ŽENE VOZE

meni moj muz ne da da vozim njegov auto.sto je u meni izazvalo bes i inat.pa ne moze ni on moj.(iako je losiji)i kad mu je auto bio u garazi morao je da ide na posao autobusom,a moj auto je bio na parkingu...dragi muskarci treba posle i prihvatiti posledice :wink:
 
Zena za volanom ?????
Postoji znak opasnosti "Zena za volanom"
Nemaju one pojma o autima (cast retkim izuzecima)
kad ih vidim kako dusmanski krljaju po menjacu ili zabijaju gas do daske
na pola kvacila, otkidaju felne po ivicnjacima, grebu aute o stubove na parkinzima.
pomislim kako se auto industrija raduje ovim potrosacima (utamanjivacima) .
A tek u kriticnim situacijama redovno ispustaju volan i prekrivaju facu ?????
A tek izjave tipa da su pazljivi vozaci bi trebalo posebno apsolvirati....:):):):)
 
bobanms:
Zena za volanom ?????
Postoji znak opasnosti "Zena za volanom"
Nemaju one pojma o autima (cast retkim izuzecima)
kad ih vidim kako dusmanski krljaju po menjacu ili zabijaju gas do daske
na pola kvacila, otkidaju felne po ivicnjacima, grebu aute o stubove na parkinzima.
pomislim kako se auto industrija raduje ovim potrosacima (utamanjivacima) .
A tek u kriticnim situacijama redovno ispustaju volan i prekrivaju facu ?????
A tek izjave tipa da su pazljivi vozaci bi trebalo posebno apsolvirati....:):):):)

Zato se muskarci zabijaju u kamione, provalije, drveca, prave lancane sudare i saobracajne nesreca sa vise mrtvih.....
Shvatam i razumjem da su zene u svakodnevnom saobracaju veci izvor frustracija jer:
voze 45 tamo gdje smiju da voze 50 a mogu 53
jer im treba 5 minuta da se parkiraju
jer na semaforu popravljaju frizuru pa previde zeleno svjetlo
Ali je fakat da su muskarci agresivniji, pijaniji, opasniji i prave vise (tezih) saobracajki.
 
lider:
Da li dopuštate da vas u vašem automobilu provoza žena ili devojka?
Procitajte malo statisticke podatke...Koliko je procenata nesreca uzazvao muskarac vozac a koliko zena...Jesmo li mi nesposobnije sto smo pazljivije? Vozila sam jedno takvog "dilbera"...kaze...ajde bre sta si usporila i puz je brzi...kad sam mu ga dala po gasu i poceli nisko da letimo...pobledeo je ko krpa...I secam se jedne scene koja se meni vozacici desila na padinama Zlatibora... Na nizbrdici puta koji se spusta ka Uzicu osetim kako su mi otkazale kocnice...naravno da mi je bila zesca frka ali sam vodjena nekom bozjom pomoci uspesno kretajuci se cik cak ispred i iza kamiona stigla do mesta gde sam bezbedno stala...pola sata nisam mogla da dodjem k sebi...jedan od kamiondzija se zaustavio da me grdi kako vozim i kad sam mu ispricala sta mi se desilo pa sam divljala na putu rekao mi je svaka ti cast..ovo ni muskarac nije mogao da izvede...Ne bih to vise ponovila...ipak...
 
Па нормално да праве више сра*а статистички, кад има неупоредиво више мушкараца возача...:roll:

Жене вероватно јесу сигурније, зато што су у принципу спорије...али ипак тврдим да су мушкарци што се тиче саме вештине управљања далеко бољи. Лично...нисам возио...па има већ скоро годину и нешто...али сам увек имао неки трип кад видим жену-возача близу...искрено...:roll:

...е сада моја тетка је изузетак...пошто једино када ме она вози, до изражаја не долази моја особина да окрећем главу при престројавању, скретању...:) ...да је не урекнем...најбољи возач кога знам...:)
 
meni moj brat uvek da da vozim, pa moram da vezbam! Samo sto sam sporaaa!
Inace mislim da zene mnogo slabije voze od muskaraca, to je i naucno dokazano. Jedino mi mama kao Sumaher... hm ali ja nisam na nju

Inace i bivsi momak mi dao da vozim njegovo auto - valjda nije znao u sta se upusta :)
 
Vozim i parkiram bez problema i mislim da to uopste nema veze sa spolom ko je kakav vozac.Zene su mozda malo plasljivije i pazljivije, pa ne divljaju kao muskarci.Predrasude, predrasude :roll:
 
A, vidis ja jedva cekam da mene neko drugi vozi! Malo ja da blejim okolo, i neki put nesto i da popijem, sto da ne!

Inace, kod mojih drugara na top listama muskih vozaca sam ubedljivo na prvom mestu!
Nista vise necu reci . ;)
 

Back
Top