Koji je prosek godina ljudi koji dolaze na forum

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovih dana sam otkrila vase drustvo i bas mi se svidja. Susrecem mnoge u raznim temama koje nisu samo vruce ljubavne nedoumice i to mi se svidja.

Rado se prikljucujem, jedino sto konstatujem da moje generacije nema mnogo. Ja sam "over 40" , tacnije, 45.
Usput, pitanje je bilo - koji je prosek, pa bi Mr Lisac mogao da izvede vec neku statistiku.
 
Izvinjavam se administratoru sto ovde POSTujem, ali ovo sam vec otkucao za Tajci kad si me zakljucala :D Postoje ovo nekako najneobavezniji TOPIC, PASTEovacu poruku:

Posto sam nov na forumu, mogu samo da nagadjam, ali mislim da su se ovakve teme vec redjale ranije, zaista u velikoj kolicini. To je najcesce pitanje i uvek se dolazi do odgovora putem:
Ona: "Ne moze se biti sa drugom osobom dok volis nekoga"
On: "Ali to je bez emocija, cisto zezanje, provod..."
Ona: "Mora da su postojale emocije"
On: "Nisu, mi to drugacije dozivljavamo"
itd...

Postoji dosta devojaka koje imaju to neko globalno shvatanje ljubavi kao vecina muskaraca, i obrnuto... Od 20 i neke, pa nadalje i devojke dozivljavaju slicne stvari dosta lakse (u smislu da one prevare). Ne znam koliko godina imas, ali verovatno si oko 17e ili nesto slicno.

Previse ljudi, previse misljenja, ne moze se generalizovati. Ali eto, odgovor sa moje strane na tvoje pitanje, ponekad je nekom potrebna fizicka potreba partnera na kratko, ma koliko on dobro izgledao(la), i ma koliko ga voleo(la). Nemoj da dozvolis sebi da se nerviras ili da patis zbog tako neceg. Istina nije izmedju nas i vas, vec i nasa i vasa, samo vazi za onoga ko ju je definisao.

Paralelne veze su drugo, i ja to ne mogu drugacije da shvatim kao neko lecenje kompleksa, foliranje i samodokazivanje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top