovao niti podržavao. To je pod brojem 1. Pod brojem 2., kad pricas o necemu onda moraš da budeš konkretna. Znači filozofije tipa uvodnog posta gde su vam... sto niste.... isl....Kome se obracas? SPS-u, Vojsci RS, Radikalima, Demokratama... kakve mi imamo veze sa tim. Ako je neko od tvoje porodice vršio zlocine po Bosni... molim te osećaj se tako i to mogu da razumem. Ali da serviras epitete i da provociras ovde to ne ide. Možemo da analitički sagledamo razvoj dogadjaja... imaš linkove, ljudi su dali, nisu srbski izvori pa pogledaj. A ako dolazis sa stranackih pozicija i prodajes muda za bubrege... opet je ljudski reci. I odgovori na pitanja ako mozes.

ja osecam odgovornost, jer to je neko radio i u moje i u tvoje ime.
pa to vljda vidis, bez obzira sto nisi ti, ili tvoj tata i deda, ti placas i tvoja deca ce da placaju!

2.ja sam se obracala svim mladim ljudima, bez obzira na to u kojoj su stranci, jer ni ja nisam ni u jednoj!

i izvini, ali nisam ispratila na koja to konkretna pitanja nisam postavila?ajde postavi ponovo pa sa ti odgovorim!
 
Nije na mestu ali mogu da tim kazem da lupetas. Ko je u MOJE ime u drugoj drzavi cinio nesto. Ej... opameti se. Ja mogu da osecam odgovornost sto satrap SM nije ranije pao sa vlasti jer su nas moroni terali da lupamo u serpše i lonce dok su oni pravili dilove. Za TO mogu da osecam. Cija je vojska tamo u Bosni bila jel znas? Pogledaj izvestaje sta pise ko se bori.... Ako si ti mazohista to je tvoj problem. A vidim i kako osecas krivicu zbog 700.000 napacenih ljudi koji su proterani iz Hrvatske. Imaš pitanje.
 
pilgrim_kg:
ja osecam odgovornost, jer to je neko radio i u moje i u tvoje ime.
Onaj koji je to uradio jer je tvrdio da je to činio za naše dobro je izdajnik. Možete se osećati odgovornim samo ako ste to podržavali na bilo koji načn.

pilgrim_kg:
pa to vljda vidis, bez obzira sto nisi ti, ili tvoj tata i deda, ti placas i tvoja deca ce da placaju!
Pre nego što prenagljujem sa odgovorom pitaću nešto: Da li mi treba da plaćamo jer nam je neko nametnuo ili zato što je neko tvrdio da je to radio u naše ime pa mi treba da plaćamo?
 
James 007:
Onaj koji je to uradio jer je tvrdio da je to činio za naše dobro je izdajnik. Možete se osećati odgovornim samo ako ste to podržavali na bilo koji načn.


Pre nego što prenagljujem sa odgovorom pitaću nešto: Da li mi treba da plaćamo jer nam je neko nametnuo ili zato što je neko tvrdio da je to radio u naše ime pa mi treba da plaćamo?

sta nam je neko nametnuo?
i ko ce da placa?
 
Šta nam je neko nametnuo? Pa vidite, gospođice, ako ste pratili imalo nešto drugo osim prenosa desetogodišnjice Srebrenice, onda ste sigurno svesni kako stojimo sa spoljnom politikom. Naime, "gospoda" iz Haga i SAD-a nam svakog dana dolaze na televiziju i u našu zemlju histerično vrišteći za haškim optuženicima. A zbog toga što mi (pogotovo mi) ne znamo i ne možemo da uradimo ono što traže od nas (čitajte: ono što ti super man-i rade svakih sat vremena), oni nam se penju na glave i igraju rock n roll. Toliko su dugo već igrali da mi se već mozak uvrće od same pomisli na njih.

A za ovo drugo pitanje jedino mogu da kažem da treba da plaća onaj koji je to uradio.
 
Крагујевац, на силу стваран у Барјак Црвени, доживљава репризу, жалосну репризу.
Дете, не верујем ни у кога од мајке рођеног, поготову не у некога и од мајке омраженог.
Да си ми понудила ЛСД па и да размислим, наука је доказала шта је у могућности да уради човеку, овако, ЛДП, много тражиш дете од српског сељака, поборника класичне а не црвене ренесансе.
Задње време је дошло браћо, сад и сељаке терају да се дрогирају и фирцају у буљу.
 
PAC-PAC:
Крагујевац, на силу стваран у Барјак Црвени, доживљава репризу, жалосну репризу.
Дете, не верујем ни у кога од мајке рођеног, поготову не у некога и од мајке омраженог.
Да си ми понудила ЛСД па и да размислим, наука је доказала шта је у могућности да уради човеку, овако, ЛДП, много тражиш дете од српског сељака, поборника класичне а не црвене ренесансе.
Задње време је дошло браћо, сад и сељаке терају да се дрогирају и фирцају у буљу.


Па то је, збунише скотови децу. У случају да сам био превише "учитељски" строг, то је само зато што мала потеже теме о којима (НА СВУ СРЕЋУ!) не зна ништа - јако ми је било тешко да прочитам да треба да се "оперем због Сарајева и Косова" а да девојчица зна (на СРЕЋУ, кажем, не зна) шта су ина обе локације радили Србима (од годишта њеног дете до њених вршњака), не би толико брзала. Опет, наше је да кажемо.
 
Sunchaser:
Па то је, збунише скотови децу. У случају да сам био превише "учитељски" строг, то је само зато што мала потеже теме о којима (НА СВУ СРЕЋУ!) не зна ништа - јако ми је било тешко да прочитам да треба да се "оперем због Сарајева и Косова" а да девојчица зна (на СРЕЋУ, кажем, не зна) шта су ина обе локације радили Србима (од годишта њеног дете до њених вршњака), не би толико брзала. Опет, наше је да кажемо.

izvini ali nisam sigurna da znam ko su skotovi i ko su deca?
ajde da predpostavimo da sam ja dete, ali ko skotovi?
natasa kandic,sonja biserko,zoran djindjic-svi ti strani placenici?
 
pilgrim_kg:
izvini ali nisam sigurna da znam ko su skotovi i ko su deca?
ajde da predpostavimo da sam ja dete, ali ko skotovi?
natasa kandic,sonja biserko,zoran djindjic-svi ti strani placenici?


А што се љутиш, то дете је баш са симпатијама, пошто је генерацијски оквир јасан.

Него, не бих ипак, if I were you, гурао Кизу у ту екипу. То што ти данас причају да је он био исто што и Биљана Ковачевић-Вучо, можеш да окачиш мачку о реп. Ти се вероватно не сећаш, али све ово што ми овде причамо, причао је и Ђинђић када се догађало. Сад, што се окружио људима којима се гадио (и није никаква тајна да се највише гадио ових који се данас заклињу у "нашег Зорана"), друга је ствар.

Мислим, нисам никад био његов фан, али ружно је што човека постхумно гурају на групни портрет са тим олошем који си побројала (да, Соња и Кандићка и ЈЕСУ оно што називаш "страним плаћеницима" - не верујем ни да саме крију да раде по поруџбини, с тим што је Соња и приватно заинтересована - питај под чијим униформама јој се борила фамилија за време рата).
 
pilgrim_kg:
bas mi je krivo sto niko nije procitao moja uvodna pitanja i nije na njih odgovorio
Gospođice, u slučaju da niste primetili (dešava se, nije strašno), ja sam na vaše pitanje davno odgovorio: Ja ne verujem nijednoj stranci niti političaru koji danas žive. Evo dokaza ako mi ne verujete:
James 007:
A na vaše jasno pitanje, ja dajem jasan odgovor: Ja ne verujem nijednoj stranci niti političaru.
Za ostala pitanja:
pilgrim_kg:
Ima li nekog ko veruje u bolje sutra?
Da ste ovo pitanje postavili bez pitanja o gospodinu Jovanoviću i LDP-u možda bi vam i odgovorio. Jer ja u suštini ne znam kakav odgovor očekujete.
pilgrim_kg:
Ili ste svi vec digli ruke i trazite prvu priliku da zapalite preko grane?
Verujte mi, posldenja stvar koju bi razmatrao što se tiče politike jeste da napustim ovu državu. U državama kao SAD, Nemačka i drugim popularnim lokacijama ne bih mogao da živim, jer moja prilagodljivost njihovom sistemu je već dokazana propast.
 

Back
Top