Umetnicko klizanje ~ ima li josh koje?

Superb :D
Znaci bice toga, josh a taman sam seu plasio da sam sve propustio.
Hvala puno na informacijama
worshippy.gif
 
I RTS ce sigurno prenositi.
Sto se tice parova, meni su strasno simpaticni Marija Petrova i Aleksej Tikhonov (ne znam bas tacno kako se pise), ona mi je preslatka, a takodje volim uvek da vidim Drobiazko i Vagnasa - iako su medju najstarijima, to im ni malo ne smeta da i dalje budu odlicni. A i bas lepo izgledaju zajedno.
A francuza je i meni bilo zao, bas je moja mama navijala za njih.

Jel zna neko koje je mesto zauzela Karolina Kostner? Cini mi se da nije bas najbolje prosla, ali mi je promaklo na kom je mestu zavrsila.....
 
Sinoc bio original dance. Prva cetiri para (Bugari, Kanadjani, Francuzi i Ameri) su svi bili fenomenalni, a meni je posebno drago da Francuzi konacno imaju sansu za medalju, mozda cak i srebrnu (trenutno su na 3. mestu, oko pola boda iza Kanadjana).

Jutros u 11h (mada su rekli mozda pocne i u 10) ide snimak Men's Free, a sutra ujutro snimak Free Dance-a na Eurosportu. Ali to ce izgleda biti skraceni snimak, zna li neko da li ima veceras negde direktan prenos?
 
Amateri i jesu oni koji se takmice. Profesionalci su oni koji nastupaju na egzibicionim show programima i sl. (tj. tamo gde su velike pare). Zato se skoro svi vrhunski klizaci nkon sto osvoje sve sto misle da mogu da osvoje (a najcesce nakon olimpijskog zlata) povlace iz takmicenja i prelaze u profesionalce, da unovce stecenu slavu.
 
loop:
Sta lupas bre, nijad od njih nista mu nije vaznije od olimpiskog ili svetskog zlata i svaki bi se takmicio za tu medalju.Naravno radi oni i zaradjuju van tih takmicnenja ali im je ipak to osnovni cilj u profi karijeri.
Um, rude much?

Nisam ja ni rekla da im je nesto vaznije od olimpijskog zlata. Ono JESTE najvaznije, zato se obicno amaterska karijera vrhunskih klizaca zavrsava tek NAKON sto se ono osvoji. A da je ono osnovni clij u profi karijeri - ti tu malo mesas pojmove. U umetnickom kllizanju, profi karijera podrazumeva neucestovanje na takmicenjima, vec samo na egzibicionim smotrama. Oni koji se takmice su amateri. Poslusaj malo komentatore kad prenose pa ces videti da je tako.

A za Plushenka konkretno ne znam da li samo pauzira ovo prvenstvo ili je presao u profesionalce, jer sam na ovom prvenstvu pratila samo ice dance.
 
Pa, da.......U stvari, Trinity, u pravu si....sad kapiram......Cula sam i ja da spominju komentatori profi i amatersko, ali mi nije bilo bas najjasnije....Onda se izvinjavam, mozda se Plushenko i povukao sa takmicenja...Mada, nista nisam cula nista na tv-u...
Jel znate da se on ozenio prosle godine? Zena mu je bas mlada, ima valjda 20-21 godinu, tako nesto......Mozda je zbog toga odlucio da odmori malo, da provede vreme sa njom......Sta ja znam......
 

Back
Top