Samo za iskusne devojke i momke .......

Poruka
16.125
Ne znam da li je bila tema ili nije ali ako jeste neka se zakljuca,...

Prvenstveno volela bih da mi odgovore devojke koje su bile u ovakvoj situaciji pa zatim momci,...mada znam koji je njihov odgovor,..

Dakle Devojke...da li ste bile nekada sa devojkom i tipom u sexu?
Ako jeste kako vam je bilo I kako izaberete devojku sa kojom ce te deliti tog vaseg muskarca ( a da pritom nitse bisexualke)?

A momci vas necu da pitam jer znam da ste uzivali,....ali zato mi mozete ispricati iskustvo.8)

PA DAKLE AJDE HRABRI DA VAS CUJEM,....8)
 
Da,bio sam vishe puta,i tachno je da je veliki uzitak ,ali ne zbog puke zelje da sam sa dvema devojkama vec zato shto to stvarno jeste ali je isto tako uzitak pruziti njima dvema zadovoljestvo na nachin kakav zele,ochekuju i za koji su tog trenutka spremne(pretpostavljam da pitash i mushku populaciju za ffm kombinaciju)
 
Samantha Jouns:
Dakle Devojke...da li ste bile nekada sa devojkom i tipom u sexu?

A momci vas necu da pitam jer znam da ste uzivali,....ali zato mi mozete ispricati iskustvo.8)

PA DAKLE AJDE HRABRI DA VAS CUJEM,....8)

Evo ja sam hrabra... :-D Haha...:-D Ali moj odgovor je negativan. Tako da ne mogu puno da ti kažem o tome. A baš i nisam sigurna da me takve stvari privlače. ;-)
Teško da bih pristala da delim...:evil:
 
Samantha Jouns:
Ne znam da li je bila tema ili nije ali ako jeste neka se zakljuca,...

Prvenstveno volela bih da mi odgovore devojke koje su bile u ovakvoj situaciji pa zatim momci,...mada znam koji je njihov odgovor,..

Dakle Devojke...da li ste bile nekada sa devojkom i tipom u sexu?
Ako jeste kako vam je bilo I kako izaberete devojku sa kojom ce te deliti tog vaseg muskarca ( a da pritom nitse bisexualke)?

A momci vas necu da pitam jer znam da ste uzivali,....ali zato mi mozete ispricati iskustvo.8)

PA DAKLE AJDE HRABRI DA VAS CUJEM,....8)


Ma kakavi, ni ne zelim.

Moze samo sendvich ja izmedju dve ribe, i nista drugo, bar za sada!
 
Bas me zanima da li je neka devojka probala tako nesto....Zelenooka SVaka CAST na Hrabrosti
a015.gif
 
Pa bilo je...malo konfuzno...heh..prvi put u takvoj situaciji ..bila sam malkice zbunjena,dezorijentisana,razmishljajuci o tome da ne zapostavim nju..a ni njega.... sve u svemu,na kraju je bilo skroz ok,ali u pochetku je bilo malo... frka,tako nekako...dok se ne opustish skroz,ne skontash situaciju.... A posle?...nas dve smo se smeshkale jedna drugoj u fazonu "Shta to bi?" ..a posle smo nastavile da se vidjamo....mislim,i bez njega... :wink:
 
Peta W.:
Pa bilo je...malo konfuzno...heh..prvi put u takvoj situaciji ..bila sam malkice zbunjena,dezorijentisana,razmishljajuci o tome da ne zapostavim nju..a ni njega.... sve u svemu,na kraju je bilo skroz ok,ali u pochetku je bilo malo... frka,tako nekako...dok se ne opustish skroz,ne skontash situaciju.... A posle?...nas dve smo se smeshkale jedna drugoj u fazonu "Shta to bi?" ..a posle smo nastavile da se vidjamo....mislim,i bez njega... :wink:

ako ne zameras na ovakvom ubacivanju...razumem shta prichash o trudu da se neko ne zapostavi ,ja sam se tako osecao prvih par puta,kasnije kao i sve drugo,opustish se i pustish da te osecaj nosi...
 
Ja sam bila vise puta, sa drugaricom i njenim deckom, mi se druzimo stalno, a to praktikujemo ponekad...
Pa meni je super, nije lose , da se razbije monotonija, samo je bitno da osobe sa kojima to radis , budu stvarno od poverenja i da se dobro znate da bi mogla da budes opustena...
Cool je...Probaj obavezno....;) ;) ;)
 
mogla bi da se odvazim na to samo sa mojom najboljom drugaricom, ali u nekom levom gradu i samo sa nekim nepoznatim likom koga verovatno ne bi vise videle... sa mojim ili njenim deckom-tesko. ne volim da delim, a samim tim tog prijateljstva ne bi vise bilo. ovako, to bi bila moja i njena tajna koja bi nas mozda i zblizila.
@mima blue
svaka cast, sa drugaricom i njenim deckoooom
 
...grebao sam i rukama i nogama ali nikako da izgrebem dve devojke voljne za takvu akciju. Nadjem jednu, druge ni za lek....dok nadjem drugu sa prvom izgubim kontakt. Spreman sam da odustanem, bar kada je rec o zemlji Srbiji. Cuo sam da su Kanadjanke prilicno slobodnog uma....mozda tamo budem bolje srece.
 
Nisa ni iskusna ni hrabra, ali mislim da to nema smisla. Bas nikakvog. Osim trenutnog zadovoljstva (?). Da li cete biti bolji ljudi posle toga? Da li ce to doprineti poboljsanju vasih odnosa?
Stvarno mislim da je to besciljno....
A opet.. Zavisi sta ko ocekuje od sexa. Mozda nekom prija. (u tom slucaju.... nikad ne bih pozelela da razmisljam kao ta osoba...)
 
Samantha Jouns:
Ne znam da li je bila tema ili nije ali ako jeste neka se zakljuca,...

Prvenstveno volela bih da mi odgovore devojke koje su bile u ovakvoj situaciji pa zatim momci,...mada znam koji je njihov odgovor,..

Dakle Devojke...da li ste bile nekada sa devojkom i tipom u sexu?
Ako jeste kako vam je bilo I kako izaberete devojku sa kojom ce te deliti tog vaseg muskarca ( a da pritom nitse bisexualke)?

A momci vas necu da pitam jer znam da ste uzivali,....ali zato mi mozete ispricati iskustvo.8)

PA DAKLE AJDE HRABRI DA VAS CUJEM,....8)


SAMO JEDNOM U ZIVOTU, JA I JEDAN MOJ DRUG, ONA JE IMALA ZELJU ZA TIM, ALI JE ZELELA DA BUDE POTPUNA TAMA, VEROVATNO SE STIDELA, I NJOJ JE TO BIO PRVI PUT, BILO JE SUPER, U JEDNOM MOMENTU NAPUSTIO NAS JE MOJ DRUG, A RAZLOG JE BIO TAJ, STO JE U TOJ TAMI BILO SVAKAKVIH DODIRA(NE VIDI SE NISTA) U TOM MILOVANJU ON JE NAISAO NA MOJA JAJA, I AUTOMACKI JE IZGUBIO POTENCIJU I NAPUSTIO NAS JE, A JA I ONA SMO NASTAVILI I DALJE DO KRAJA, A JA NISAM ZNAO U TOM MOMENTU DA ME ON TO POMILOVAO, MISLIO SAM DA JE ONA, TEK POSLE PAR SATI JE ON ISPRICAO RAZLOG NJEGOVOG POVLACENJA, I DAN DANAS GA ZEZAM ZA TO, ONA ME JE JOS PAR PUTA MOLILA DA NADJEM NEKOG DRUGOG POZNANIKA, I NASTAVIMO SA TAKVIM UZIVANJIMA, OBECAO SAM JOJ ALI JOJ NISAM ISPUNIO ZELJU, A POSLE SMO SE RAZISLI, BILA JE DOBRA U SEKSU...
UZALUDNE SU TI SVE PRICE DOK NE PROBAS, I ZATO PROBAJ AKO IMAS ZELJU, SVE ZELJE SEBI TREBA ISPUNITI, AKO ZELITE DA BUDETE MNOGO DALJE, JA VAM DAJEM GRATIS BORAVAK U DUZUNI DO SEDAM DANA, ETO TOLIKO OD MENE.
 
paradizo:
SAMO JEDNOM U ZIVOTU, JA I JEDAN MOJ DRUG, ONA JE IMALA ZELJU ZA TIM, ALI JE ZELELA DA BUDE POTPUNA TAMA, VEROVATNO SE STIDELA, I NJOJ JE TO BIO PRVI PUT, BILO JE SUPER, U JEDNOM MOMENTU NAPUSTIO NAS JE MOJ DRUG, A RAZLOG JE BIO TAJ, STO JE U TOJ TAMI BILO SVAKAKVIH DODIRA(NE VIDI SE NISTA) U TOM MILOVANJU ON JE NAISAO NA MOJA JAJA, I AUTOMACKI JE IZGUBIO POTENCIJU I NAPUSTIO NAS JE, A JA I ONA SMO NASTAVILI I DALJE DO KRAJA, A JA NISAM ZNAO U TOM MOMENTU DA ME ON TO POMILOVAO, MISLIO SAM DA JE ONA, TEK POSLE PAR SATI JE ON ISPRICAO RAZLOG NJEGOVOG POVLACENJA, I DAN DANAS GA ZEZAM ZA TO, ONA ME JE JOS PAR PUTA MOLILA DA NADJEM NEKOG DRUGOG POZNANIKA, I NASTAVIMO SA TAKVIM UZIVANJIMA, OBECAO SAM JOJ ALI JOJ NISAM ISPUNIO ZELJU, A POSLE SMO SE RAZISLI, BILA JE DOBRA U SEKSU...
UZALUDNE SU TI SVE PRICE DOK NE PROBAS, I ZATO PROBAJ AKO IMAS ZELJU, SVE ZELJE SEBI TREBA ISPUNITI, AKO ZELITE DA BUDETE MNOGO DALJE, JA VAM DAJEM GRATIS BORAVAK U DUZUNI DO SEDAM DANA, ETO TOLIKO OD MENE.


Nije stvar u tome biti u kombinaciji 2 tipa i devojka vec 2 DEVOJKE I TIP!!!
Ali Hvala za pricu
 
Ja sam razmisljala o ovoj temi i zato sam je postavila,..LUCKY ne nisam probala sa dve zene ,....zato me zanimaju iskustva kakva su u takvoj situaciji,a prvenstveno me interesuje zene kako su podnele da neki tip vise mazi ovu drugu a ne njih ili da li ste imale komplekse kada ste videli da ova druga bolje izgleda od vas,....
 

Back
Top