Break The Rules...

e imash slicnu temu na zhenskom kutku

ma ne uspevam nikako. osim ovde shto vanserijski ispadnem dileja i niko nema ovlje da se bavi mojim postovima...e tu razrushim sva pravila. cao cao
 
sta kad me on nece. taj neko poseban

aha, na groblje...moglo bi na knezhevachko

si ti u beogradu* to je na vidikovcu malo groblje ali nekako mi je fino

kako si ti doshla na svoje. dobro si se ****** je l. ja nisam trebalo bi izigravam kretena josh ali stici ce me to
 
evo ti si super ti se druzis sad sa mnom

ne znam, kolje me neki crveni dodatak aure, to ko ima naebo je,moram da ga skinem.

shta znam nekako sam neadekvatna, stalno moram neshto da se trudim da ih layem kao da budem fina. ne mogu da budem ja. onda im se ne svidjam. nisam ishla u vrtic. tj isla sam kratko. idem ja da nadjem neku pljeskavicu. mada .. bilo bi bolje da je ne nadjem.

slim se spava mi se hvala shto si stavila pcelicu maju i pava u avatar.

e sad cu da pobegnem nekako sam nikakva a nekad sambolja cao

MA OVO NISI PROICITALA ALI JA JESAM MENI SE ODPADA :)

salim se bre u stvari me neshtoi ne zanimash vidim da si neka odluchna samosvesna sexualna riba i dobra si sa jeasusom...ja sam ga videla.. onda pomislim kako me ogovarate..i tako to.. a ne bih niu drushtvo..ajd poshto opet pocinjem sad cuda nestanem

najbolji su mi ljudi koji su strogi i malo okrutni sa mnom ali nekako ok.

e tako hvala na ovom malom chasu PSIHOTERAPIJE : ))
 
Bas sam bRezobrazna sto ti dajem psihoterapiju, i jesam i samosvjesna, i odlucna i sexualna(hvala :) ) riba, i druzim se sa Jeasusom i jesmo te ogovarali i zato ti sve ovo govorim, posebna si, definitivno, i ima nesto za tebe na ovoj planeti, zato, pusti Bojana... uzivaj..
 
LUDICA:
Bas sam bRezobrazna sto ti dajem psihoterapiju, i jesam i samosvjesna, i odlucna i sexualna(hvala :) ) riba, i druzim se sa Jeasusom i jesmo te ogovarali i zato ti sve ovo govorim, posebna si, definitivno, i ima nesto za tebe na ovoj planeti, zato, pusti Bojana... uzivaj..
P.S. I pwocitala sam...
Uvijek procitam ;)
 
Tema je o svim pravilima.
Pozelite li nekad da jednostavno budete nasty, ali vam se nad glavom stvori 3 miliona razloga zasto to ne bi trebalo i, eto, onda odustanete.
Da li je potrebna hrabrost, ili nesto drugo?
 
meni je potrebna hrabrost da budem dobra ...kao kad treba da uradish neshto shto je OK a nije bash po nekim standardima !! oh oh
ma jok ne krsim pravila, shto ih je vise to ih vise volim
 
Pa, ne cuh ja koja ste to pravila prekrsili :roll:
Ako jeste, mislim...
Ajde, necu nikom retji :twisted:
Ja sam npr. za moj rodjendan, neke godine(jos kao maloljetno dijete svojih roditelja) negdje oko 1h posle ponoci sa jos jednim drugom-oboje smo bili prilicno pijani-isla po gradu da trazim jednog druga koji se "zagubio".
Na sav glas smo vikali "Daaaaarkoooooo!!!" i tako konstantno, dok nas policajac nije zaustavio i pitao sta to radimo.
Mi rekli da se jedan drug napio i da ga trazimo, i pitali da li ga je mozda vidio.
On nama rece kako jedino vidi dvoje pijanih klinaca, i ne zna sta ce sad s nama.
Onda smo gla molili da nas pusti, i ne zove roditelje. Na kraju nam se smilovao.
Kasnije smo nasli druga kako pisha u zbunju. :?
 

Back
Top