dobili ste putovanje cmc- ha ha

Lepo. Sad mi je malo krivo sto smo prelomili da idemo bez dece, ali nam se cinilo da je ipak to veliko cimanje i za njih 7dana, a da istrazuju sa nama Barcelonu, tu nema price.
Nismo isli bez njih nigde do sada, zato boli ovo sto što pises.
Ali... sa njima bi prevoz izasao 650 eur i jos smestaj 280, znaci hiljadarka za sedam dana. Pa toliko nas izadje Grcka sve zajedno 14 dana.
Kada budu starije ici cemo i na dalje destinacije, nadam se; dolaze low-cost kompanije, bice lakse.
Ozbiljno razmisljamo da ponovo odemo u avgustu na neku paradajz varijantu, samo da se i one okupaju. To je i razlog sto smo odabrali jun za Tenerife, a ne jul, recimo, da imamo vremena jos jednom sa njima.

Slazem se da je nama roditeljima najlepse sa decom. Pitanje je da li bi mojim devojcicama od 3,5 i 1,5 g znacilo da se pentraju po vulkanu i gledaju gradjevine u Barsi kad u podne upece zvezda u junu, a vreme im je da odspavaju...Male su one za to...

Vama zelim sve najbolje na vasem porodicnom letovanju. Uzivajte u svakom momentu, tako brzo rastu :)
 
Tu smo u istoj situaciji, i mi imamo dve devojčice. Ono što sam hteo da čujem je baš to što si napisala, da idete bez dece, jer mene ta opcija ne zanima. Mi smo išli kad je mlađa imala 11 meseci i bilo nam je sjajno. Išli smo avionom. Sledećei put (prošlog leta) smo išli kolima, opet u Grčku i bilo nam je isto tako dobro. Imamo odličan baka&deka servis, ali na letovanje želimo da idemo sa decom. Želimo da imamo punu kontrolu, tj. izbor. Zbog toga nismo otišli u CMC, a verujem da će vam biti lepo... mada ostaje ona priča o jednom (najskupljem) mestu koje poklanjaju, a pišu sve i svašta.

Reefer, u pravu si. Zašto ići bez dece? A opet, verujem MAMINI da je preveliki napor za decu tih 7 dana. I želim im lepu reprizu medenog meseca. A po svemu što sam čuo o Tenerifima tako će i biti.
Moji prijatlji su išli na tu foru ali su vodili i sina od 8g i super su se proveli. Ako se dobro sećam, nisu doplatili ništa za smeštaj ali ih je avion koštao papreno za današnje uslove.
Elem, do Barse zaista ima let iz BG za oko 90e ali ako se potrudite možete iz Barse leteti do Tenerifa i jeftinije jer postoji nekoliko low cost kompanija koje svakodnevno imaju letove. Ja takođe letim za tenerife, u pvt posetu, i računam da će me put koštati do 150e. Iz Temišvara može i jeftinije ali je cimanje.
U svakom slučaju, vi koji idete pročitajte po forumima kojekakvim sve o tenerifima i videćete da je lepo.
Svima vama "dobar vetar i mirno more"...:gace:
 
Reefer, u pravu si. Zašto ići bez dece? A opet, verujem MAMINI da je preveliki napor za decu tih 7 dana. I želim im lepu reprizu medenog meseca. A po svemu što sam čuo o Tenerifima tako će i biti.
Moji prijatlji su išli na tu foru ali su vodili i sina od 8g i super su se proveli. Ako se dobro sećam, nisu doplatili ništa za smeštaj ali ih je avion koštao papreno za današnje uslove.
Elem, do Barse zaista ima let iz BG za oko 90e ali ako se potrudite možete iz Barse leteti do Tenerifa i jeftinije jer postoji nekoliko low cost kompanija koje svakodnevno imaju letove. Ja takođe letim za tenerife, u pvt posetu, i računam da će me put koštati do 150e. Iz Temišvara može i jeftinije ali je cimanje.
U svakom slučaju, vi koji idete pročitajte po forumima kojekakvim sve o tenerifima i videćete da je lepo.
Svima vama "dobar vetar i mirno more"...:gace:

Kako ste to nasli za 150eura do Tenerifa?Dajte kombinaciju,ja nisam ni priblizno nasao za taj novac...nazalost.
 
Evo da napomenem - moja drugarica je letela sa Ryanair-om jednom i nikad vise ( a letela je mnooogo puta preko razlicitih avio kompanija). Ima poprilican broj skrivenih troskova koji se plate pred sam let na aerodromu, tako da karta na kraju izadje tu negde kao i ostali avio-prevoznici low-cost tipa ili redovnih kompanija kod kojih se letovi ranije rezervisu pa su povoljniji. Cisto da se ne iznenadite.
Mislim da se na nekim forumima moze to i procitati.
 
Cao svima!Evo ja sam jedna od onih koja je imala poverenja u CMC agenciju i otisla na Tenerife sa istom agencijom pre 2 godine.Sta reci osim da je bilo carobno.Isli smo suprug i ja bez dece misleci da c to biti patnja za njih ali moja preporuka je da povedete decu sa sobom.Kada smo isli u aqua park tada su mi mnoooogoooo nedosajali moji malisani tako da ove godine planiramo da ih povedemo.Moram napomenuti da je smestaj bio super,bazen ispod terase plaza jako blizu,500 m.Ma sve je bilo ekstra.Aleksandar iz CMC se maksmalno potrudio da nam izadje u susret i sve rezervise na vreme,cak u roku od 30 dana je sve bilo obezbedjeno iako su rekli da se mora rezervisati najmanje 40 dana.Plaze su odlicne,klima jos bolja (u avgustu 28 C) a more toplo.Ma sve naj,naj.Koga zanimaju pojedinosti i slike ili klipovi tu sam da pomognem i da sve objasnim.A da cene su ekstra,mi smo kupili dve kamere velicine kutije cigara po 100 eura a ja sam pazarila u MNG za 50 eura dve previlike kese,kao za jorgane.Jedino smo skupo platili avionske karte(za nas dvoje oko 600 eura)tako da me zanima svaka jeftinija varijanta ako je neko zna i da mi zalepite sajt te avio kompaije.
Unapred hvala svima i tu sm ako bilo sta treba.
 
I suprug i ja smo dobili Tenerife i imamo fore da iskoristimo do maja sledece godine. Hteli smo da vodimo i decu, ali za nas cetvoro su nam rekli da nam treba 1.200 evra samo za prevoz. To nam je mnogo.
Cisto sumnja da cemo i nas dvoje ici.
Чему песимизам?... До маја следеће године има доста времена... а и Србија је изашла из кризе.... кажу надлежни. :) Најбитније је да сте ви били на презентацији, а све друго након тог "испирања мозгова" ће вам много лакше пасти. ;)
 
I suprug i ja smo dobili Tenerife i imamo fore da iskoristimo do maja sledece godine. Hteli smo da vodimo i decu, ali za nas cetvoro su nam rekli da nam treba 1.200 evra samo za prevoz. To nam je mnogo.
Cisto sumnja da cemo i nas dvoje ici.

Uh, za malo vas omašili sa Grčkom. Da ste to dobili, mogli ste sa decom da idete i još bi bilo malo jeftinije. Ali nema veze, bar ste imali sreću da dobijete Tenerife, a to se retko dobija.
 
danas u agenciji je bila jedna gospodja koja je dobila preko cmc-a putovanje, idu ona i muz sa dvoje dece na tenerife, nisam samo sigurna kada...
koliko sam je razumela preko net-a je nashla karte, ali se prema njimna prilagodjavala kad ce ici..inache za njih 4 ukupno 800e put...
a kaze da iz Temishvara mogu da se nadju dosta jeftine karte
 
uhhhhh, ja ne mogu da verujem da se na ovoj temi i dalje vodi prepirka oko CMCa!

halo, narode - prihvatite da neko može sebi to da priušti, da želi i nemojte odmah da ga kamenujete!

nema prevare! ne znam sad, ali na flajeru pre 2 godine nije pisalo da možete da birate poklon putovanje već da ćete dobiti nešto od ponuđenog.
i meni je baš drago što smo dobili tenerife, jer, iskreno - ne znam da li bih se nekad sama organizovala da odem tamo,a tamo je P-R-E-L-E-P-O!
niko nas nije maltretirao, depozit su nam vratili, jer - to je DEPOZIT, ne?
novca smo potrošili tamo koliko i da smo otišli u grčku (koju toliko forsirate ovde). naravno, problem je prevoz, mi smo pre 2 godine menjali 3 leta tamo i 3 nazad i koštalo nas je nepunih 600 e po osobi, ali ne žalimo, zaista je sve bilo prva liga!

sad ako vam kažem da imam 580 fotografija - verovatno mi većina neće verovati
 
e ja sam isto dobio ovu neverovatnu ponudu i isao samna Tenerife i divno sam se proveo pa rekoh da vam javim :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: lozim vas, ali stvarno sam dobio ponudu i ako je neko od vas spreman da mi da 500 jura za avion idem odmah sutra... u normalnu agenciju da uplatim 10 dana u Barseloni :hahaha: unapred zahvalan :rotf:
 
nego inace Vanda i ja sam jedan od onih koji su prvi post napisali ovde kao sto vidis, mada sam imao nalog pre 100 god. ali sam se povukao pa sam resio da napravim novi kada sam dobio ovu ne ponovljivu ponudu, pogledao forum i rekao :hvala: a mislim da je ovakva tema dobra i meni je otvorila oci pa verujem da ce i drugima, zato sto svako ko je ikada otisao u agenciju zna koliko sta kosta
 

Back
Top