STA MISLITE O...?

NikadNijeKasno

Obećava
Poruka
75
Sta mislite o muskarcima koji cim iskrsne neki problem,bilo sitan bilo krupan,povlace se iz veze i to tako sto bez ikakvog upozorenja posalju poruku u kome vam pozele sve najbolje i zbogom?Ukoliko ih pozovete,ne dizu slusalicu ali se recimo,povrate za dan-dva,pa opet Jovo nanovo.Cim mu nesto zamerite ili ukazete mu na neku svoju potrebu,on opet porukom pozeli vam sve najbolje u daljem zivotu.I tako na svakih 15 dana,kad god treba da se neka stvar resi ili o njoj razgovara.Pritom je to muskarac kome je jako stalo do vas.U pocetku,vi inicirate poziv i razgovor i stvari se srede,on vam obeca da to nece da radi i da to nije lepo da bi ponovo napravio isto. Posle nekoliko ponavljanja shvatite da to nicemu ne vodi i da je takav tip,iako vas voli,potpuno nepouzdan i da tesko mozete sa njim da gradite neku buducnost.Zelite da ga zadrzite ali vas takva njegova nezrelost odbija.Sta biste vi uradili u tom slucaju?
 
NikadNijeKasno:
Sta mislite o muskarcima koji cim iskrsne neki problem,bilo sitan bilo krupan,povlace se iz veze i to tako sto bez ikakvog upozorenja posalju poruku u kome vam pozele sve najbolje i zbogom?Ukoliko ih pozovete,ne dizu slusalicu ali se recimo,povrate za dan-dva,pa opet Jovo nanovo.Cim mu nesto zamerite ili ukazete mu na neku svoju potrebu,on opet porukom pozeli vam sve najbolje u daljem zivotu.I tako na svakih 15 dana,kad god treba da se neka stvar resi ili o njoj razgovara.Pritom je to muskarac kome je jako stalo do vas.U pocetku,vi inicirate poziv i razgovor i stvari se srede,on vam obeca da to nece da radi i da to nije lepo da bi ponovo napravio isto. Posle nekoliko ponavljanja shvatite da to nicemu ne vodi i da je takav tip,iako vas voli,potpuno nepouzdan i da tesko mozete sa njim da gradite neku buducnost.Zelite da ga zadrzite ali vas takva njegova nezrelost odbija.Sta biste vi uradili u tom slucaju?


Hwala Bogu takaw mi se nikad nije desio..............a da je, nakon prwe poruke bi i ja njemu pozeljela ZBOGOM .................ALI ZAUWIJEK................ ;)
 
Ocigledno da mu je jako stalo do tebe... Jel to nastavak one price o onom liku od 35 god sto te hebao samo 4 puta za jedno vece? :lol:

Inace uopste nisi rekla kakvih problema imate... pa stoga ti se ni resenje ne moze ponuditi...
 
NikadNijeKasno:
Pane,radoznalost je ubila macku:) Ali za tvoju informaciju,nije rec o mom momku vec o sestrinom.
Uzgred,moj tip me je hebao,kako ti kazes, samo 4 puta za 3 dana...Malo si permutovao iskaz ,verovatno iz muske solidarnosti:)
Jeste priznajem da je muska solidarnost u pitanju. Da se nacenjkamo na 2 dana? :lol:
A posto se radi o sestri znaci da je zenska solidarnost u pitanju. :lol: a mozda i ne...
Nego i temu si tako postavila vise da trazis neku osudu tipa nego da zelis da resis konkretan problem... koji usput receno, nisi adekvatno ni izlozila, jer nisi rekla zbog kojih se to problema on povlaci... No da ne zaginem ko macka... :lol: zbog tudjih problema...

A inace niko ne voli ljude koji ce na svaki problemcic, realan ili imaginaran, pobeci...
 
NikadNijeKasno:
Sta mislite o muskarcima koji cim iskrsne neki problem,bilo sitan bilo krupan,povlace se iz veze i to tako sto bez ikakvog upozorenja posalju poruku u kome vam pozele sve najbolje i zbogom?Ukoliko ih pozovete,ne dizu slusalicu ali se recimo,povrate za dan-dva,pa opet Jovo nanovo.Cim mu nesto zamerite ili ukazete mu na neku svoju potrebu,on opet porukom pozeli vam sve najbolje u daljem zivotu.I tako na svakih 15 dana,kad god treba da se neka stvar resi ili o njoj razgovara.Pritom je to muskarac kome je jako stalo do vas.U pocetku,vi inicirate poziv i razgovor i stvari se srede,on vam obeca da to nece da radi i da to nije lepo da bi ponovo napravio isto. Posle nekoliko ponavljanja shvatite da to nicemu ne vodi i da je takav tip,iako vas voli,potpuno nepouzdan i da tesko mozete sa njim da gradite neku buducnost.Zelite da ga zadrzite ali vas takva njegova nezrelost odbija.Sta biste vi uradili u tom slucaju?
E TO ZNACI DA JE TIP MALOUMAN I NEZREO ZA BILO KAKVU VEZU SA BILO KIM MOZDA TO BOLI ALI GA TRBA ZABORAVITI.PREM DA JE VECINA MUSKARACA TAKVA IPAK MI SMO ZENE DOSTA PREDUZIMLJIVIJE STO SE PROBLEMA TICE DOK MUSKARCI NE VELIKE SU BRATE KUKAVICE.
 
Jovana,povratiti (po nekome) razlicito je od povratiti se (posle neke situacije)...Za tvoju edukaciju konsultuj Recnik Matice srpske, izdanje 1993...Nadam se da ces mi posle toga dati neki suvisli odgovor:) Sad se ti pitas : Sta li joj znaci to "suvisli"...? E i taj pridev imas tamo....
 

Back
Top