Pomocnik u kuhinji...

frozen1982.:
Ja sam savremen,al ne mogu da budem pomocnik posto odlicno i sam kuvam,ne bi imala za sta da se revansiras a i nisam za sado-mazo.
Ima ovde jedan bobanms,on bi bio savrsen za tebe.....da ga prevaspitas.
Ima jedno 15 minuta kako sam se prvi put ovde pojavila i tu seljacinu sam odmah snimila kao dobar materijal za oklagiju... ali meni nije takav potreban meni treba neko fin da se volimo i mazimo da od njega pravim tortu sa slagom i cokoladnim kremom , a bi bila vocna torta sa jagodicom hi hi :oops:
 
Eh pa za kuhinju bih mogao da ti pomognem, ali ne znam bas za oklagiju, imam i ja jednu al za u krevet, ionako me uhvatila ceznja, postim 2 meseca pa bih nesto mrsno.
PS a da ti oklagija ne sluzi da ga onesvestis i odvuces u s sobu, ako je za to, sto se mene tice ostavi je slobodno ici cu svojevoljno.
 
KUVARICA:
Ajmo savremeni muskarci ! Ova kuvarica trazi vrednog pocnika u kuhinji , a revansirace mu se spavacoj sobi...:shock: :lol: :lol:
Ali da se zna ko nije dobar dobice oklagijom ili varjacom ako je samo malo " NEVALJAO"


A pa vidis. Svi muskarci koji kuvaju i dobri su u kuhinji su losi u krevetu.
Zato zene, zenske poslove ostavite vama a muske poslove ne dirajte.

Kako bi izgledalo kad bi ja kuvao a zena nosila ormare. Ljudi dozovite se razumu.
 
ma idi....ja samdobaroko roshtilja....ne radi slepcu spejs na tastaturi...ni bekspejs izlomih prste...svoj komp faking rulz...

ajd kao ja tju da budem lovac na bisere pa kao trazhim u dubini...mislim zarne mozhe neshto originalnije od zanimalnja?...c cc
 
Jao i vi ste mi savremeni muskarci ...

Pa potrudite se da malo zainteresujete zenu a ne tu ja imam oklagiju al za krevet? Ako neka i oce da ode u krevet sa takvim tvojim stavom ja bi volela da je upoznam da vidim koja je to pacenica bez imalo samopostovanja.... ovako imas samo minus ko vrata velik !
A vi momci ne dozvolite da vas obeshrabrim ovo je tek pocetak ;-)
 
E sad, malo sam se salio,a inace ti si potegla za oklagijom.
Ma pravio sam Lazanje pre neki dan, i ispale su mnogo masne, nije mi jasno odkuda se ono ocedilo, mislim da sam preterao sa mesom, i otanjio zacine, u svakom slucaju su mi preporucili da ih vise ne pravim, ali znam gde sam pogresio, ali zato za PIZZ-u nema boljeg, sledece su mi lignje na redu to je valjda laksa hrana, inace lazanje su se pojele bez problema, izvadio sam pavlakom stvar .
Eto toliko o savremenim, nisu svi ovde praistorijiski Balkanci, a i sudove sam oprao tako da +++++

E sad zbog cega se od muskaraca toliko zahteva da se priblize kuhinji i da budu savremeni, sta onda zene treba da rade i hoce li se one pribliziti nekom muskom poslu?????

Nisam Sovinista vec malo zbunjen???????
 
Nemoj da si zbunjen ! mi samo hocemo malo ravnopravnosti

da budem iskrena mi hocemo sada da vam naplatimo sve ono sto ste vi maltretirali zene ovolke vekove ... zato budite dobri mi vas onda necemo tuci nego cemo vas nagraditi ;-)
I nemoj da si zbunjen nego se potrudi budi zabavan mastovit , a ako ti je tesko procitaj neku knjigu mozda dobijes inspiraciju hi hi 8-)
 
A jel' mogu ja da spremam klopu, a ti na kraju da opereš sudove??
drhtavica.gif
 

Back
Top