dobili ste putovanje cmc- ha ha

Искрено, ја знам да они раде туристичке аранжмане, али куповина звездица и летовање преко њихове агенције није исто. Ја сам добро упућена у њихов рад, а силом прилика сам својевремено ишчитала целу ову тему. И никад чула да је неко добио Грчку. А сад и заова!
 
Искрено, ја знам да они раде туристичке аранжмане, али куповина звездица и летовање преко њихове агенције није исто. Ја сам добро упућена у њихов рад, а силом прилика сам својевремено ишчитала целу ову тему. И никад чула да је неко добио Грчку. А сад и заова!

Dobro , onda je ona pogresila agenciju. :hahaha: :rotf:
 
Mi smo dobili Grcku zato sto smo poklon sertifikate preuzeli krajem prosle godine kada je bila akcija "vi birate destinaciju",pa se tada javila i zaova i oni su isli po poklon,nismo dobili pismo vec smo se prijavili putem interneta,na njihovom sajtu,moze da se prijavi ko hoce.Imali smo srece pa smo iskoristili smestaj,kazem ko hoce moze da pokusa zato sto sam ja bila u neverici i citala svasta na ovom forumu,ali smo resili da rizikujemo i za svaki slucaj poneli novac,ako nas ispale za smestaj,medjutim kada smo stigli tamo sve je bilo ok.Nismo platili nista i da sam verovala svemu sto sam ovde procitala ne bih ni otisla,zato se i javljam da bih pomogla onima koji razmisljaju da li da iskoriste poklon ili ne,e sad ko je dobio Tenerife to je vec druga prica,sta da se radi,veci je rizik.I jos nesto da dodam,tamo nas niko nije gnjavio raznim predavanjima i ponudama za te njihove nedelje i sta vec,imali smo potpuno normalan odmor.
 
О.К. хвала онда, нисам за то знала. Драго ми је да је бар неко добио Грчку и да се лепо провео. А што не би, кад је за џ, а Грчка прелепа?
Мислим, ко је отишао на Тенерифе, сигурно му је исто лепо било, само тамо изађе ,,скупља дара него мера'' :)
 
Tebi je bas u interesu da blatis nekog i to godinama! Kako se ne umoris? Ja sam uplatila putovanje preko te agencije i htela sam da se informisem kakav je hotel,kada sam ukucala forum i ime tog hotela izbacilo mi je ovo i stvarno ne mogu da verujem koliko ste negativni! Ne delujete ubedljivo ovom pljuvacinom,vise gubi smisao svaka napisana recenica,hocu reci kao da je po sredi nesto licno,a ne potpuno normalna igra marketinga. Neko prodje ovako ,a neko onako. Ja nikada ne bi pristala,a i nisam kada je moj muz dobio takvu ponudu,da odem jer ne zelim da me neko ubedjuje. Kad imam pare putujem,kad ih nemam sedim kuci.
 
Poslednja izmena:
si cuo za bele strane?
imaju svoje kriterijume. ako su te nekad zvali iz neke banke da nude svoje "proizvode" znas o cemu pricam....
ako imaju uvid u promet tvoga novca onda imaju veze u nekim bankama... ali je u svakom slucaju cinjenica da biraju bolje platezne likove zbog same mogucnosti da im uzmu pare...
meni nije nikad receno da cu imati mogucnost da biram nego da ce naknadno odrediti destinaciju i to jednu od 3: grcka, dominikana, ili tenerife...
za svoje pare - to je i poenta: ja njima nisam dao nista para. 0. da li su oni nesto na meni zaradili? nemam pojma a i ne interesuje me... rekli su dobijas besplatan smestaj oces neces... ja sam hteo...


pa ako zelis da ides na tasos to je i pravi izbor. ali ako hoces malo dalju destinaciju onda moras da razmislis da li ti taj smestaj bez nadoknade znaci. sve je stvar percepcije... s obzirom da u zivotu nisam bio u grckoj niti cu da idem na odmor tamo onda ne iskljucujem druge opcije.

Ха ха ха, ти му дођеш нешто ка они муслимани ћа не једу свињетину.
 
I ja sam dobila preko njih putovanje, a moje drugarice koleginica radi u toj agenciji i sama prica da je to navlakusa da bi sto vise ljudi doslo da cuje prezentaciju, a retko ko moze da priusti na ode na Tenerife.

Ја то одавно причам, није лаж да се добију Тенерифи. За неког ко планира такав пут, то је сасвим добра опција.
Ја признајем да сам са Чрња турсом ишла на ,,наградно'' путовање. Није то класична награда, нико не даје ништа џабе, али смо нас двоје платили пут, 5 полупансиона, обилазак Нице, Кана, Монака, Монте Карла, Сан Рема, Ђенове, Антиба и Ментона за 600 евра. Плус фантастичан водич. За нас то јесте била награда, видиш много, добро путујеш, из свог места, солиднан смештај, изврсна храна.. да, то јесте награда! Ни за шта нисам морала да бринем сама.
Кад сам преко ЦМЦ добила Тенерифе, они нису били ради чак ни да ми помогну у вези са превозом, у смислу да су ми организовали превоз који бих ја платила.
 
Čini mi se da im ne radi sajt ( cmc.rs ).Baš sam hteo da im pogledam ponude,knjige utisaka itd.Uvek su me fascinirale jajarsko-šibicarske kompanije koje operišu po državama u tranziciji i njihov marketinško-psihološki pristup.Koncentracija prosečnog slušaoca može da traje 45 minuta,posle čega dolazi do zamora i teško se usvajaju nove informacije.Ovde te ubijaju dva sata i nabacuju ti brdo informacija i lome te tim kvazi popustima,pseudo elitizmom da im daš na ruke preko 8000 evra..???? Šta je sa zakonom o zaštiti potrošača? Da li ti izdaju račun kada im daš pare na prezentaciji?Plaćaju li pdv?Da li uzimaju evre ili kako zakon nalaže de se može platit samo u dinarima?
 

Back
Top