POETIC ANSWER,NIJE TEMA

ja sam glup ja ne zam ko je glorija stajnem..ne poznajem teoriju anime i animusa...poznato mi sastr...al mozhda samo lichi na satrt...
al nashao sam se u ruralnom...mislio sam da mi je krivo al nije...naprotiv ugodno mi je...
ne znam ni ko je serza genzbur...il je to sa zh...
dodushe znam za nika kejva i peti smit...al samo znam za njih nisu mi bliski...
e i za brachnu sam zajednicu...e znao sam jednu s nekog chata lozhi se na pj harvey...ima skoro 40 i skroz je u tom fazonu yebesh zajednicu...bio sam ubedjen da je to neki stav iz nekog revolta...kao prochito je ja trazhi da se kreshe a da joj ne udje...i sve...al vidish pogreshio sam to je urbano...mislim ta kao sloboda i sve...
al znam za drogu i za legalizaciju...
gotivim i hippie al kao shteta shto je sve tako loshe...al kao shta tjesh to je potvrda da je taj put neprohodan...
ok sad kao imam i od urbanog...mozhda grashq...
ma na obe strane je loshe...to je ono o krajnostima...
ima i ono o korenima i znati shta si...kao sve to je tvoja lichnost delom si i ti oni pre tebe...mada to je pitanje al dobro ima i toga...
e a shta kao shto nisi stavila ovo u temu nego da idemo na patkove skice?...hah doobar je choban s skicama...nasmejao sam se...
 
DA BUDE JASNO,URBANO-RURALNO SE NE ODNOSI NA GRAD-SELO ODNOS,TO JE VISE PERSONIFIKACIJA ZIVOTNOG STAVA,ODNOSA PREMA NOVOM(+),itd.;ali i prema starom...usvojiti novo i drugacije,ne znaci pljunuti staro(u antickom duhu)...
 
EtoC, sada potireš sama da nije bitno. Naravno da je važno : )
Ja ne kapiram tvoja očekivanja od nekoga ko živi psihologiju palanke, obrazuje se sa TV-a., pri tom ima temu "Koliko ste uske 2 ili 3mm"
Ti očekuješ ovde reakciju na tvoj stav o nekome, što je opet, po meni forsirano , isto kao da si otvorila anketu. Ne zanimaju me odnosi 1na1 i takva prepucavanja u smislu otvaranja teme. Jedino ako si nešto drugo htela da kažeš..pa da i neko drugi uzme učešće..Ali, o čemu, o kome?
 
to ono grad se smeje gleda na naaas...asfalt je njesra...ja u asfaltu ne vidim nishta pozitivno nikakav pravac nishta...vidim haos sivilo uzhas propas jednog drushtva...postaje deo tebe da bi ti postao deo njega i sve tako to mi smo svi u gradu u zgraadi..jedan chovek je bio u srcu grada a nije bio u gradu i mrzeo je srce grada i taj ogavni puls...vratjanje s posla idenje na posao vratjanje s posla idenje na posao vratjanje idenje i sve tako u nedogled...sedeo na stepenicama i crtao po prashini tako kazhe strip...ruralno urbano posrano nikakvo hu givz a fak?...upoznao sam dobre ljude koji nisu odmakli u zhivotu dalje od praga svoje qtje...ceo zhivot u par kilometara...muzika shvatanja sve isto kao pretci pa ipak mudriji od vetjine u belim trenerkama...mislim nema ti tu pravila shto se tiche svega...ok slazhem se za bagru i sve...al ne defnishe se asfaltom il geografijom il ne znam chime...ok normalno predispozicije postoje bat...mlah netju da duzhim odo da spavam...turnir turnir
 
frozen1982.:
Ava G.,lepa rima.Ok ti je poruka u njoj al ne znam sto te Patakov stav tolko dotakao da mu posvetis i temu.Meni je jedino Bono Vox yebeni licemer,al dobro to sam samo ja.
Vidis,namerno sam stavila njega,al'necu sada da objasnjavam...svi smo mi pomalo to-licemeri...Nije poenta Patak,ovde sam krace od vas, pa ne znam sta je sve on pisao,i ovo nije prepucavanje s njim licno,vec sto se jedan nakaradan stav protura na filozofiji kao "velika pamet",i to bez trunke straha i samokritike...i niko ne reaguje...NIKO...Mozda treba biti mudriji ,pa umesto da gadjas,lepo ugasis TV,sto cu sada i uciniti...poz svima ;)
 
ne mogu vishe da kenj.am, priznala sam da nisam ishla kod ginekologa redovno.....sad sam se nekako povukla :( ne mogu vise da se zezam. nije mi ni do cega. bole me ***** za ginekologe
sad moram i ja tamo a sta ima da vide.....necu bre
ma ocu jedva cekam sta me briga i da imam tumor jajnika necu bar morati da razmishljam ni o cemu joooooooooooooooj tumor uzaaaaaaaas jaoooooo kako je to strashno.....
 
Sto ste bre keroooouuuooooooviii???...Nije trebalo ovo da postavljam ovde...........jbg. sad sidjoh s filozofije,nec'vise da se igram;a i moram sutra da bum'lepa za grad...dobicu artrit' ovde,a i gleznjevi bolu....;eto;sad bum patka rekla-zensko-pravi kompromis,ne moz'bud' intelektualka...imas bre da zaboravis na izgled i momci,sam' se u biblioteku uvuces...principijelno...uciti,uciti i samo uciti...ko to rece,a,? ;)
 

Back
Top