UK Subs

Mislim da sam ja jednu otvorio pre. . .
U svakom slucaju jak bend i mnogo dobar. Gledao sam ih pre 4 godine i bilo je super! Nadam se da ce tako biti i u sredu!
 
http://www.uksubscom.anarchistuk.com/cgi-bin/23.02.02.html
Ja tad bio klinja svega 18 i frtalj godina. Predgrupa Vox Populi i ono tad sam ih prvi put gledao i bili mi isti Exploited. . . Srpski Exploited nema sta, posle njih doslu Subsi i jao. . . Bilo je super. . . Zaboravio sam dosta toga ali secam se da su medju poslednjim svirali meni najdrazu Teenage i da je bilo sutanja i ju. . . Bilo je preterano! Oni i Red Alert su biliprvi stani PUNK Bendovi sto su dosli posle GBH-a '98 tako je bilo fenomenalno. . . Onako se nikad nisam istutao sa ljudima. . . Farmerke su mi bile bukvalno crne! A nisam imao nijednu zivu modricu. . . NAdam se da ce svirkaopet da bude kao onda jer je bilo. . .
 
jaooooo ti se ladno secas mene!imam to i diminished responsibility i live at roxy club
:p sad nisam videla plakate po gradu valjda ce ih uskoro staviti moram nekako da napravim tapete
hajd mi pomozi glupa sam za pretragu neta,pokusavam da nadjem komentar njihove najskorije svirke i listu pesama.
 
Trazis nesto njima. . . Pa sa srecom :) Ja sam trazio dosta toga ali malo sta sam nalazio. . . Probaj na ovim standardnim PUNK sajtovima. . .
Vidis ja te albume nemam. . .
 

Back
Top