OSVOJITI ILI ZADRZATI ...

Nije tako,nema u ljubavi mnogo osvajackog,"divlji prozdiru divlje a pitomi varaju pitome".Kad se uselim u necije srce,to jest kad me prozdere njegovo srce i kad moje srce prozdere njegovo srce,ne zna se gde se zavrsava on a gde pocinjem ja, sasvim sam sigurna i stabilna u njemu.To je drugacije od sterotipa "stalno smo zajedno,brak".To je "neraskidiva veza".Iako to iskreno zelim,mnogo se plasim braka i veze "stalno smo zajedno".Mada misic kaze "nije to nista"(to nije nista strasno)!!!!!!!
 
luckastalutkica:
Nije tako,nema u ljubavi mnogo osvajackog,"divlji prozdiru divlje a pitomi varaju pitome".Kad se uselim u necije srce,to jest kad me prozdere njegovo srce i kad moje srce prozdre njegovo srce,ne zna se gde se zavrsava on a gde pocinjem ja, sasvim sam sigurna i stabilna u njemu.To je drugacije od sterotipa "stalno smo zajedno,brak".To je "neraskidiva veza".Iako to iskreno zelim,mnogo se plasim braka i veze "stalno smo zajedno".Mada misic kaze "nije to nista"(to nije nista strasno)!!!!!!!


Ja da sam na tvom mestu popeo bi se na planinu i bolelo bi me uvo za sve.
 
heheh...osvajanje je samopotvrdjivanje. ja volim da sebe potvrdjujem u drugim stvarima, a ne da mi dnosi sa drugim ljudima sluze kao poligon za takve akcije.
sad mozda bas i nisam ubola prav rec, ali valjda je jasno sta je pisac hteo da kaze.
 
S_K_V_O:
heheh...osvajanje je samopotvrdjivanje. ja volim da sebe potvrdjujem u drugim stvarima, a ne da mi dnosi sa drugim ljudima sluze kao poligon za takve akcije.
sad mozda bas i nisam ubola prav rec, ali valjda je jasno sta je pisac hteo da kaze.
Da a kako ti mozes da dodjes do dokazivanja u drugim stvarima ako prethodno ne osvojis?
 
slatkica pametnica:
...suprotni pol? sta je teze u danasnje vreme? da li je samo muskarcima svojstveno da nakon osvajanja gube interesovanje za predmet osvajanja? neko mi jednom rece da svako moze da osvoji svakog, tj. da 'nema neosvojivih tvrdjava, samo losih osvajaca'. sta vi mislite?
;)
Svaki cin ima svoju tezinu ili lakocu u zavisnoti od brojnih faktora. Tako da negde moze biti lakse ovo negde ono...

Normalno je da vremenom opada interesovanje... pa svi znamo probleme dugih veza... svojstveno oba pola...

Ne moze svako osvojiti svakog... glupost...
 

Back
Top