tmf

E da jos nesto me zanima. Koji su predmeti na prvoj godini? Kako sve funkcionise ta bolonjska da li se i dalje uci kampanjski i tako to ili je sad nesto drugacije? Izvini za smaranje? Poz
 
Predmeti, pa ovako u prvom semestru imas Matematika 1, Fizika 1, Opsta heimja 1, Sociologija, Inzenjersko crtanje, Engleski 1... a u drugom semestru imas Matematika 2, Fizika 2 , Opsta hemija 2, PC Racunari, Engleski 2, Elementi opreme u procesnoj idnustriji..
kako se uci...pa ovako..bolonja je kao u nekoj upotrebi, stices bodove sa raznih testova, domacih zadataka..i sve to ulazi u konacnu ocenu kao i ocene sa kolokvijuma i ispita...naravno najvise procenata za zavrsnu ocenu nose bodovi sa ispita pa kolokvijuma, pa testovi i na kraju domaci zadatci... to te i tera da ucis stalno...i tako...
 
E bre buduce kolege sa tmf nesto vas nema na forumu. verovatno stisli profani hehe. Nego kakva je hemija na prijemnom? Gledao sam neke prijemne sa fizicke hemije i ono je opusteno po meni. Gde se mogu naci prijemni testovi sa proslih upisa na netu ili negde drugde. THNX unapred. PODRSKA FLAMINGOSIMA
 
e u pravu si, pocele profe da pritiskaju...ne mogu bas tacno da ti kazem za hemiju..ali imas u skriptarnici na faxu novi INFORMATOR a tamo imas nekoliko testova za hemiju, matu i fiziku..pa to uzmi obavezno..a i trebace ti za upis...
 
prosli vikend je bila prezentacija smerova na faxu...i video sam novi informator..i ovi moji iz grafickog smera su mi se hvalili kako su to stampali na faxu... tako da.. ajde pogledacu ja u ponedeljak u skriptarnici na faxu pa cu ti javiti... :lol:
 
ok...upoznaj neke koleginice da ti daju koji savet...e mozda se desi da je sledeci vikend zurka na faxu..pa dodji..neces se pokajati..ali to jos nije sigurno!
 
e imas informator u skriptarnici na faxu...ona ti radi valjda od 11 pa do 13 ... uzmi ga..tu imas dosta zadataka za prijemni iz mate fizike i hemije a i imas neke formulare koje ces morati da popunis za upis.. tako da..
 
Mozda dobijete od oktobra jos jednu koleginicu! :) Dvoumim se jos ali... E pa stvarno nije fer koji god fax izaberem, preovladjuje zenska populacija! grrrrrrr
 
mima_m:
Mozda dobijete od oktobra jos jednu koleginicu! :) Dvoumim se jos ali... E pa stvarno nije fer koji god fax izaberem, preovladjuje zenska populacija! grrrrrrr

E,mima,mima,...u potpunosti se saosecam sa tobom.U istoj smo situaciji,jer i ja izabrah fax na kome je sve zensko:(
A sta znas mozda je to i bolje,ako ti je zanimljivije da sacujes zenske a ne muske,ju!:)
Pa mi smo zanimljivije od muskih,vise se medjusopbno razlikujemo,na nama ima vise toga da se osacuje,pa zar ne?;)
Bozeee,....bolje da prekinem,neko ce pomisliti jos da sam lezbejka!
POzzzz....
 
Ma u pravu si! :) Same smo sebi dovoljne! :) :) :) Salim se, ma valjda nam je neki "muski" fax blizu, ja ne znam posto nisam iz BG-a,ali u svakom slucaju nacicemo ih! :)
Ti upisujes graficki dizajn? Meni se svidja ovo farmaceutsko inzenjerstvo, ali svi me odvracaju od toga, pa sam se zbunila...:(
 
u neposrednoj blizini su ti elektrotehnički (+građevinski i arhitektura), mašinski, pravni.
i ja sam upisala TMF zbog farmaceutskog inženjerstva,ali se još dvoumim jer ima mnogo dobrih i zanimljivih smerova.
pozz za buduću koleginicu!
 
mima_m:
Ma u pravu si! :) Same smo sebi dovoljne! :) :) :) Salim se, ma valjda nam je neki "muski" fax blizu, ja ne znam posto nisam iz BG-a,ali u svakom slucaju nacicemo ih! :)
Ti upisujes graficki dizajn? Meni se svidja ovo farmaceutsko inzenjerstvo, ali svi me odvracaju od toga, pa sam se zbunila...:(

Eh,kamo srece da postoji tu d od dizajna,da je tako bila bi to druga prica.,....ne.Ja sam se odlucila za pejzaznu arhitekturu!:)
Pitas se onda sta cu vise na ovom podforumu.Pa ne znam,nekako mi prirastao za srce:)Upoznala sam dobre ljude pa me vuce nostalgija da se uvek vracam,posto sam nekada razmisljala da upisem tehnoloski,i tako....:)
Pa imas fore do druge godine da izaberes smer.Tako da laganica,....pokupices do tad informacija od starijih studenata,saznaces vise o smerovima pa ces videti;)Ajd zelim ti puno srece i da se svi upisemo!;)
 

Back
Top