KAKO SE SLAZU OVAN I RAK????

JA se uglavnom sa muskarcima uopste ne slazem, generalno ni sa jednim, bez obzira na to koji je znak:))
ja sam racica...i nisam lezbejka molicu fino, da neko to ne bi pomislio:))
ali ne slazem se sa muskim svetom pa to ti je, bilo da su ovnovi, rakovi, lavovi , blizanci ili ostali:)
mrze oni mene, mrzim ja njih...a tako bih volela da se volimo, ali tjorak:)))
 
beba_toronto:
JA se uglavnom sa muskarcima uopste ne slazem, generalno ni sa jednim, bez obzira na to koji je znak:))
ja sam racica...i nisam lezbejka molicu fino, da neko to ne bi pomislio:))
ali ne slazem se sa muskim svetom pa to ti je, bilo da su ovnovi, rakovi, lavovi , blizanci ili ostali:)
mrze oni mene, mrzim ja njih...a tako bih volela da se volimo, ali tjorak:)))

hehehe, bebo, pa koja zena se jos slaze sa muskarcima?!? ja mislim da bi svaki grad na ovoj planeti trebalo podeliti na muski i zenski deo, i nadjemo se na pola u doba parenja, obavimo posao, i onda svako svojoj kuci ;-)
 
svetlanke:
hehehe, bebo, pa koja zena se jos slaze sa muskarcima?!? ja mislim da bi svaki grad na ovoj planeti trebalo podeliti na muski i zenski deo, i nadjemo se na pola u doba parenja, obavimo posao, i onda svako svojoj kuci ;-)
To nepije vodu, sta ti mislis da se ja setam svako vece....a gde je tu benzin ili ako nemam za benzina ko ce da leci vene posle toga na nogama. A to sto nemamo di, pa moram i krevet da nosim posto sam muskarac ili da ga naduvavam na licu mesta pa dusu da ispustim. Mnogo zayebano, ne vredi.

A sto se tice tih znakova nemojte da pitate tako uopsteno.
Pitajte nesto konkretno sto vas zanima, neka ili vise osobina koje vam smetaju.
 
Gryphon:
To nepije vodu, sta ti mislis da se ja setam svako vece....a gde je tu benzin ili ako nemam za benzina ko ce da leci vene posle toga na nogama. A to sto nemamo di, pa moram i krevet da nosim posto sam muskarac ili da ga naduvavam na licu mesta pa dusu da ispustim. Mnogo zayebano, ne vredi.

A sto se tice tih znakova nemojte da pitate tako uopsteno.
Pitajte nesto konkretno sto vas zanima, neka ili vise osobina koje vam smetaju.

ti si grifon bese dupli rak, a? nije ni cudo sto ti treba benzin i krevet na naduvavanje (ih, jos da je vodeni, i bog da te vidi :))
ja sam to parenje smislila drugacije, da bude organizovan prevoz do musko zenske granice, i tamo vec ima kreveta, vodenih, mekanih, tvrdih, stolova, liftova, haustora, pa ko sta voli! :D :D :D
 
ma moze uopsteno da se pita "kako se slazu taj i taj znak", a odgovor "super se slazu" ili "lose se slazu" je naravno sta? - uopsten :D rak i ovan definitivno ne idu zajedno, ali to je naravno opet uopsteno. :D ne idu zajedno i to na stetu rakova, a ne ovnova.
inace sto se tice takvih pitanja, uvek bi trebalo vise obracati paznju na podznak odnosno descedent. jer podznak privlaci znak, to se zna, el tako :D znaci, ako je neko rak u podznaku vaga, to znaci da tu osobu privlace ovnovi, a super bi bilo da je ta osoba ovan u podznaku jarac; i onda kada se ukrste znak i podznak kod obe osobe, bez obzira na samo ne slaganje ova dva znaka moze sjupr sve da ispadne. i opet ovo je sve naravno sta? - uopsteno :lol: ali od toga se polazi, pa onda se gleda gde je kome mesec, venera i mars...e onda vec nije uopsteno, dolazimo do zakljucka ima li nade za taj i taj spoj.
 
svetlanke:
ti si grifon bese dupli rak, a? nije ni cudo sto ti treba benzin i krevet na naduvavanje (ih, jos da je vodeni, i bog da te vidi :))
ja sam to parenje smislila drugacije, da bude organizovan prevoz do musko zenske granice, i tamo vec ima kreveta, vodenih, mekanih, tvrdih, stolova, liftova, haustora, pa ko sta voli! :D :D :D

iz taka sam bre znala da je ona unapred sve organizovala, zato se nisam ni bunila:))
a gryphon, pa eto on je jos jedan primer da su muskarci s marsa:)))
 

Back
Top