HALTERI DA ILI NE

Ma da, sad su sve devojke na forumu za, a kada ih treba obuci i prosetati negde....
Ovo me podseca na jednu epizodu serije "Man behaveing badly", gde Toni i Gari raspravljaju o halterima i komentarisu kako ih je nemoguce videti na devojci sa kojom ste vec zapoceli vezu i na kraju konstatuju kako na svetu postoji samo jedan jedini par haltera i da ih devojke prosledjuju dalje onog trenutka kada "nahvataju " lika.
:)
 
Halteri vizuelno skracuju noge, tako da to moze da bude i ne bas ocekivan prizor.

Ali zato glasam za tangice. Mada volim deo kada se sve "skloni" - samo da ostane prstenje (bez ostrog kamenja) i eventulano sociva...
 
Imam ih u crnoj,crvenoj i beloj boji.Obooozavam ih!Ne znam sta je tu cudno i neobicno da devojka ima...oblaci haltere?Kada kazem nekom decku da nosim haltere on WOOOW i da,vecina tzv. 'frajera" mi je priznalo da nikada nisu videli devojku u halterima,ja ne mogu da verujem da reeetko koja devojka ima herca da ih kupi...obuce...Ne razumem...
 
geisha:
da, da halteri su definitvno IN. a najbolje je nositi samo haltere i nista osim njih.....hehehe :twisted:



Da slazem se sa tobom, ali ne u potpunosti tu fali i tangica preko, cisto za zabavu !!!

Naravno sve to ispod bunde ili mantila kada upadnes kod frajera nenajavljeno, probajte, efekat nece izostati .............................
 

Back
Top