Zlezda ???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

glupisnupi

Zainteresovan član
Poruka
199
Mom prijatelju se pojavila zlezda na desnoj preponi ,onako prilicno velika ....kao poveci kliker...odma ispod i neka tamna fleka,nebi rekla da je modrica....

Da li je moguce da je iziritirao taj deo pa je to zbog toga i da ce se to samo povuci? Kaze da mu se to vec jedanput dogodilo...ali ja brinem...
 
naravno da nisam mislila da mu uspostavite dijagnozu....vec da mi kazete neke od mogucnosti sta bi moglo biti......naravno da ce ici kod lekara...sobzirom da trenutno nije u situaciji iz opravdanih razloga.....jer nije u svojoj zemlji,mislila sam da nam barem malo mozeter pomoci.Hvala svakako.
 
Neozbiljno je nagadjati sa 'nekim od mogucnosti' jer iste ukljucuju od najbesmislenijih promena (tipa urasla dlaka, obicna infekcija limfne zlezde) do veoma ozbiljnih (tipa kila) do za zivot opasnih (tumor). Dakle, valjda vam je jasno zasto je ovako nemoguce cak i pretpostaviti. Posebno ne sa toliko malo podataka koje ste dali i posebno bez vidjenja promene. Ako je zaista zabrinut i/ili u bolovima ne vidim ni jedan objektivni razlog cak i ako je u stranoj zemlji da ne ode kod lekara - da, morace da plati ako nije zdravstveno osiguran (sto je danas prilicno nemoguce jer se vize izdaju samo uz zdravstveno osiguranje), ali ne vidim alternativu ako je stvarno zabrinut i smatra da to ne moze da ceka.
 
Stvarno je neozbiljno, pazi, vi kazete da se pojavila uvecana zlezda.Da li da vam verujemo na rec da je u pitanju zlezda, koja zlezda ( ne postoje samo limfne zl.) i da li je uopste u pitanju uvecana zlezda, na kraju krajeva ??
Morate da razumete.
 
ma da razumem....i potpuno ste u pravu...samo sam u momentu bila zabrinuta a posto ideju nemam sta bi moglo biti osim onih najgorih slucajeva za koje i sama znam htela sam da se utesim.Zlezda se vec povukla...ili to nesto....ali svakako doktor mu ne gine...
p.s. nije ga bolelo nista....cisto se pojavilo...
 
Imam neki otok na levi prepon, ustvari nije bas na prepon nego je malo desnije . Otok je meki, ispija sam doza Citerala, ali jos nije kao sto je bilo prije. Molim vas mozete mi reci o sta se radi??? Bojim se da nije ono najgore...
 
Najgore, najgore! Mres sto posto! NIkako nemoj kod lekara otici - oni su redom budale i nece ti pomoci. Najbolje je da posetis jos nekoliko foruma i raspitas se, a dok si vec pri tome, mozes i telefonom pozvati astrologa na TV da ti kaze kolko ces poziveti i sta ti je ciniti. Ako te i to mrzi, uzmi 5 zrna pasulja (tetovca iskljucivo!) stisni cvrsto u levu (pazi - levu!) saku, stavi ruku iza ledja, okreni se na desnoj nozi u suprotnom pravcu od kazaljke na sati 3 puta izgovarajuci 'Pokaaaaazzziii seeee!' dubokim glasom. Onda otvori oci i baci pasulj na pod. Sve ce ti biti jasno posle toga. Ajd, uzdravlje ti zlezda na preponi. Ili malo desnije, kad bolje razmislis.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top