Dejan Rambo Petkovic

Bran$a

Početnik
Poruka
18
Molim Vas, ako neko zna sta ce ovaj igrac van nase A selekcije, onda neka mi kaze!!
Naravno neka uzme u obzir da je proglasen od strane brazilskih novinara za najboljeg igraca njihove lige i da je, izmedju ostalog, pre nekog vremena dao hiljaditi gol za svoj tim!!
Pitanje njegovog pojavljivanja sam postavio i nasem Savezu, ali nisu mi odgovorili - iskreno nisam ni ocekivao! :confused: :confused: :confused:
 
Petko nije bio od pocetka Petkoviceve reprezentacije, a poznato je da taj covek ne voli da menja sastav tima...tako da... A verujem da ce Rambo iskoristiti sansu protiv Tunisa i pokazati da nam je ptoreban za Nemacku!
 
Rambo je extra igrac!!!
Cak su i sami novinari iz Brazila rekli da on treba da igra za Brazilsku repku!!!
Cak je i PAREIRA(Selektor Brazila) Na pitanje kojeg biste stranog igraca voleli da vidite u svojoj repki on je odgovorio RAMBO!!!!
Tako da on ima veliki ugled u Brazilu!!!
Mislim da je osnovni razlog njegovog ne-zvanja u Repki cinjenica da se lose pokazao u EVROPI!!!
Ali to svakako ne bi trebao da bude razlog da ga ne zovu svih ovih godina!!!
 
Ne znam zasto Rambo nije igrao sve ove godine. Takav nam je bio potreban. Valjda je bio Mnogo daleko,pa su svi zaborvili na njega.
Sada je mator,ali rekao sam i pre da on moze da bude sjajan dzoker igrac. Kad ekipi ide lose i kada ne moze da sastavi dva posa,akamoli da da gol onda treba ubaciti njega da malo svojim individulanim kvalitetom trgne ekipu. Ja bih ga ubacivao da igra 30-45 minuta u drugom poluvremenu i to bez striktnih zadataka i da igra odmah iza spiceva.
Sta ce da bude ne znam...videcemo.
 

Back
Top