Najbolji spic!!!

Ko je najbolji spic?

  • Adriano

    glasova: 8 17,0%
  • Henry

    glasova: 12 25,5%
  • Ibrahimovic

    glasova: 3 6,4%
  • Shevcenko

    glasova: 10 21,3%
  • Eto'o

    glasova: 4 8,5%
  • Rud Van Nistelroj

    glasova: 2 4,3%
  • Luca Toni

    glasova: 2 4,3%
  • Ronaldo

    glasova: 3 6,4%
  • Drogba

    glasova: 1 2,1%
  • Fernando Tores

    glasova: 2 4,3%

  • Ukupno glasova
    47
  • Anketa je zatvorena .
bojane tako sam ti yebo sve po spisku u sebi.....mutavi nistelroy koji u zivotu nije dao gol van sesnaesterca,a vecinu je dao sa linije,peterca maksimum,koji ne zna da primi loptu,ne zna da se krece,dodaje....koji NISTA ne zna osim da naleti na loptu i da gol sa linije....jesi ti normalan?koja crna realnost?
Da mi ne istice vreme ne netu sad bi ti napisao,al' uplaticu danas samo zbog ovoga nayebo si kad se vratim...
 
.pissbottleman:
bojane tako sam ti yebo sve po spisku u sebi.....mutavi nistelroy koji u zivotu nije dao gol van sesnaesterca,a vecinu je dao sa linije,peterca maksimum,koji ne zna da primi loptu,ne zna da se krece,dodaje....koji NISTA ne zna osim da naleti na loptu i da gol sa linije....jesi ti normalan?koja crna realnost?
Da mi ne istice vreme ne netu sad bi ti napisao,al' uplaticu danas samo zbog ovoga nayebo si kad se vratim...


ja sam zadnji put uplatio vreme u decembru prosle godine...sada samo ukucam user name:cni password:cni broj:041/950-950(oko 30 dinara po satu, placa se uz telefon)ili neki drugi i puca mi *****


URADI I TI TAKO!!!
 
A zasto nije stavljen,recimo Djilardino? Umesto Drogbe.Meni Drogba nije nista posebno.Kao ni Ibrahimovic...i Nistelroj koji je u losoj formi ove sezone.Nije kao pre.
Pa Vejn Runi? Ih,ima jos mnogo dobrih spiceva....ali samo je jedan Darko Pancev zvani Kobra! :lol:
 
Pa PISKE, koliko ja znam, Rud je prvi strelac u engleskoj ligi (ali nisam siguran...ne drzi me za rec) i ko da je bitno kakve golove daje..covek ih daje....a to je njegov posao...
Isto su jedno vreme dok je Inzagi bio u formi govorili da je los centarfor je daje samo vrljave golove..ali zato ih je davao kao lud.. isto tako i Rud... on je igracina..priznao ti to sebi ili ne...
 
Pazi,inzaghi je u svoje vreme bio jedan od spiceva koji su najvise trcali na terenu,a sto je jos vaznije nije trcao uzalud nego se covek dosta dobro kretao,znao je da da gol i glavom i nogom,koliko god to sirovo izgledalo jer nema neku tehniku,al' je zato imao i druge kvalitete,njegova vazna karakteristika je da zna odlicno da se gradi,a i da padne(dok ga nisu provalili,al do tada je on iznudio penala i prekrsaja......kolko oces...),ako nista drugo ne moze da uradi bar smeta protivnickim igracima,trci,napada agresivan je ...al' uvek je znao da bude na pravom mestu i da da gol....

Nistelroj sa druge strane samo zna da se nadje na pravom mestu i da da gol...bar 70% golova u svojoj karijeri je dao u petercu...a tvoja igracina u zivotu ,nikada ali NIKADA nije dao gol van kaznenog prostora !!!!
Nit je brz,niti ista moze sam da uradi,jeste jak al' to i ne koristi bas najpametnije,jer pamet i ne koristi,njegovo je samo da odbijenu loptu gurne u gol i to je to od njega....ne zna da primi loptu,nema tehniku,nema nikakvog uticaja na igru svoje ekipe,osim da se eto pojavi na kraju i cusne loptu u mrezu....kad si ti video jedan njegov lep gol?Jeste kvalitet dati toliko golova,ali da ga nazoves igracinom samo zbog toga uprkos svemu ostalom?I da kazes da je bolji od Shevchenka koji je u Milanu dao 165 golova,od toga u serij A 122(a u seriji a je neuporedivo teze dati gol nego u engleskom prvenstvu...jos je dve citave sezone kuburio sa povredama(i dao samo 18 golova;inace uvek da 24 gola u sezoni(samo u seriji a))a da ne pricam opet o tome koliko Sheva vise igra za ekipu i koliko je kompetniji,svestraniji i univerzalniji igrac od Nistelroja...
Evo ti samo jedna stvar:
Shevchenko jedini ima ravnomerno rasporedjene golove koje je dao levom,desnom ili glavom....kad si ti video nistelroja da daje gol slabijom nogom?
 
Ala si se namucio da mi dokazes ali dzabe... pa po tvome opisu Rud ne bi trebao da igra ni za Palermo... covece..on daje golove..a da li ce dati galvom, nogom, dupetom...iz peterca, sa 16 metara, sa 50 m sa meni se cini Visente iz Valensije protic Deportiva, to je sve jedno...on daje golove i to je njegov zadatak...i zasto misli da je teze dati gol u Kalcu u odnosu na Englesku ligu??
To je sve stvar ukusa, ko kakvog igraca vise voli...i nemoj toliko da se zaludjujes da je Sheva Bog i da ga svi vole i da svi vole njegov stil igre...
 
Po mom opisu njegov jedini kvalitet je to sto daje golove,a to je daleko od toga da bi ga nazvao igracinom,stavio na listu deset najboljih i jos povrh svega reci da je bolji od Shevchenka koji je apsolutno kompletan igrach ...a ti osim toga sto ponavljas da nistelroj daje golove reci jos nesto sta on radi,reci sta nije tacno od onoga sto sam ja napisao?
Daje golove i u redu...spic...ali igracina?NIKADA !!!

U kalchu je mnogo teze dati gol nego u engleskoj zato sto se igra fudbal sa mnogo cvrscom odbranom,da se primi gol manje dok se u engleskoj igra za gol vise...ko uspe u kalcu uspece svugde,a obrnuto se ne moze reci...pogledaj Anrija...u juventusu je bio ocajan,oterali su ga...u engleskoj najbolji igrac....
I ne mislim da je sheva bog,ali da je najbolji napadac,jeste(uz anrija),a ti nemoj da se zaludjujes da samo ja to mislim nego pogledaj iznad ko ima koliko glasova,i pogledaj na anketi o Shevi i Anriju ko je dobio koliko glasova....
A da ne pocinjem i pricu o tome da je Shevchenko dobio zlatnu loptu i mnoga druga priznanja,da je evo ove godine 1 500 000 glasaca glasalo za njega i da je u idealnom timu ......a sta nistelroj,gde je on?
 

Back
Top