Демократска странка Србије убедљиво

UrosWasHere:
I cekaj sta mislis sada da to predstvalja??
Apsolutno nista... Gradonacelnik Beceja. Ajd da je nekog grada, pa da se o tome diskutuje.

Interesantno je to što je Opština Bečej , multietnička regija sa 55% Mađarskog stanovništvom a oko 43% su Srbi.
U Prvom krugu Demokratska Stranka je zauzela tek 5 mesto.
Bili su gori i od Gej17+ a oni su bili četvrti.
 
mač-ak:
Interesantno je to što je Opština Bečej , multietnička regija sa 55% Mađarskog stanovništvom a oko 43% su Srbi.


U Prvom krugu Demokratska Stranka je zauzela tek 5 mesto.

Bili su gori i od Gej17+ a oni su bili četvrti.

Тако ће бити свуда а не само у Бечеју који је фантастичан показатељ.

ЧЕСТИТАМ ДСС-у .

А ДС-у је припало оно место које и заслужује а не њихове умоболне,
умишљене, самохвалисаве приче..
 
eremita:
Тако ће бити свуда а не само у Бечеју који је фантастичан показатељ.

ЧЕСТИТАМ ДСС-у .

А ДС-у је припало оно место које и заслужује а не њихове умоболне,
умишљене, самохвалисаве приче..

Ово је један од најбољих вицева који у задње време чух. Молим аутора овог памфлета да ми објасни, а шта би када се пробуди !?

СВЕ ЧЕСТИТКЕ УПУЋУЈЕМ СРПСКОМ РАДИКАЛУ - ВИТЕЗУ КОЈИ СЕ ЈЕ ХРАБРО БОРИО ПРОТИВ СТОГЛАВЕ АЖДАЈЕ, ГЕБЕЛСОВСКЕ ПРПАГАНДЕ И КОМУЊАРСКИХ ИДИОТИЗАМА
 
Krstan:
Ово је један од најбољих вицева који у задње време чух. Молим аутора овог памфлета да ми објасни, а шта би када се пробуди !?

СВЕ ЧЕСТИТКЕ УПУЋУЈЕМ СРПСКОМ РАДИКАЛУ - ВИТЕЗУ КОЈИ СЕ ЈЕ ХРАБРО БОРИО ПРОТИВ СТОГЛАВЕ АЖДАЈЕ, ГЕБЕЛСОВСКЕ ПРПАГАНДЕ И КОМУЊАРСКИХ ИДИОТИЗАМА


Па ево шта би када се ја пробудих: КАНДИДАТ ДСС-а ЈЕ ОСВОЈИО 64% ГЛАСОВА НА ИЗБОРИМА ЗА ПРЕДСЕДНИКА ОПШТИНЕ БЕЧЕЈ !

Крстане, можда је време, с обзиром да си веома загрижен радикал а да у исто време промовишеш "антикомунизам" да Ти саопштим да ипак нас све коњ није ударио у главу када смо били мали. Позната је ствар и ноторна чињеница да се у чланству СРС-а налази највећи број бивших комуниста, дебеоваца, удбаша и свакојаких апартчика - чак код њих има највише таквих људи. Било би Ти паметније да се распиташ о биографијама (макар највиђенијих радикала) од Томе Николића па надаље. Тома-Томислав (хрватско име)... човек био скојевац и комуниста... и да га даље не оговарам запитај се ЗАШТО РАДИКАЛИ НЕ МОГУ ДА УЗМУ ВЛАСТ У КРАГУЈЕВЦУ који је родно место и Томе и још неких њихових посланика?

Када Борис Тадић поставља пред Србију дилему ИЛИ МИ или РАДИКАЛИ - знај да су и једни и други само ДВА ЛИЦА ИСТЕ МЕДАЉЕ .
 
izbori na lokalu u jednoj opstini ne govore mnogo o rejtingu stranke na nivou celine,jer se glasa za licnost,pogotovo ako je u pitanju mala sredina,kao becej..npr.u kraljevu je ubedljivo pobedio kandidat nove srbije babic,koji je usao u politiku pred ove izbore,zato sto je poznati doktor u toj sredini..jedino su parlamentarni izbori merodavni..to za lokalne ce ti reci bilo koji istrazivac javnog mnjenja,pogotovo ako se glasa za licnost gradonacelnika...ali,svejedno je pohvalno sto radikali nigde nisu pobedili-ni u beceju,ni u kraljevu,ni u smederevu(drugi krug kandidati ds-dss)..
@eremita
ds je stabilan na oko 21-27% vec duze vreme...
 
serb_pagan:
pozdravljam pobedu bilo koga samo da to nije neki kandidat crveno-crne koalicije...

sad josh samo da definishemo crveno-crne

ko god vlada uz pomoc cobija je crveno-crn!
tako i DSS, G17+, Nova Srbija...

nego... seca li se neko kad je ovaj crveno crni eremita postavljo teme tipa "Sto se ne kaze kome su zoran & zoran prodali onih 698 596, najbogatijih na svetu, rudnika?(uz neoborive dokaze koje je iznosio na preko 100000 kucanih strana tipa "Ocesh da kazes da u srbiji ima uglja taman da se podgrejemo?!?!?! ili shta ti znash da jelashnica ne exploatishe zlato?!?!?!?":roll: )"
a danas kad ih DSS daje, on otvara teme... kog li sad pljuje, kad se raduje pobedi crveno-crnog DSS-ovca u becheju?
 
crow:
sad josh samo da definishemo crveno-crne

ko god vlada uz pomoc cobija je crveno-crn!
tako i DSS, G17+, Nova Srbija...

nego... seca li se neko kad je ovaj crveno crni eremita postavljo teme tipa "Sto se ne kaze kome su zoran & zoran prodali onih 698 596, najbogatijih na svetu, rudnika?(uz neoborive dokaze koje je iznosio na preko 100000 kucanih strana tipa "Ocesh da kazes da u srbiji ima uglja taman da se podgrejemo?!?!?! ili shta ti znash da jelashnica ne exploatishe zlato?!?!?!?":roll: )"
a danas kad ih DSS daje, on otvara teme... kog li sad pljuje, kad se raduje pobedi crveno-crnog DSS-ovca u becheju?


Зар ја нисам Теби на игноре листи...хехехе... па Ти напамет знаш све моје постове...

Људи говоре да су ВРАНЕ паметне птице осим тога што су одвратно црни лешинари увек присутни када је неко ЗЛО у питању .

1. Ова влада је коалициона - према томе може се буквално учинити само оно
што је "вештина могућег" у датим околностима,
2. Претходна влада је потписивала "транзициона" и друга придруживања а она
пре ње СРС и СПС - капитулацију,
3. Тема о руднику датом у концесију ЈЕ МОЈ ПРОТЕСТ због немоћи Коштунице
да промени зацртана ДС-срања... јер тренутно има далеко веће проблеме...
Ја подржавам ДСС као једину странку која није комунистичка, али то не значи
да нећу критиковати потезе које сматрам погрешним...јер ја нисам њихов члан...

п.с. наведени број рудника је потпуно тачан... уосталом сети се како си лупетао да у тим рудницима "нема ништа" а наведени рудник има 7,5 милиона тона резерви...
 
mač-ak:
Изборни резултати за градоначелника Бечеја

Душан Јовановић ДСС 64,18% освојених гласова

Драган Живков Џаја ( Републички посаланик ) СРС 33,88%

Па да чим сам одлучио да гласам за СРС , ДСС почео да побеђује, требао см раније да пређем:lol::lol::lol::lol:

vinkrst.gif
 
eremita:
Па ево шта би када се ја пробудих: КАНДИДАТ ДСС-а ЈЕ ОСВОЈИО 64% ГЛАСОВА НА ИЗБОРИМА ЗА ПРЕДСЕДНИКА ОПШТИНЕ БЕЧЕЈ !

Крстане, можда је време, с обзиром да си веома загрижен радикал а да у исто време промовишеш "антикомунизам" да Ти саопштим да ипак нас све коњ није ударио у главу када смо били мали. Позната је ствар и ноторна чињеница да се у чланству СРС-а налази највећи број бивших комуниста, дебеоваца, удбаша и свакојаких апартчика - чак код њих има највише таквих људи. Било би Ти паметније да се распиташ о биографијама (макар највиђенијих радикала) од Томе Николића па надаље. Тома-Томислав (хрватско име)... човек био скојевац и комуниста... и да га даље не оговарам запитај се ЗАШТО РАДИКАЛИ НЕ МОГУ ДА УЗМУ ВЛАСТ У КРАГУЈЕВЦУ који је родно место и Томе и још неких њихових посланика?

Када Борис Тадић поставља пред Србију дилему ИЛИ МИ или РАДИКАЛИ - знај да су и једни и други само ДВА ЛИЦА ИСТЕ МЕДАЉЕ .

ЕВО ДОКАЗА О НАЈВЕЋИМ СРПСКИМ ИЗДАЈНИЦИМА !!!

Као и сваки други ДОС-манлија, а поготово Тадићеви ДС нарко-аџувани, Ти лажима покушаваш да замениш истину. Да ниси у праву ево доказа: (намерно сам користио оне изворе које нису креирали Срби због објективности)

1. „Srpski političar Zoran Đinđić rođen je 1. kolovoza 1952. godine u Bosanskom Šamcu u braku kućanice Mile (iz Kruškova Polja, selo nedaleko od Bosanskog Šamca) i majora JNA Dragomira Đinđića (iz Prokuplja, Roma, prije i za vrijeme II. svjetskog rata bio je poznat po tome što je vodio mečku po sajmovima)”.

2. (Djindjic, Zoran: Marx' kritische Gesellschaftstheorie und das Problem der Begründung, („Marksova kriticna socijalna teorija i problemi opravdavanja”
(ми Срби знамо да је то „научно дело” ода разврату, србомрзју и нарко-комуњарству Титових СКОЈ-еваца). Konstanz, Univ., Diss., 1979)

3. Затваран је био зато што је крао по књижарама – толико је „волио” књиге да их је крао у неколико стотина примерака. Никада није био истеран из СФРЈ – у Немачкој је тим лажима успео да придобије стално боравиште, да дезавуише служење војног рока и још неке друге угодности. Све до своје смрти био је нарочито непријатељски орјентисан према Србима и Србији.


Ако је ишта људског у Теби, хајде, демантуј ово што написах !!!

Са гађењем,

Крстан Ђ. Ковјенић


P. S.

1. BORIS TADIC (unuk Jure FRANCETICA) je rođen u Sarajevu 1958. godine. Sin je Ljube-komunjare, bezdusnika za kojega se tvrdi da je pobio i na Goli otok proterao nekoliko hiljada Srba. Diplomirao je kliničku psihologiju na Filozofskom fakultetu i završio poslediplomske studije na temu „Subverzivnost u segmentu seksualnosti”
(ову „науку« ми Срби називамо пичкин дим).

ЧУО (ЈЕ)САМ ДА ИСТИНА МОЖЕ ДА (ЗА)БОЛИ, АЛИ ДА МОЖЕ И ДА ВРЕЂА ТО ДО САДА НЕ ЧУХ. МОЛИО БИХ ”МНОГОУЧЕНОГ„ ТАДИЋЕВОГ ЖУЋУ, ДС НАРКО-БУЉОЉУБА, ДА МИ ТО ЕЛАБОРИРА КАКО БИХ СЕ НЕЧЕМ НОВОМ НАУЧИО...

ОНИ КОЈИ СЕ РАЗМЕЋУ ГЕБЕЛСОВСКО-ВАТИКАНСКО-АРБАНАШКОМ ПРОПАГАНДОМ (ДОС-манлије) ВРИШТЕ ОД ЊЕНОГ ВЕЛИЧАНСТВА ИСТИНЕ. ДОС-та, бре, ДОС-манлијска ПОГАНИ !!!

Са жаљењем,

Крстан Ђ. Ковјенић


**************************************************************************************************

Даме и господо,

У горе поменутом свом аргументованом одговору ДС нарко-аџувану под радним насловом ЕВО ДОКАЗА О НАЈВЕЋИМ СРПСКИМ ИЗДАЈНИЦИМА моје речи су само оне које написах ћириличним писмом, а све друго су цитати извора које користим како бих доказао ко су, какви су, чији су и какве су им злочиначко-антисрпске стварне намере ДОС-манлијских предводника, највећих непријатеља Срба и Србије од памтивека, Зоран Ђинђић и његов наследник Борис Тадић - ФРАНЦЕТИЋу!!! Молим да то имате на уму док размишљате о оном што написах.

Хвала на разумевању !

проф. др Крстан Ђ. Ковјенић
 
Krstan:
1. „Srpski političar Zoran Đinđić rođen je 1. kolovoza 1952. godine u Bosanskom Šamcu u braku kućanice Mile (iz Kruškova Polja, selo nedaleko od Bosanskog Šamca) i majora JNA Dragomira Đinđića (iz Prokuplja, Roma, prije i za vrijeme II. svjetskog rata bio je poznat po tome što je vodio mečku po sajmovima)”.


lol.gif
lol.gif
lol.gif



A kakve veze ceo tvoj tekst ima sa DSS-om, i onim sto je Eremita napisao?
 
urospo:
lol.gif
lol.gif
lol.gif



A kakve veze ceo tvoj tekst ima sa DSS-om, i onim sto je Eremita napisao?

Поштовани,

И Вама и ЕРЕМИТИ се извињавам због овога што написах. Тек сада приметих да сте ДСС-овци, а према таквима, заиста, гајим одређене симпатије, поштовање и уважавање.

С поштовањем,

Крстан Ђ. Ковјенић

 
marlon:
A ja sam član Glavnog odbora a ti me nazva kako ono beše.... , samo da znaš da sam im prijavio tvoje ponašanje...

A ovde možeš da me pronadješ....

http://www.dss.org.yu/dss/glavni_odbor.php

Поштовани,

Тек када испуните оно што су Срби у Србији на децембарским изборима 2003. захтевали од Вас и Ваше странке, тек тада ћу и Вас и Вашу странку ценити како то и доликује. Они који нису послушали вољу свог народа нису вредни да их другачије називам него што то чиним. Ако је народ рекао да се не слаже са ДОС-манлијама, ако је свој глас дао СРС-у и ДСС ко је тај да неће да послуша ту народну вољу. Глас народа је глас Бог (Vox populi, vox Dei !) . Ваш предводник не само да није дозволио да уместо "курте" дође "мурта". Најгоре је што су се оба ђипнула на грбачу Срба у Србији.

С поштовањем,

Крстан Ђ. Ковјенић
 

Back
Top