DECIJA RADOSNICA

shadowBG

Obećava
Poruka
100
Poz svima,

pre neki dan sam listao svoju deciju radosnicu i super sam se nasmejao i video kakav sam bio kao mali, kako sam rastao, koje su mi bile prve reci, prvi drugari...itd...


E sad treba mi pomoc....drugarica mi se porodila...pa ne znam gde da nadjem tu deciju knjigu radosnicu.....

DA LI NEKO ZNA????
a bas bih voleo da je ima da prati kako dete raste ...pa da i ono cita kad poraste...:D :D :D


legenda:

Decija radosnica

Knjiga gde se upisuju prvi podaci o detetu, tezina, visina, rast prvih zuba, odsecak kose, mala narukvica iz porodilista, prve reci, sta voli da jede, koje pesme voli....itd....
 
Има тих књига "Дневник моје бебе" да се купи у књижарама, а Дечија радосница, не знам, погледаћу па ћу ти вечерас рећи. Имам рекламу за ту књигу у часописима "Моја беба" и "Моје дете", па ћу видети, мислим да може да се наручи телефонским путем. Иначе, ја имам два дневника за два дечака и дневник је предивно урађен (овај први који сам навела). Прошетај до неке књижаре и погледај!
Поздрав!
 
"Dnevnik moje bebe" može da se nađe po knjižarama. Ovaj koji ja imam je napravljen da prati dete do prve godine života, ali postoje i varijante do sedam godina... Cena mu je nekih 500 dinara, ako se ne varam. I super je fazon jer postoje u varijanti za dečaka i za devojčicu...
 
Ima po skoro svim knjižarama...
Mada, znam da ovde u Vojvodini pokrajina uz novce poklanja i radosnicu:smile: Na formularu koji se ispunjava za dobijanje roditeljskog dodatka ima i da se zaokruži na kom jeziku (pošto ima na jezicima manjina) hoćemo radosnicu.
 
Imam ideju!

Mogli bismo ovu temu da pretvorimo u pravu dečiju radosnicu. Hajde mame prepišite ponešto iz radosnica vašeg deteta, da tako započnemo, a onda kad se desi nešto zanimljivo što biste upisali u radosnicu, a vi podelite to i sa nama. Baš me zanima da li je vaša radosnica napisana u stihovima, da li se obraćate detetu ili sve izgleda kao da dete piše. ;)
 
Јој што је то лепо..... мени се чини да сам то видела у једној књижари у Пожеги, одакле ми је муж, али где тачно не знам.... а на нету сигурно има неки инфо о томе.....ето Милица каже Турболимач
 

Back
Top