LJUBAV I SVADJA

Pa, ja se prilicno salzem sa Psihom- to nije komplikovan stav, vec realan. Mi ovde jesmo romanticari, al ipak svadje, voleli ih ili ne - a niko ih, verovatno, ne voli, jesu normalna pojava u svakoj vezi, ako su retke i konstruktivne. Ja ih jaako tesko podnosim, iako ih imam par puta godisnje, u proseku. Cini mi se da mi se ceo svet rusi tada...iako posle jednog osmeha, zagrljaja ili poljupca njegovog sve zaboravljam.
 
Niko ne moze onom drugom da cita misli i ima nepredvidivih situacija u kojima dodje do svadje.Ja sam uvek za to da se sedne i to raspravi mirno i civilizovano pre nego sto se problem razgrana i time dodje do udaljenja.Svadje su dobre i potrebne ali ako se ponavljaju oko istog uzroka i na istu temu onda tu nesto ne stima jer je neko namerno ponovio ono sto drugom ne odgovara
 
Kako bez svadje nemoguce da se nadje par koji bas zive idelno bez svadje .ja neverujem u idilu znaci ako tako nesto i postoji jedan od partnera trpi i pravi se budala kao ne cuje nista ili nezna nista,takvi ljudi za mene su glupi a sa glupim ljudima ja nemogu i necu da zivim.
 
...:roll:. KO SE SVADJA, TAJ SE VOLI :cmok:
no1tw8zw1.jpg
 

Back
Top