Alo Alo

Au... kad ima... ?...

Toe nešto štobi šesnes sati dnevno mogoda gledam... ai fala nebesima što na desno oko nevidim pedes posto... pa nosim naočare i mogu uvegda reknem... iiit iz aaaj... sik-eeeer...
 
Simpaticna serija, ali nista vise od toga (nikako). Mogao sam da je pogledam ponekad, ali taj humor je po meni jeftin, previse predvidiv i sto je najgore- ko zna koliko puta ponovljen u skoro svakoj epizodi na skoro isti nacin! Uvek znas da ce onaj policajac da prica gluposti boreci se sa engleskim, da ce Gruber (najbolje je odradio ulogu) da muva onog ogavnog Renea, da ce Lecler uvek dolaziti sa: "It is I", da ce Rene uvek 'vatati onu njegovu svalerku, da ce gluva baba uvek da kuka dok je cimaju... SVE JE SKROZ ISTO!
 
Ja nikako da shvatim sta je tajna privlacnosti debelog Renea :lol: Ivet, mala konobarica, vodja komunistickog pokreta otpora, Gruber, Reneova zena, svi su zaljubljeni u Renea:lol:
"Msje Alfons, the undertaker..." :lol:
 
Да,супер је серија,али уме понекад да се отрца.А ти,Бане,све што други хвале ти критикујеш.А ни сам не знам зашто је Рене привлачан,можда да би било смешније.
 

Back
Top